Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Акумулаторна бормашина Parkside

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    Сервизно обслужване за България: тел: 00800 1114920
    Звъни се на този телефон, след което дават информация за Лидл сервиз.
    Hyundai TERRACAN 2003 2.9 CRDi 150 автомат
    VW T4 Multivan 1993 2.4D AAB

    Коментар


    • #32
      Благодаря за информацията, но ще пропусна, имам 3 зарядни вече за 12V! Иначе изглежда скоро ще го пуснат в комплект с циркулярчето https://www.lidl.de/de/parkside-akku...-12-a2/p317032 .

      Коментар


      • #33
        Купих си такъв винтоверт и започнах един малък ремонт.
        По едно време машинката изгуби сила и се наложи да я рекламирам в Лидл.
        Разбрахме се да връщат пари. За късмет имаше в наличност в магазина и
        без да изчакам превода на сумата, веднага купих нов.
        Обаче вчера ми звънят и казват че ми дават нов винтоверт, а не пари.
        Утре сутринта ще ходя да го взема.

        Рекламацията направих на 01.07.2020.
        Същия ден купих втория винтоверт.

        Сега се питам какви опции имам да се отърва от единия,
        който става излишен при тези обстоятелства със замяната на разваления.

        Коментар


        • #34
          До 90 дни можеш да върнеш уреда - https://www.lidl.bg/polezno-info/obsluzhvane . Или най-добре им кажи каква е ситуацията, да не се занимаваш да им го връщаш, просто да ти дадът парите за стария.
          Ford Maverick II 2.3 XLT
          Ford Mondeo MK5

          Коментар


          • #35
            Първоначално публикуван от Asen Kushlev Преглед на мнение
            До 90 дни можеш да върнеш уреда - https://www.lidl.bg/polezno-info/obsluzhvane . Или най-добре им кажи каква е ситуацията, да не се занимаваш да им го връщаш, просто да ти дадът парите за стария.
            Ако върна новия, веднага ли дават парите, или се чака решение от някого?

            Коментар


            • #36
              Първоначално публикуван от Майкъл Преглед на мнение

              Ако върна новия, веднага ли дават парите, или се чака решение от някого?
              Веднага.
              Ford Maverick II 2.3 XLT
              Ford Mondeo MK5

              Коментар


              • #37
                Чудесно. Точно така ще направя!
                Благодаря за навременната информация!

                Коментар


                • #38
                  Първоначално публикуван от Asen Kushlev Преглед на мнение
                  Веднага.
                  Стана точно така както казваш.
                  Отивам при касиерката, връщам машината и без да ме пита нещо, върна парите.
                  После друга девойка ми донесе чисто нов винтоверт за сметка на рекламирания.
                  Тези от Лидл са голяма работа.

                  Коментар


                  • #39
                    Първоначално публикуван от Майкъл Преглед на мнение

                    Стана точно така както казваш.
                    Отивам при касиерката, връщам машината и без да ме пита нещо, върна парите.
                    После друга девойка ми донесе чисто нов винтоверт за сметка на рекламирания.
                    Тези от Лидл са голяма работа.
                    Затова хората си купуват от там, няма мънкане и разтягане на локуми. Лично не съм връщал или рекламирал нещо, но ми се е случвало няколко пъти да присъствам на касата, винаги любезни и приемат веднага. Без въпроси и усуквания. Даже разбрах, че дрехи и обувки хората си взимат по два-три номера, мерят вкъщи и връщат което не им е по мярка. Струваше ми се странно, но веднъж го чух и от техен служител да съветва клиент да си вземе двата номера, за които се чудеше. Което е и правилно като се замисля, пробна няма.
                    Ford Maverick II 2.3 XLT
                    Ford Mondeo MK5

                    Коментар


                    • #40
                      За гаранционното и не само обслужване мога да кажа само хубави неща . Жената свари по невнимание двете маски на инхалатора . Свързах се с тях с идеята да си купя нови . По куриер ми изпратиха цял чисто нов инхалатор в кашончето без да дам една стотинка . С такова отношение се печелят клиенти .
                      Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

                      Коментар


                      • sek.1
                        sek.1 коментира
                        Редактиране на коментар
                        Грешка ........

                    • #41
                      Такова мениджърско малоумие от страна на ЛИДЛ не съм очаквал !! В момента бормашинката се продава в куфарчето гола без батерия и зарядно . Те се продават отделно но са свършили почти веднага и днес в два магазина имаше останали по 3 машинки но без батерии и зарядни . Малко трудно ми беше да вдяна в първия момент помислих че просто са обрани ама на кутията батерията е задраскана . Ако някой от мениджмънта на ЛИДЛ чете тук да знае че днес съм им споменавал дълго родата до девето коляно .
                      Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

                      Коментар


                      • turtey
                        turtey коментира
                        Редактиране на коментар
                        В грешка си Станьо

                      • Ясен
                        Ясен коментира
                        Редактиране на коментар
                        Има дребна разлика. При комунизма не беше пазарна стратегия на някакви търговци, а стратегия за оцеляване на населението.

                        Не че много помагаше...

                      • sek.1
                        sek.1 коментира
                        Редактиране на коментар
                        Вчера имах работа до Враня и минах през ЛИДЛа където е накрая на Дружба . И там същата работа . Машини има батерии не .

                    • #42
                      Машинката е много добра особено за сглобяване на мебели, където с 20В винтоверт ще ти иде да си отрежеш ръката и да я фърлиш на песовете

                      Коментар


                      • sek.1
                        sek.1 коментира
                        Редактиране на коментар
                        Точно че се сваля патронника с едно движение ми хвана окото . Мебели не сглобявам ама много често се налага да пробия няколко малки отвора и да навия няколко винта . Все кабели опъвам или взимам на заем акумолаторна машинка от колегите . Както е тръгнало със скапания си подход ЛИДЛ ще ме откажат да пазарувам машини от тях .

                    • #43
                      Продажбата на машина без батерия и зарядно е голяма простотия. За 30 години работа с акумулаторни машини , при всички се скапва батерията или зарядното , но не и машината. Освен това за работа са нужни две батерии , докато се работи с едната , другата се зарежда.
                      В НАТО - Рамбо го бият , пребоядисан партизанин му носи вода

                      Коментар


                      • sek.1
                        sek.1 коментира
                        Редактиране на коментар
                        Аз машина от такъв тип която не е комплект с всичко и не работи никога няма да купя . На мен машината ми трябва да работи веднага след като я извадя от кашона не догодина . Пак ще купя само че от друг търговец щото така или иначе такава машина ми трябва . Та с тоя подход друг ще вземе парите които съм предвидил за тази машина защото аз време да им играя маркетинговите игри нямам . В момента в Мосю Бриколаж има такъв Райдър с всичко за 60 лева . В машината на ЛИДЛ окото ми хвана само опцията че патронника се сваля с едно движение и слагаш бит . Хора като теб и мен купуват машина за да работят с нея а не да им седи вкъщи само за да имат инструмента .
                        Последно редактирано от sek.1; 06-08-20, 12:23.

                      • Ясен
                        Ясен коментира
                        Редактиране на коментар
                        Станьо, стига си мрънкал, мога да ти подаря 1 батерия и ако искаш и 1 зарядно.

                        Все едно имам 7 или 8 уреда със съвместими батерии, а само 2 ръце.

                      • sparkybg
                        sparkybg коментира
                        Редактиране на коментар
                        Съвсем си е правилно да се продава всичко отделно. Аз в момента имам 4 батерии, 2 зарядни и 7 машини. От момента, в който се сдобиеш с 1 или 2 батерии и зарядно, машините се купуват само като тяло. И тогава установяваш че и марковите машини не са чак толкова скъпи.

                        Но това за нормални машини от нормални търговци, дето с това се занимават, а не продават машините покрай моркови и банани. Башка абсолютната педерастия с несъвместимите батерии, особено при 12V машините.

                    • #44
                      Онзи ден в Лидъл Поморие имаше големи батерии!
                      Човек никога не знае: какво печели, когато губи и какво губи , когато печели.

                      Коментар


                      • #45
                        Вчера най после успях да си купя машинката в комплект с всичко . Тоя път са ги пуснали нормално с всичко необходимо в куфарчето .
                        Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

                        Коментар

                        Активност за темата

                        Свий

                        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                        Зареждам...
                        X