Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Искам съвет за удължаване на рама

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Искам съвет за удължаване на рама

    От известно време имам идея да удължа шасито и да променя междуосието,както и да променя купето от 2-врати на 4-врати. Изпълнението на проекта не ми е проблем,правил съм какво ли не по различни автомобили.
    Проблема пред който съм изправен е Закона.
    Срещу изменение на рамата пише-Само при наличие на ръководство от производителя/на каросериста/и стриктно спазване на изискванията за използвани материали,размери,места за удължаване и др.Не се допуска намаляване якоста на рамата,каросерията,надстройката.Използване на квалифицирани кадри.
    Такова ръководство от производителя съм виждал само за товарни автомобили но не и за леки автомобили.
    Искам съвет от вас /особенно ако сте минали по този път/ какво мога да направя в тази ситуация. Искам да направя автомобила си по мой вкус но и да е законен.Някой има ли представа от къде да се сдобия с това ръководство за Сузуки Самурай.
    Благодаря предварително.
    Последно редактирано от banjo; 28-02-11, 19:28.
    Неможе да вземаш трезво решение ако мозъкът ти е изгорял от наркотици и алкохол .
    Дий Снайдер

  • #2
    От: Искам съвет за удължаване на рама

    От дълга база няма ли да стане ?
    DJ Иван Тодоров, Вашият парти диджей: http://djivantodorov.com/
    Skype: pach_bs

    Коментар


    • #3
      От: Искам съвет за удължаване на рама

      Ами незнам може и да стане,какво имаш в предвид. Още се боря с терминологията в тези закони и заради това питам.
      Неможе да вземаш трезво решение ако мозъкът ти е изгорял от наркотици и алкохол .
      Дий Снайдер

      Коментар


      • #4
        От: Искам съвет за удължаване на рама

        Виждал съм самурай дълга база, та си мислех за такава.Другия вариант е рама от витара дълга база, мисля че с малко модификации ще стане.
        DJ Иван Тодоров, Вашият парти диджей: http://djivantodorov.com/
        Skype: pach_bs

        Коментар


        • #5
          От: Искам съвет за удължаване на рама

          Лошото е че искам рамата да е малко по-дълга от дългата база на самурая. Витарска рама не искам да виждам никога повече понеже много гният макар че там удължаването е в пъти по-лесно заради конструктивните особенности.
          Та търся /Aufbaurichtlinien-Suzuki SJ410-413/ или за Cary
          Неможе да вземаш трезво решение ако мозъкът ти е изгорял от наркотици и алкохол .
          Дий Снайдер

          Коментар


          • #6
            От: Искам съвет за удължаване на рама

            Бе кой джандар ще разбере кви си ги вършил? Ако го направиш като хората, разбира се.Такъв си е, дълга база. Имат хабер те. Аз като не съм виждал Бентли-комби, мога ли да кажа че не се произвеждат?
            За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

            Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

            Коментар


            • #7
              От: Искам съвет за удължаване на рама

              Те са тъпи ама смятам да ходя при бирниците от София в онази тоталитарна комисия а там се изживяват на големи умници.
              Неможе да вземаш трезво решение ако мозъкът ти е изгорял от наркотици и алкохол .
              Дий Снайдер

              Коментар


              • #8
                От: Искам съвет за удължаване на рама

                Каква става? Лимузина ли ще правиш? Айде идват абитурентски балове!
                По-добре късно, отколкото по-късно.

                Коментар


                • #9
                  От: Искам съвет за удължаване на рама

                  нещо такова ама искам да е законно
                  Неможе да вземаш трезво решение ако мозъкът ти е изгорял от наркотици и алкохол .
                  Дий Снайдер

                  Коментар

                  Активност за темата

                  Свий

                  В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                  Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                  Зареждам...
                  X