Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Има ли вода в моето място ?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Има ли вода в моето място ?

    Даракчиев разместили са ти се чакрите, и може да си отворил някоя дето не трябва . Пържоли и бира е лечението , и хората сбира.
    Ами ако може на енергиино информационно ниво :
    - проверка за съвместимост между партньори в бизнеса и бъдещи брачни партньори.

    да ме погледнат с жената че нещо ме съмнява .Само да не разбере за това , че е е е .
    Днеска минах покрай качалките в Плевен (петролните сондажи) и си мислих сондажите дали са ги правили на кръстачки или само на един дамар. Дали а ?
    Последно редактирано от монио; 30-07-11, 20:26.

    Коментар


    • От: Има ли вода в моето място ?

      Днеска закарах два камиона филц 0.4-0.8на базата на известен софийски баровец.Сондажа първоначално е мислен за 30 метра но дебит йок и давайййй надолу ше гониме100янката.Човекът иска 10 литра в секунда и ще ги имапросто има пари......

      Много ми е интересно на баир обграден с блата и глини какво ше предскажат багетаджиите Че ако не познаят тоя е много як ше ги върже за единия крак за портала да крещят и разгонват другите мошенници както едно време връзвахме свраките да бегат айдуците
      К мирной жизни не пригоден.
      Най обичам, обстановката да е максимално близка до бойната.
      ГАЗ 69 ГАЗ 53 ЗИЛ 157

      Коментар


      • От: Има ли вода в моето място ?

        Два камиона какво разпраяш за плоча бетон ли ще бъркат .
        Е то на портата му място няма да остане ако ги почне един по един .
        Освен да ги откача от време на време да бъркат бетон .
        Шегуваме се ние ама не е до шега .

        Коментар


        • От: Има ли вода в моето място ?

          Минава ми една идея и си мисля :
          След като от басейнова дирекция описват сондажите на часните лица ,както и такива на офиси , малки работилици ,записват дебит прослойки дълбочини . Все сондажи с малка дълбочина предимно .
          Те би трябвало да имат най точна статистика къде на колко метра ,колко дебит .
          Седя и си мисля и по едно време се хващам , че само си седя .

          Коментар


          • От: Има ли вода в моето място ?

            Басейнова дирекция да ти направи статистика. Тя лелката докато извади папките и ще и свърши работното време
            088455338две
            "Е нищо не пали като японските, палят като те видят да вадиш ключа от джоба"
            Джамбазов 2010г..

            Коментар


            • От: Има ли вода в моето място ?

              Абе така е ,но трябва да я имат тая информация .

              Коментар


              • От: Има ли вода в моето място ?

                В информацията, подавана към басейновите дирекции, който не разбира, пише каквото му скимне, например "кладенец в леска с два дамара, начин на водовземане - геранило щъркелов тип". Който разбира от хидрогеология, си ги наглася както му оттърва. Отделно някой трябва да синтезира, отсее, систематизира... Що! Да не им зависи заплатата от това? Еднопосочен процес е туй - искат куп неща и после нищо не ги правят. Някой да ми обясни, например, защо им е геофизика на сондажите. Още малко и рентген ще поискат. Ама казано е - искай непрекъснато, за да не ти поискат!

                Коментар


                • От: Има ли вода в моето място ?

                  Първоначално публикуван от монио Преглед на мнение
                  Абе така е ,но трябва да я имат тая информация .
                  Тези у София с триметровите дувари и два сондажа у двора „що са два сещай се“ше им пуснат фъндък да им кажат

                  А имаш ли право да дупчиш на три километра от Централна баня и колко е глобата

                  Аз карах филца и излезна 28 градуса водаа сградата е на дупетати и министри Господ да ги убие гадовете мръсни

                  А за Моньо да не се чуди за количеството филц там глътна 10 кубика при 100 метра сондаж си е нищо
                  К мирной жизни не пригоден.
                  Най обичам, обстановката да е максимално близка до бойната.
                  ГАЗ 69 ГАЗ 53 ЗИЛ 157

                  Коментар


                  • От: Има ли вода в моето място ?

                    Ей големи гадове са , нека да се плацикат в топлата водичка да не им е студено и да не им мръзнат дупетата.
                    Ами тея с 3 метровите дувари сигурно за оранжерии са им 2 сондажа .Производители са сигурно.

                    Коментар


                    • От: Има ли вода в моето място ?

                      Прав си Моньо производители санали те произвеждат това което ни се стоварва всеки ден върху главата....
                      К мирной жизни не пригоден.
                      Най обичам, обстановката да е максимално близка до бойната.
                      ГАЗ 69 ГАЗ 53 ЗИЛ 157

                      Коментар


                      • От: Има ли вода в моето място ?

                        Мисля си че можем да заключим или да обобщим че хората решили да направят воден сондаж ще направят такъв без значение какво ще им кажат гадатели или геосканиращи устройства .
                        Ще рискуват и ще направят , но към кого да се обърнат не можахме да им кажем ми се струва . Аз си мисля ,че трябва първо към здравия разум .

                        Коментар


                        • От: Има ли вода в моето място ?

                          В тези дни правих сондаж на практикуващ радиастезията по народно му багетист .
                          Тая история ще е интересна.
                          По принцип когато решат хората да сондират в 78% от случаите викат двама или повече багетисти -хората които ходят с пръчките и там където , нали се засекат на двамата от гадателите предсказанията -изследванията се рещават да направят сондаж. Това е така да се каже преобладаващия сценарий преди да се направи сондаж кладенец .
                          Та направихме му сондаж на човека където беше казал .

                          Айде сега давидим дали ще се сетите излезе ли вода ?

                          Коментар


                          • От: Има ли вода в моето място ?

                            Първоначално публикуван от монио Преглед на мнение
                            Айде сега давидим дали ще се сетите излезе ли вода ?
                            Не
                            Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

                            Коментар


                            • От: Има ли вода в моето място ?

                              Ако няма вода продължаваш надолу
                              К мирной жизни не пригоден.
                              Най обичам, обстановката да е максимално близка до бойната.
                              ГАЗ 69 ГАЗ 53 ЗИЛ 157

                              Коментар


                              • От: Има ли вода в моето място ?

                                Е е е уцелихте от първият път .

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X