Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Компресор за гуми 12В

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Компресор за гуми 12В

    Ма там пише компресор,демек компресора е аналогов,за манометър нищо не казват
    Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
    Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
    Анатолий Пейчинов o8875о9815
    https://dvrbg.com/

    Коментар


    • От: Компресор за гуми 12В

      Е ти що четеш етикети )
      Тях обикновено ги пишат хора дето грам понятие си нямат

      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:003-anemumka.jpg
Прегледи:1
Размер:39.1 КБ
ID:5733153
      И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

      Коментар


      • От: Компресор за гуми 12В

        Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
        Е ти що четеш етикети )
        Тях обикновено ги пишат хора дето грам понятие си нямат

        [ATTACH=CONFIG]889574[/ATTACH]
        Късаш ме от смях !

        От къде ги намирате тия глупости ?!

        Сигурно от фейса, който никога няма да имам, съдейки по валутата.
        ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

        Коментар


        • От: Компресор за гуми 12В

          Продавалника е пълен с обяви на оригинални компресори от Мерцедеси, Аудита, Мазди... за 50-70лв. Те стават ли за нещо или вътъка им стига колкото да напомпят патерица?
          Седя и си мисля... по едно време усещам, че само седя...

          Коментар


          • От: Компресор за гуми 12В

            Ъъъъъъ и мен ме интересува същото!?
            И смятам,че няма да е лошо някой достатъчно навътре в материята да даде идея за производство на истински такъв компресор.
            Щото гледам желаещи има.А аз парите си за боклуци не обичам да давам та в тая връзка предпочитам да дам повече ама един път за нещо читаво.
            Няма страшно в умирачката...
            Страшното е да си жив!...

            Коментар


            • От: Компресор за гуми 12В

              Вчера колегата пробва оригиналното компресорче на служебното волво вечетирсе, казва че за пет минути е надул на 2 напълно спадналата гума на личната си лагуна.Компресорчето е континентал, точно от същите се продават и в преебвалника.

              Коментар


              • От: Компресор за гуми 12В

                Ами аз имам няколко оригинални компресорчета от VW-AUDI,РЕНО-ПЕЖО,ДАЧИЯ и т.н . Ползвам такова и в джипа (32" гуми)и в леката кола , до сега винаги е помагало .Даже на жената няколко пъти и се налага да ползва и лепилото което върви комплект с тях . А бе с две думи доволен и то доста .
                Напред и нагоре
                Принцеса Фиона (Фронтера) 2,2 DTI 99 г.
                0886769809-Юлиян
                kiko00@abv.bg

                Коментар


                • От: Компресор за гуми 12В

                  Значи експериментите проведени то мен показаха че си зависи за какво се ползва. То не че се очакваше друго де, но имах тайна надежда с някое евтино да стане, но уви.

                  Та:

                  - за лека кола става кво да е
                  - за жип ако е само за закръпване на положението пак е се тая
                  - ако обаче се кара сериозно и се спадат гуми трябва и нещо сериозно.
                  И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                  Коментар


                  • От: Компресор за гуми 12В

                    Като се споме продавалника..



                    Попаднах на тоя,имам го и него,миналата седмица исках да взема още един такъв,но нямаше.Това е най добрият който имам,или поне така си мисля.Малък,тежи,работи стегнато,и пълни скалата.
                    Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
                    Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
                    Анатолий Пейчинов o8875о9815
                    https://dvrbg.com/

                    Коментар


                    • От: Компресор за гуми 12В

                      Първоначално публикуван от kiko00 Преглед на мнение
                      АДаже на жената няколко пъти и се налага да ползва и лепилото което върви комплект с тях .
                      Това лепило после как се чисти? Не разбалансира ли сериозно гумата?
                      Седя и си мисля... по едно време усещам, че само седя...

                      Коментар


                      • От: Компресор за гуми 12В

                        Ако става въпрос за спрей,не.
                        Макар че имах случай да остане течно,по принцип се разлива и втвърдява равномерно,а и е предназначено да се придвижиш до гумаджията,нищо че държи седмици и дори месеци
                        Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
                        Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
                        Анатолий Пейчинов o8875о9815
                        https://dvrbg.com/

                        Коментар


                        • От: Компресор за гуми 12В

                          Днес пробвах лидълския, на 124-ката гумата от 1,3 до 2,3 доволно бързо се справи, ама му умря копчето. Въпроса е запоено ли е или е на куплунг? Че копче ще намеря, ама смяната как ще е, не ми се прави рекламация, ще кажат да ми връщат пари, пък мен компресор ми трябва.
                          Ford Maverick II 2.3 XLT
                          Ford Mondeo MK5

                          Коментар


                          • От: Компресор за гуми 12В

                            Първоначално публикуван от Asen Kushlev Преглед на мнение
                            Днес пробвах лидълския, на 124-ката гумата от 1,3 до 2,3 доволно бързо се справи, ама му умря копчето. Въпроса е запоено ли е или е на куплунг? Че копче ще намеря, ама смяната как ще е, не ми се прави рекламация, ще кажат да ми връщат пари, пък мен компресор ми трябва.
                            Абе има нещо верно в приказката
                            "Дъще, не се жени за майстор - нова техника в къщи никога няма да видиш"..

                            Взимай парите и търси по-добра алтернатива.

                            Коментар


                            • От: Компресор за гуми 12В

                              Аааааааа, ся за едно копче за 50 ст. няма да стане. Ама трябва да го сменя без следи от интервенции, абе утре ще отварям.
                              п.п.В тоя ред на мисли, защо запалката на 124-ката е с някакъв странен куплунг, и не става работата. Пък на Паджерото само на контакт работи.
                              Ford Maverick II 2.3 XLT
                              Ford Mondeo MK5

                              Коментар


                              • От: Компресор за гуми 12В

                                На 124-та е със странен куплунг, защото към него се включва и осветлението на пепелника.
                                И също както на Паджерото, в оригиналния вид работи само на положение ACC.

                                и ако не си отварял и на двете в тоя сектор - имай предвид, че кабелчетата там и на двете са ужасяващо тънки...

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X