Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Компресор за гуми 12В

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Компресор за гуми 12В

    Първоначално публикуван от vladstudio Преглед на мнение
    Купих си лидълското. Прибрах се в къщи. Включих го в запалката на джипа. Каза мяк и умря. И това без да го слагам на гумата. Проверих му предпазителя, здрав е, проверих запалката, здрава е. Е отидох в лидъл, казах че не ме кефи и им го върнах. Дадоха ми парите и грам не протестираха.
    Колегааа, седя си сам и умирам от смях !

    От 2-3 дена се чудя дали съм се прецакал, че ме беше яд за гедорето миналата година, но този път май съм си спестил проблеми.

    ... добре, че са ти върнали парите без разправия.
    ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

    Коментар


    • От: Компресор за гуми 12В

      Първоначално публикуван от Джоу (x3mrjoe) Преглед на мнение
      ... добре, че са ти върнали парите без разправия.
      Лидл винаги връщат парите без разправия. Но пък не съм вземал оттам нещо което направо да не работи.

      Коментар


      • От: Компресор за гуми 12В

        Аз па си пазарувам от там редовно и повечето неща са си напълно ОК, особено с оглед цената. Много добър пример е зарядното за акумулатори... А и на масто повечето неща може да се поразгледат и като се има предвид, че нещо ,ако струва жълти стотинки и и изглежда шит, то най-вероятно си е шит...
        В Космоса никой няма да чуе писъка ти....

        Коментар


        • От: Компресор за гуми 12В

          И аз съм доволен от тях, и мислех че пак съм се минал, но после му видях характеристиките, и не беше кой знае ква оферта,
          а и преди няколко часа, докато си ровех за чанта за инструменти, излязоха някакви двуботални за 66лв.
          Последно редактирано от Джоу (x3mrjoe); 20-10-16, 21:31. Причина: неграмотност
          ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

          Коментар


          • От: Компресор за гуми 12В

            Нямам нито една забележка от нещата в Лидъл,имам всички възможни гедорита,битове,ел.инструменти и т.н Досега само батерията на пауърбанка замина,но пък не намирам гаранцията да я върна.
            Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
            Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
            Анатолий Пейчинов o8875о9815
            https://dvrbg.com/

            Коментар


            • От: Компресор за гуми 12В

              Оня ден си купих лидълско компресорче. Днес допомпах две гуми, за цената си е супер. Стои в гаража като рецервно, щото във всяка кола има по едни компресорче.
              יעבור
              «И това ще мине»

              Коментар


              • От: Компресор за гуми 12В

                Има компресорче Мишелин с дигитален манометър за 71 лв,а същото почти,но по-скъпо даже се програмира до колко да напомпа гумата.Някой има ли впечатления дали стават за нещо?

                Коментар


                • От: Компресор за гуми 12В

                  Първоначално публикуван от Джоу (x3mrjoe) Преглед на мнение
                  излезоха някакви двуботални за 66лв.
                  Не стават, тествах ги.
                  И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                  Коментар


                  • От: Компресор за гуми 12В

                    Първоначално публикуван от krassitch Преглед на мнение
                    Има компресорче Мишелин с дигитален манометър за 71 лв,а същото почти,но по-скъпо даже се програмира до колко да напомпа гумата.Някой има ли впечатления дали стават за нещо?
                    По скоро не,ако иде реч за онова дето мерилката излиза от него.Когато взех първия компресор Гледах тия мишлен ,твърдо не,еднодневки.Лидълското е много по добре

                    Ето от другата тема ,специално за turtey



                    От 0 до 2 бара или 2.2 ,лидълското,гумите са 185/70/15 или 195 широки не помня,
                    31-ца около 4 Мин.
                    Това значи грубо около 10 Мин.вдигаш и четирите гуми.А ти говориш за допомпване от половин атмосфера и един час.Няма как да стане за повече от десет Мин.За това ти казах да го пробваш първо
                    Последно редактирано от Roninn; 20-10-16, 21:12.
                    Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
                    Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
                    Анатолий Пейчинов o8875о9815
                    https://dvrbg.com/

                    Коментар


                    • От: Компресор за гуми 12В

                      Аз днес взех лидълското пускам го работи,закачам го на гумата неще-няма сила,махам го пак работи и го върнах....
                      Кара Suzuki Vitara 1,6 8v,а според жената Витарник!

                      Коментар


                      • От: Компресор за гуми 12В

                        Не значи нищо от една гума, ще зарее от запалката до гумата след първата. За цената и за лека явно става, още повече с гаранцията и обратните пари в лидъл и кауфланд. Но не е за 31ци, и не само. Виж тегло, ток, кабели... .
                        А тези простотии се правят от името на всички ни.
                        Даника
                        Ми не гълтайте бре, и не лапайте. )) Дистанцирайте се демек ... ))deyan"h

                        Коментар


                        • От: Компресор за гуми 12В

                          Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
                          Лидл винаги връщат парите без разправия. Но пък не съм вземал оттам нещо което направо да не работи.
                          То работеше, може би секунда, секунда и половина.
                          Тази земя, по която тъпча сега,
                          тази земя, която пролетен вятър пробужда,
                          тази земя – не е моя земя,
                          тази земя, простете, е чужда.

                          Коментар


                          • От: Компресор за гуми 12В

                            Първоначално публикуван от eternityz Преглед на мнение
                            Аз днес взех лидълското пускам го работи,закачам го на гумата неще-няма сила,махам го пак работи и го върнах....
                            Мисля че, не е трябвало да го връщаш,моето беше така докъто не напомпих една две гуми.Пускаш го да работи и през това време навиваш вентила.То така си и пише в инструкциите.Нормално е така да се държи първите няколко пъти,докъто се разработи.
                            Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
                            Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
                            Анатолий Пейчинов o8875о9815
                            https://dvrbg.com/

                            Коментар


                            • От: Компресор за гуми 12В

                              По стара българска традиция след като се изчерпят вариянтите за проби трябва да се прочете инстрикцията за експлоатация.

                              Коментар


                              • От: Компресор за гуми 12В

                                Ако са ти ценни нервите,не четеш инструкции.Напоследък се пишат и превеждат от дебили...По-добре се оправям с интуиция

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X