Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Производство на екобрикети

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Производство на екобрикети

    Здравейте, първо искам да се извиня ако темата ми се дублира!
    От доста време се интересувам направата на екобрикети, принцип на машините, технология, суровина и т.н.
    Има ли някой който да произвежда брикети и ако е така бих се радвал да сподели опита си с мен!
    Имам шнекова преса но нещо не мога да се справя като хората - може влагата да ми е в повече на суровината или пък нагревателите които изпичат брикета не са на правилната температура, не добавям нищо в триците, а може би трябва но не знам какво - моля който е наясно с технологията нека да помага!

  • #2
    От: Производство на екобрикети

    Погледни в темата "Преса за еко-брикети"

    Коментар


    • #3
      От: Производство на екобрикети

      Разгледах първо там, но или аз не съм разбрал нещо или няма отговор на моя въпрос!
      Доколкото прочетох мненията ти си човек доста наясно с нещата, какво да прибавя към триците за да стане хубав плътен брикет?
      Помогни ми ! Дай тел!

      Коментар


      • #4
        От: Производство на екобрикети

        Прочетох темата за пресите но нещо не можах да си отговоря на всички въпроси!
        От мненията Ви забелязах че сте навътре в темата и бих се радвал да ми помогнете да се оправя със шнековата си преса!
        Дайте тел. за връзка ако е удобно или помагайте тук - благодаря предварително!

        Коментар


        • #5
          От: Производство на екобрикети

          Ако искаш свържи се с мен скайпа ми е stefan_4akarov.Предварително искам да кажа,че по-вече съм се занимавал с преси за гранулиране на фуражи.

          Коментар


          • #6
            От: Производство на екобрикети

            Намерих те в скайп, сега остава да ме прибавиш

            Коментар


            • #7
              От: Производство на екобрикети

              Няма проблем да те добавя,но не съм получил заявка.

              Коментар


              • #8
                От: Производство на екобрикети

                Явно има някакъв проблем, пробвай ти да ме прибавиш , моля те скайпа ми е: sic_tumbi

                Коментар

                Активност за темата

                Свий

                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                Зареждам...
                X