Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Хибриди

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Хибриди

    Аз нямам против ограничаването и забраната ама що не се опънат на производителите ?
    Оправданието е като гъз-всеки го носи със себеси !

    Коментар


    • От: Хибриди

      Стига спамихте "електрическата" тема с тия печки!!!! Отворете си нова тема за печки и си ги мерете там !!! Благодаря!

      Коментар


      • От: Хибриди

        Яворе ударил те е грешния ток! Като ще се мре, нека да е от осем цилиндрово напрежение.
        Garage 31 Ltd - Classic Land Cruisers restoration

        Коментар


        • От: Хибриди

          "Ограничаване" не означава забрана, все още... означава показателите на емисиите в реално време да се вкарат в норми, които вече са почти немислими, за който и да е дизел, което означава допълнителни системи за пречистване, допълнителни катализатори и т.н. За въвеждането на "Синя винетка" вече ще е достатъчно решение на местен парламент, общински съвет и друг орган на местното самоуправление... Като начало се споменават по-големи градове, но тук еко-нормите, ще бъдат взети под внимание не само преди избори, а веднага щом някъде се установи замърсяване над нормите... а за да са в нормите, дизелите - или ще е за сметка на производителите... за по-новите - или на собствениците на по-старите...
          Иначе карайте си ги, ама "пречели на някого, замърсявали нещо си, тровели без супер дупер катализатори"...щом ви харесват и ви е евтино... Но тук няма вече да е... и еФтино.

          Коментар


          • От: Хибриди

            Моля! Едното не изключва другото - има и дизелови хибриди... Така, че който иска - да си отваря нова тема (особено ако Явор много му се примоли ) ...
            Интересно какви биха били реакциите на немските законотворци относно Аудито Q7 e-tron... Дали би имал ограничения като дизел, или преференции като хибрид?
            Вече съм неактивен в този форум и не го следя.
            Но съм насреща през алтернативни средства за комуникация (други форуми, телефон), ако има въпроси по обсъжданите тук теми.

            Коментар


            • От: Хибриди

              Първоначално публикуван от rusev Преглед на мнение
              Яворе ударил те е грешния ток! Като ще се мре, нека да е от осем цилиндрово напрежение.
              Аз ? Ааа..ааа не! 8 цилиндрови машини имам две удоволствието да ги управлявам няма нищо общо е с електрокара. Сега почвам нов проект пак ще е V8. Семейното комби то горкото V6. Така че още съм от правилната страна на реката Но темата тук е за друго и спама идва в повече, оп и това е спам

              Коментар


              • От: Хибриди

                Първоначално публикуван от ivied Преглед на мнение
                ... въвеждането на "Синя винетка" ...
                В Холандия има сини регистрационни табели. Сичкото хибрид и електрическо е с такива. Влиза в разни забранени зони и паркира безплатно. По този случай всички таксита са "Приуси", има и някакви "Мерцедеси"-хибриди. Абе, "хибридна война" се води, бившият министър Ненчев "Перуката" си го казА човекът.
                "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                Коментар


                • От: Хибриди

                  На мен тези коли са ми интересни от чисто практическа гледна точка. При 50-50 каране градско София и извънградско, какъв нормален разход би давала такава кола реално, спрямо съпоставим ценово дизел. Защото ако поне малко няма разлика, не си заслужава плащането на повече пари и ползването на често анемичен бензинов двигател, който на магистралата ще ме върне в ерата на Москвича.
                  Може би една Тойота рав4 е най-подходяща, но пък тя започва от 70К лева. Пари за които мога да купя доста по-висок кас автомобили нови.
                  Идеята е, че като карам със 140 по магистралата и колата ми харчи 9 бензин, щото двигателя има нужда от сила, обезсмисля разхода от 5-6 на сто в София.

                  Коментар


                  • От: Хибриди

                    Силата на хибрида е граски условия. Навън с 140 км/ч ще си бръмчи на основният двигател. Лексус G430 V8 бензин/хибрид, смесен разход 10 литра, като 50/50 градско/извънградско. За 8-мак и тежка кола си направо перфектен разход. Без батерията, минава 16 и нагоре при това каране. Имай впредвид,че колата е доста тежка. Батерия,ел.мотори и т.н

                    Коментар


                    • От: Хибриди

                      Първоначално публикуван от Явор-Vromos.com Преглед на мнение
                      Много се отклонихте от темата.

                      Я малко да поцъкаме На мен лично концепцията на Волво ми хареса най-много

                      Нещо Тойота са я пропуснали.
                      Защо ли?
                      Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

                      "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

                      Коментар


                      • От: Хибриди

                        Първоначално публикуван от s_s1 Преглед на мнение
                        Нещо Тойота са я пропуснали.
                        Защо ли?
                        Защото е далеч от Теслата, всички модели на Тойота са "хилави" нямат нищо мощно в гамата си.

                        Коментар


                        • От: Хибриди

                          Ъхъ, луксозния им бранд е доста хилав С 300-360к.с. за къде по-напред
                          Вече съм неактивен в този форум и не го следя.
                          Но съм насреща през алтернативни средства за комуникация (други форуми, телефон), ако има въпроси по обсъжданите тук теми.

                          Коментар


                          • От: Хибриди

                            Първоначално публикуван от slowtraveler Преглед на мнение
                            Ъхъ, луксозния им бранд е доста хилав С 300-360к.с. за къде по-напред
                            Питането беше за тойота. По твоята логика ако говорим за Нисан трябва да имаме в предвид, Рено, Дачия и Инфинити ?

                            Коментар


                            • От: Хибриди

                              Ами горе има Нисан (от горния списък аналогията е само с Инфинити), пък те май също не блестят с мощности, различни от HSD на Тойота/маломощните (или Лексъс с Инфинити)
                              Вече съм неактивен в този форум и не го следя.
                              Но съм насреща през алтернативни средства за комуникация (други форуми, телефон), ако има въпроси по обсъжданите тук теми.

                              Коментар


                              • От: Хибриди

                                Или Тойота е на върха, или ще я споменат на един ред с хибрида на Тата.
                                Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

                                "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X