Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Машина за цепене на дърва

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Машина за цепене на дърва

    Първоначално публикуван от Y.Stoqnov Преглед на мнение
    лява резба звучи малко...
    според мен зависи от посоката на движение на мотора или нещото, което го върти... щото гледам, че не само ел. двигатели го въртят
    В случая е по лесно да се направи на струга защото се подава напречно на ръка.

    Коментар


    • От: Машина за цепене на дърва

      Руската школа http://mnogozle.com/video19651_kak-s...-po-ruski.html
      Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

      Коментар


      • От: Машина за цепене на дърва

        Чета ви от известно време. Ето и моето изобретение. Цепачката е с три ножа, които се сменят много лесно - единичен, който цепи дървата на две и два двойни за трупи с по-малък и по-голям диаметър. За сега качвам само снимки, но скоро очаквайте и видео.Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_1784.jpg
Прегледи:2
Размер:155.7 КБ
ID:5556928Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_1787.jpg
Прегледи:1
Размер:112.2 КБ
ID:5556929Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_1790.jpg
Прегледи:2
Размер:113.5 КБ
ID:5556930Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_1794.jpg
Прегледи:2
Размер:156.8 КБ
ID:5556931

        Коментар


        • От: Машина за цепене на дърва

          Добър вечер колеги -и аз доста съм запален по цепачки.Интересно регистрацията ми е за друг,форум но не не знам как като разглеждах цепачки.Попаднах на тоя форум и моита регистрация става и за тук.Също се интересувам от цепачки ,за момента само разглеждам купечките , спира ме единствено финансовата страна.Понеже наблягам на професионалните със колесар .С вэжможност да разцепват метровки и с възможност ,за преместване от едно на друго място . Но са сериозна цифра.

          Коментар


          • От: Машина за цепене на дърва

            Професионалните цепачки са доста скъпи

            Коментар


            • От: Машина за цепене на дърва

              факт...

              Коментар


              • От: Машина за цепене на дърва

                Първоначално публикуван от karadakov Преглед на мнение
                Професионалните цепачки са доста скъпи
                Ми не, брадвите не са.
                подаръци за мъже от FACOM
                промоция на читави инструменти

                и на хоби такива

                тел. О879 Ч8Ч 2З5

                Коментар


                • От: Машина за цепене на дърва

                  Първоначално публикуван от maystor Преглед на мнение
                  Ми не, брадвите не са.
                  Бързам да не се съглася! Пускал съм в двора си брадви, заедно с няколко оператори на брадви, от тези, дето се интегрират. Невинната ми идея беше да нацепят и внесат дървата. Толкова бели ми направиха, че цепенето ми легна златно.
                  Оттогава гледам с уважение хидравличните цепачи.

                  Коментар


                  • От: Машина за цепене на дърва

                    Първоначално публикуван от Паджеровод Преглед на мнение
                    Бързам да не се съглася! Пускал съм в двора си брадви, заедно с няколко оператори на брадви, от тези, дето се интегрират. Невинната ми идея беше да нацепят и внесат дървата. Толкова бели ми направиха, че цепенето ми легна златно.
                    Оттогава гледам с уважение хидравличните цепачи.
                    -Не се сърди,но се смях със сълзи за поучителната "история"!!!

                    Коментар


                    • От: Машина за цепене на дърва

                      те операторите после искат маса, бира, вино, ракия, мезе, салата.... изпращане... хаха цепачката иска само "ток"

                      Коментар


                      • От: Машина за цепене на дърва

                        Да бе, оставаше и маса да им разпъна Единият с количката понеже си удрял ръцете във вратата, я изкъртил та да не му пречи. Идеше ми да си взема интегратора и да ги дезинтегрирам, Ако и това да не е според европейските директиви.
                        Та смейте се вие

                        Коментар


                        • От: Машина за цепене на дърва

                          аз вече само се смея..

                          Коментар


                          • От: Машина за цепене на дърва

                            Добра вечер колеги .Е аз ще почакам ,доста време докато се посмея.Но също като колегата ще ги гледам с уважение.Днес се обадих информативно за модела които ме устроива ,лично мене и казано на шега .Една година трябва да работя и само да пестя.Идеята е за минимална работна заплата.Но виж предложението за,брадви и др подобни не е лошо за момента.В хускварна мисля че видях за педесетина лева и ми ,се видя доста добра.Но това не изключва цепачката.Просто докато събера определената сума.Лека и спокоина вечер колеги.

                            Коментар


                            • От: Машина за цепене на дърва

                              Брадва се купува от циганин на битака, но трябва да знаеш какво търсиш и как да го познаеш. От "Хускварна" купуваш, ако не знаеш какво търсиш и как да го ползуваш. Това- в сферата на майтапа, ама не съвсем.
                              Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

                              Коментар


                              • От: Машина за цепене на дърва

                                Първоначално публикуван от Тропчо Преглед на мнение
                                Брадва се купува от циганин на битака, но трябва да знаеш какво търсиш и как да го познаеш. От "Хускварна" купуваш, ако не знаеш какво търсиш и как да го ползуваш. Това- в сферата на майтапа, ама не съвсем.
                                В тоя ред на мисли...,как се различава лява брадва от дясна...

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X