Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Има ли вода в моето място ?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Има ли вода в моето място ?

    Първоначално публикуван от Стария Преглед на мнение
    Ако няма вода продължаваш надолу
    До къде ? До шистовия газ ли ? Или до някой от казаните на ада
    Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

    Коментар


    • От: Има ли вода в моето място ?

      Днес започнах един геран.Бяха гледали доказа ли се багетисти в района който копая и бяха казали че няма вода.Понеже на шефа му е удобно на това място и на риск ---моя колега се пробва и кво стана;позна че има вода и още по важно дори и метрите.Утре продължаваме.

      Коментар


      • От: Има ли вода в моето място ?

        Докато се мотах из нета с цел да намеря нещо повече по въпроса "Има ли вода в моето място" .Попаднах на този текст . До някъде се учудих и немога да взема решение. Верно ли работи БАН с багети? А ето и цитата той не е от форума .
        Началото на процеса за изкопаването на кладенеца(сондата) започва с откриването на водата. Това става посредством професионален багетист от БАН, с когото работим от дълги години.

        Коментар


        • От: Има ли вода в моето място ?

          Това го срещнах и аз--немога да си спомня фирмата която прави гераните -- но и на мене ми стана интересно да ли в БАН има такава специалност.Това което се коментира за тях че не са финансово добре; немогат да инвестират в уреди за откриване но вода и др. ще разчитат на този метод.

          Коментар


          • От: Има ли вода в моето място ?

            Силно ме съмнява да има такъв "професионален" багетист. Дори да е от БАН /съмнително/ това е някакъв човек който си е повярвал че има такива способности а не че там имат лаборатория в тази насока където да изучават проблема или е професия която се изучава някъде. Толкова години сме врата до врата с хидрогеолозите, имам много добри приятели там все някой щеше да каже поне една дума за това. Най-вероятно споменаването на БАН е рекламен трик на фирмата.

            Коментар


            • От: Има ли вода в моето място ?

              Търся багетист/и и фирма за изкопаване на кладенец в района на Железница софийско. Моля координати на лични, благодаря предварително.

              Коментар


              • От: Има ли вода в моето място ?

                Първоначално публикуван от Maksim Преглед на мнение
                Търся багетист/и и фирма за изкопаване на кладенец в района на Железница софийско. Моля координати на лични, благодаря предварително.
                Колега какви са изискваията към багетиста трябва ли да е лицензиран .

                Коментар


                • От: Има ли вода в моето място ?

                  Всъщност вече търся само фирма за изкопаване на кладенеца

                  Коментар


                  • От: Има ли вода в моето място ?

                    Първоначално публикуван от Maksim Преглед на мнение
                    Всъщност вече търся само фирма за изкопаване на кладенеца
                    яСНОдървото е захапано от единия край Помогнете хораБагетиста е дал указанияСамо требе копанье
                    К мирной жизни не пригоден.
                    Най обичам, обстановката да е максимално близка до бойната.
                    ГАЗ 69 ГАЗ 53 ЗИЛ 157

                    Коментар


                    • От: Има ли вода в моето място ?

                      Първоначално публикуван от Стария Преглед на мнение
                      Багетиста е дал указания
                      Какво е дал не се знае, ама пари е взел. Добре, че сме в България и има вода почти навсякъде.

                      Коментар


                      • От: Има ли вода в моето място ?

                        Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
                        Какво е дал не се знае, ама пари е взел. Добре, че сме в България и има вода почти навсякъде.
                        Има разбира се ама може да излезе и на стотина метра

                        Да не плашиме колегата у бунар се ше се събере водица
                        К мирной жизни не пригоден.
                        Най обичам, обстановката да е максимално близка до бойната.
                        ГАЗ 69 ГАЗ 53 ЗИЛ 157

                        Коментар


                        • От: Има ли вода в моето място ?

                          То може и бира да излезне,а иначе вода колкото искаш стига да ти се копа!Успех!
                          Трябваше да почивам вчера! // Мразя сапунени сериали и фейсбук ,не слушам чалга!NO FEAR!

                          Коментар


                          • От: Има ли вода в моето място ?

                            Като сондираме за вода -всички за петрол питат .За бира много рядко .

                            Коментар


                            • От: Има ли вода в моето място ?

                              Ама питат и за гърнето със златото.

                              Коментар


                              • От: Има ли вода в моето място ?

                                Първоначално публикуван от slavchovt Преглед на мнение
                                Ама питат и за гърнето със златото.
                                Ако може след гърнето петрол .
                                И аз да съм ,и аз ще питам ? То с питане на един птиятел таковата , абе няма значение .

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X