Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Има ли вода в моето място ?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Има ли вода в моето място ?

    Даракчиев аз ходих за риба оня ден .Хвърлил съм за шаран на царевичка . Опъва здраво ти казвам едвам вадя , страх ме беше да не скъса.
    Като извадих какво да вида фенер и свети .
    Ако махнеш синджира и козлето аз ще угася фенера.
    Шегата на страна чувалили сте за гео радари ?

    Коментар


    • От: Има ли вода в моето място ?

      Първоначално публикуван от Jivko Преглед на мнение
      Аз бих се съгласил да сондирам при уговорка плащане при намиране на вода , обаче цената на метър няма да ти хареса .
      Един вид ще пусна тото с супер шанс за шестица 50%

      Плюс това незнам на кого ги пробивате тези сондажи от по 100 метра и нагоре. Не ми се вижда икономически обосновано такъв сондаж за собственни нужди освен ако не се ползва за някакво производство. Самото съоражение ще ви излезне доста солено а и помпите за такива дълбочини почват от 2000 лева.

      В България вода има почни на всякъде въпроса е на каква дълбочина.
      Еми Живо нали за това иде реч ,че за да слезеш на хоризонтите не хидрогеоложката карта си е дълбочина и съоръжението (сондажа ) идва скъпичко.
      А за тея плитките как ще гарантираш вода ? Несериозно е.
      А за какво тото иде реч това не е ли работа -бизнес ,ми то така и на бас да се хващаме . Обърнахте го на тото тоя занаят бре .

      Коментар


      • От: Има ли вода в моето място ?

        Първоначално публикуван от монио Преглед на мнение
        Даракчиев аз ходих за риба оня ден .Хвърлил съм за шаран на царевичка . Опъва здраво ти казвам едвам вадя , страх ме беше да не скъса.
        Като извадих какво да вида фенер и свети .
        Ако махнеш синджира и козлето аз ще угася фенера.
        Шегата на страна чувалили сте за гео радари ?
        Нема да гасиш нищо! То БЛЕЕЛО!
        2.doc1.doc3.DOC5.DOC4.DOC

        Коментар


        • От: Има ли вода в моето място ?

          Е толъка десят метров ево обхвата.

          Коментар


          • От: Има ли вода в моето място ?

            Първоначално публикуван от монио Преглед на мнение
            Е толъка десят метров ево обхвата.
            Модел Н е до 100.

            Коментар


            • От: Има ли вода в моето място ?

              От седмица ги гледам и аз ,даже се обаждах на една фирма, които ходят да сканират около 400лв струва там за еди колко си квадрата ,обаче и те не дават гаранция а процентно отношение евентуално колко вода може да има . Машинките са на електромагнитна индукция. И до 15 м дълочина .
              Имало до 50 метра, обаче никой не дава гаранция .
              Тези машинки се позвали за кухини , минерали ,метали, тръби,течове от тръби ,кабели,артефакти и тн.

              Коментар


              • От: Има ли вода в моето място ?

                Собственика си има багер Момчиле е с него ги е набивал и поради тази причина е пробвал на много места.

                Коментар


                • От: Има ли вода в моето място ?

                  Като огледаш местноста и ше ти светне Нема нужда от уреди
                  К мирной жизни не пригоден.
                  Най обичам, обстановката да е максимално близка до бойната.
                  ГАЗ 69 ГАЗ 53 ЗИЛ 157

                  Коментар


                  • От: Има ли вода в моето място ?

                    Първоначално публикуван от Стария Преглед на мнение
                    Като огледаш местноста и ше ти светне Нема нужда от уреди
                    Добре това ако прецения примерно ,че там в парцела не ми се вижда да има вода трябва ли да посаветвам клиента да не прави сондаж .
                    И с моя съвет примерно нуждата му за вода няма да изчезне . С други думи пак ще има нужда от вода въпреки моя съвет .

                    Коментар


                    • От: Има ли вода в моето място ?

                      Колега Монио,много си ми интересен след като съм казал,че за тези които не вярват или по точно става въпрос за тома неверниците тях ще ги водя на място да гледат на живо,но преди това щом не вярваш хващаме бас и те водя на мястото. Мисля,че ще избягаш от баса защото след това няма да се приказва или да се пишат приказки в сайта както и да се правиш на интересен,а ще трябва да се плаща и то в брой! Помисли си и дай все пак някакъв отговор.

                      Коментар


                      • От: Има ли вода в моето място ?

                        Горо с какво съм ти интересен ,че не приемам за чисата монета това дето си го казал ,и като си го казал да не си го доказал ,а до бас няма да стигнем изобщо защо да бягам , какво ще докажеш с баса , че имаш хиляди сондажа или герана и нито един празен .
                        На басове се хващах до казармата после пораснах , а в случая даже невиждам пречина да го правя .
                        Аз вода нито търся нито педсказвам и никога не съм си позволявал да го правя ,и още по малко да се обвързвам с гадатели ,които не могат да обяснят какво и по какъв начин правят . Не визирам тебе понеже не те познавам и да те познавах не бих те осъждал това си е твоя работа . А темата е точно за методите единият от който предлагаш.
                        Интересни са твоите методи , ама не казваш нищо за тях (как познаваш и определяш). От тебе разбрахме само че ходиш с багети и толкова и , че ако не излезе вода клиента се едно не те е виждал .
                        А и никой не е изкал това от тебе трябваше да обясниш ,ако имаш желание техниката която използваш и да споделиш мнение за другите методи .
                        Няма смисал да се обиждаш.
                        Последно редактирано от монио; 29-07-11, 20:42.

                        Коментар


                        • От: Има ли вода в моето място ?

                          Радиестезия


                          Радиестезичните умения са били известни още на древните Лемурийци (Трета раса/цивилизация от развитието на човечеството) Тези умения получават своето най-високо ниво на развитие при Атлантите (Четвърта раса/цивилизация) и биват изгубени и забравени при днешната Пета раса/цивилизация на човечеството.
                          Възраждането им става постепенно от 18–ти век насам, като средищата, където са били ползвани тези умения, са били предимно манастири (монаси са умеели да търсят подземна вода и изкопаеми, изчезнали хора, животни, скъпоценности и др.)
                          Названието РАДИЕСТЕЗИЯ (Radiesthesie) е дадено от основоположника на физикалната радиестезия френския учен радиофизик професор Луи Тюрен (живял в края на 19-ти и средата на 20-ти век). Радиестезияе узаконен международен термин, състоящ се от две думи: radius (латинска) – вълни, излъчване; и esthesie (гръцка) – чувствам, усещам. Т.е. радиестезията е “усещане на вълните, на излъчванията”.
                          Наименованията, с които е известна по света са различни : радиестезия, pendule,radiesthesie, radiesthzie, биолокация, лозоходство. Хората, владеещи този метод на изследване се наричат: радиестезисти, биолокатори, пендюлисти или просто оператори.
                          Живеем в океан от излъчвания (вибрации) и вълни. Всичко, което ни заобикаля, живи и неживи обекти / субекти, е материя и обменя т.е. приема и излъчва вълни с торсионен характер.В случая се касае за един от законите на физиката за “вълново-корпускулярния” характер на материята и за така наречения “Физически ВАКУУМ”.Същият е носител на торсионните полета/вълни. Тези торсионни вълни /вибрации са с дискретен характер т.е. те не могат да бъдат приемани и измервани с електронна апаратура, а само чрез “БАГЕТИ” и “МАХАЛА”, с които боравят радиестезистите.Основните свойства на торсионните излъчвания са: те пренасят само информация без енергия и биват дясновъртящи (+) и лявовъртящи ( - ); разпространяват се със скорост по-голяма от тази на светлината (V=10.c ; c - скорост на светлината); торсионните честоти заемат диапазона от 10 на 20-та степен до 10 на 40-та степен Hz.; притежават висока проникваща способност, без да затихват; притежават “памет” ”(т.е. Създават “свидетел” /”фантом” за източника на излъчване в пространството); те възникват не само при въртене (спин – ефект), но могат да се породят също и от геометрични и топологични форми (“ефектът на формата”). Радиестезичният ефект, в светлината на съвременните научни представи,се основава върху връзката на съзнанието на човека (торсионните излъчвания от мозъчната кора) с подсъзнанието му (центъра на симпатичната нервна система/СИМПАТИКА) чрез хромозомния апарат с помощта на речта(това съответства на фундаментално положение в лингвистичната генетика).
                          В резултат от сравняването на торсионното излъчване на изследвания обект/субект и торсионното излъчване на изследователя в неговия вътрешен “БИОКОМПЮТЪР”/БК, се получава т.н. “ИДЕОМОТОРЕН ЕФЕКТ”, формиращ движението на махалото в определена посока- надясно /код “ДА” и наляво /код “НЕ”,което представлява самия "радиестезичен ефект”. На практика радиестезичният ефект се обуславя от модулите на паметта на вътрешния БК, в който съзнанието (торсионните излъчвания на мозъчната кора) задава въпрос, а подсъзнанието (торсионните излъчвания от информацията в центъра на симпатичната нервна система) дава отговор.
                          Накратко: вътрешния БК дава връзката между съзнанието и под- съзнанието на човека чрез хромозомния апарат на ДНК с помощта на речта.

                          С радиестезичният метод може да се работи на три нива: енергийно, енерго-информационно и информационно.
                          - на енергийно ниво има непосредствено регистриране на излъчване от изследваните обекти (човек, животно, растения, минерали и др.)

                          - на енерго-информационно ниво има сваляне на информацията, записана в подсъзнанието (на известни вече събития, т.е. такива, които вече са се случили) от система за“памет”, стартирана от СЪЗНАНИЕТО с помощта на мисъл или дума чрез хромозомния апарат.Това ниво се използва също при работа по фантом/свидетел от изследвания обект/субект ( ДНК -кичур коса, нокът, капка кръв, снимка, рисунка с изображение, схеми, карти и др.)
                          - на информационно ниво е налице връзка с информационното поле на Вселената/Всемирна информационна банка (АКАША)
                          Съществуват два големи дяла: “Ментална” и “Физикалнарадиестезия. Представителите на менталната школа използват съставения от тях “ясен мисловен образ” на изследвания обект/субект и с помощта на багети и махала получават необходимата им информация.
                          Професор Тюрен създава практическа научна теория наречена “Физикална радиестезия” /ФР, която заема заслужено място в научната сфера, като “наука за вълните и тяхното вълново – резонансно откриване”
                          Физикалната радиестезия /ФР работи с измервателни уреди (линеали, вълномери, таблици, схеми, махала, багети, махала-багети и др.) и точни “свидетели”/”фантоми” на нещата, които са обект на изследване.
                          Приложението на ФР е толкова разностранно, че още през 30-те години на 20-ти век мнозина я наричат “НАУКА НА НАУКИТЕ”. Тя получава широко разпространение в страни като Франция, Германия, Великобритания, САЩ, Русия, Полша, Белгия, Холандия, България и др.
                          Ето и някои от приложенията на ФР в ежедневния живот:
                          На информационно ниво :
                          - издирване на подземни води – питейни,промишлени,термални,минерални.
                          - откриване на подземни изкопаеми: руди, минерали,нефт,газ,въглища и др.
                          - в археологията – намиране на културни слоеве (зидарии,керамика,кости и др.)
                          - в криминалистиката – откриване на изчезнали хора,животни(живи/умрели), превозни средства, битова техника, скъпоценности и др.
                          - прогноза за хода на събития и случки на изследвания обект.
                          На енергийно ниво:
                          - проверка за качеството на различните видове лечебни средства, хранителни продукти и добавки.
                          - откриване на влияние от вредни вълни (отрицателни торсионни излъчвания / с ляво въртене/ върху живите организми (хора, животни, растения), както и предлагане на неутрализация и защита срещу тяхното въздействие.
                          - спектрален качествен и количествен анализ на проби от сплави и съединения.
                          На енерго-информационно ниво:
                          - проверка за възможности, таланти и екстрасензорни качества в отделния индивид.
                          - проверка за съвместимост между партньори в бизнеса и бъдещи брачни партньори.
                          - проверка за съответствието на вибрациите между два обекта въз основа на сравнение на торсионните им излъчвания по свидетел/фантом на същите.
                          - определяне на нивото на моментното енергийно състояние на човешкия организъм, причините за нарушенията, както и определяне на индивидуалните средства за енергийна корекция и възстановяване на същия. Проверката може да бъде извършена по личен свидетел/фантом от изследвания обект (кичур коса, снимка) без да е необходимо неговото присъствие.
                          На базата на торсионна технология се извършва:
                          · неутрализация на вредните енергийни влияния върху организма;
                          · полева терапия (въздействие чрез подбрани честоти от електронен генератор) за възстановяване на функциите на отделните органи и системи на организма (отстраняване на инфекции, мозъчни и сърдечни исхемии; блокиране развитието на туморни процеси; корекция на хормонални нарушения; неутрализиране на патологии като лумбаго, ишиас, дископатии, зарастване на тъкани/травми, счупвания и други).
                          1. Използване на „Вибрационни редове с цифров код на здравия организъм” за биоенергийна корекция и възстановяване на функциите на отделните органи и системи на организма.
                          2.Вибрационен ред - енергоинформационен био-резонансен излъчвател,представен като последователност от символи и знаци,подбран с помощта на системен алгоритъм и притежаващ противоположни фазови характеристики,анихилиращи спектъра на патогенната структура на организма.
                          3. Цифров код на здравия организъм - енергоинформационен био-резонансен излъчвател, представен като последователност от девет/9/ цифри, подбран с помощта на системен алгоритъм и характеризиращ здравия организъм на индивида.
                          · използване на различни по геометрия и размер пирамиди и платонови тела за въздействие и възстановяване на организма.
                          · индивидуално подбрани билкови тинктури , високоефективни и биологично активни хранителни добавки и съответните дозировки, съобразно проблемите в организма.
                          • използване на „КЛЪСТЕРНА ВОДА ЗА ПИЕНЕ”, структурирана от излъчването на изображенията от ВОДНИТЕ КРИСТАЛИ на МАСАРУ ЕМОТО.
                          · използване на “Древноегипетска система за хармонизиране и лечение на тялото и душата” чрез специални символи върху определени чакри.
                          · използване на енерго-информационен матричен биорезонатор за биокорекция на човека върху определени чакри ( девет степени на матрицата на Вселенски “Цветето на вселенската духовна любов и мъдрост”)
                          Цел: подготовка на индивида за преминаване от триизмерно в четириизмерно пространство (преминаване от пета раса/цивилизация в шеста раса/цивилизация на човечеството през 2012/2013 г.); осъществява се промяна в нивото на мозъчната вибрация (степен на съзнание)/Hz. и промяна в броя на хромозомите в хромозомния апарат на ДНК.
                          Използването на ФР, в този случай, предлага бързина, точност, прогноза и визуализация на резултатите с възможност за следене на тяхното разви- тие (работи се на клетъчно ниво, регистрира се промяната на вибрацията на клетката).
                          От тук идва и идеята, че традиционните медицински диагностични методи могат да бъдат допълвани с методите на медицинската физикална ради
                          - естезия, и по никой начин да не се изключват взаимно.

                          Коментар


                          • От: Има ли вода в моето място ?

                            Още в началото закъсах при атлантите. Я по-добре да си сондирам, само това ми намества чакрите (освен бирата,де).
                            Пробвал съм при спор с радиестезист да договоря той да плати сондажа, ако на указаното от него място, при изпълнение на всичките му изисквания, няма вода. Не ме разбра какво искам да кажа .
                            Да ме разхождат като мечка на панаир, да гледам и да се убеждавам, не бих се навил.
                            Нищо лично!
                            Последно редактирано от st.darakchiev; 30-07-11, 07:37.

                            Коментар


                            • От: Има ли вода в моето място ?

                              ...........................,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,!!!!!!!!!!
                              Останали са от някъде.

                              Коментар


                              • От: Има ли вода в моето място ?

                                Ясене здравей,да ти кажа честно не ми се иска да ти преразказвам предишното ми писане,а ще ти предложа да го прочетеш два три пъти ако те интересува, по ще го разбереш от колкОто да ти го преразказвам по дру начин аз.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X