Обява

Свий
Няма добавени обяви.

АМОРТИСЬОР демонтаж и монтаж

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • АМОРТИСЬОР демонтаж и монтаж

    Искам да попитам по опетните ще купувам 4 АМОРТИСЬОР за FORD fiesta 1,3 мисълта ми е които са ги сменяли някои на маистор някои сами колко ще ми вземе маистора да ми ги смени и 4 и другия въпрос е предните мисля да ги смени маистора а пък двата от зад аз че ще са по лесни за смяна и ако може да каже да ли е така или и те се сменят трудно

  • #2
    От: АМОРТИСЬОР демонтаж и монтаж

    Колко ще вземе, ми зависи от майстор, няма нещо трудно ако знаеш какво правиш
    ОФА ДБ 2.4 92 ML 270 CDI ETZ 250

    Коментар


    • #3
      От: АМОРТИСЬОР демонтаж и монтаж

      Е точно затова сменял съм маншон,гарнитури,семерини,ремъци ама амортисьори НЕ и затова питам но явно повече и те не са наясно но все пак благодаря

      Коментар


      • #4
        От: АМОРТИСЬОР демонтаж и монтаж

        Като за начало ще ти трябват инструменти. Например, скоба за пружини, крик, ключове различни размери, доколкото си спомвам за предните ще ти трябва и мнооого як шестограм за стержена. Ако гайките са клеясали /много вероятно/, газова горелка за нагряване и още неща за които в момента не се сещам. И най-важното, приятел да ти помага. Като смениш предните амортисьори, задължително реглаж на предницата, около 20лв. Аз съм го правил няколко пъти. Пожелавам ти успех. И една приятелска забележка. Използвай поне препинателни знаци, по-лесно ще те разбират хората. Поздрави.
        Издържах вчера, ще издържа и днес...

        Коментар


        • #5
          От: АМОРТИСЬОР демонтаж и монтаж

          БЛАГОДАРЯ ТИ

          Коментар


          • #6
            От: АМОРТИСЬОР демонтаж и монтаж

            A ако споменеш и от къде си, някой може и да изяви желание да помогне.
            Чужбина - това е митът за задгробния живот. Който попадне там, не се връща.
            Из "Златния телец"

            Коментар

            Активност за темата

            Свий

            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

            Зареждам...
            X