Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Моето бъги (тук да се похвалим)

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Моето бъги (тук да се похвалим)

    Здравейте колеги,много се радвам че уважиха идеята ми и отвориха този раздел за радио управляеми модели! И да побързам да се похваля с моето бъги: Hot Bodies D8 Competition buggy 1/8 scale Atsusi Hara Edition
    Само много съжалявам че не правих снимки докато го наглобявам,беше напълно разглобен даже все още е на две карания,почти чисто ново! На снимките се вижда и новото купе,което още не е боядисано,за сега карам с едно старо,което ми подари един приятел!

    http://www.hpieurope.com/kit-info.ph...=68176&lang=en

    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:PC030014.jpg
Прегледи:1
Размер:133.4 КБ
ID:5950429 Натиснете снимката за да я уголемите

Име:PC030012.jpg
Прегледи:1
Размер:136.2 КБ
ID:5950427 Натиснете снимката за да я уголемите

Име:PC030013.jpg
Прегледи:1
Размер:129.2 КБ
ID:5950428 Натиснете снимката за да я уголемите

Име:PC030015.jpg
Прегледи:1
Размер:129.4 КБ
ID:5950430 Натиснете снимката за да я уголемите

Име:PC030016.jpg
Прегледи:1
Размер:165.3 КБ
ID:5950431 Натиснете снимката за да я уголемите

Име:PC030017.jpg
Прегледи:2
Размер:104.7 КБ
ID:5950432 Натиснете снимката за да я уголемите

Име:PC030018.jpg
Прегледи:1
Размер:96.0 КБ
ID:5950433 Натиснете снимката за да я уголемите

Име:PC030019.jpg
Прегледи:1
Размер:151.4 КБ
ID:5950434 Натиснете снимката за да я уголемите

Име:PC030020.jpg
Прегледи:1
Размер:134.5 КБ
ID:5950435

    П.П. Също така много се гордея че моята тема е първа,и ще се радвам в тази тема и други колеги да се похвалят със своят модел,без значение дали е on,off или air
    Последно редактирано от Георги Хаджийски; 03-12-11, 20:47.

  • #2
    От: Моето бъги (тук да се похвалим)

    Аз както споменах в учредителната тема - имам 2 електрички 1:10 се водят. И двете са бръшлес.
    1. Траксас Съмит - има си заключващи се дифове (преден и заден) и е нещо средно между монстър и кроулър - има си и бавни и бързи.
    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMGP8972mini.jpg
Прегледи:1
Размер:149.3 КБ
ID:5324671Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMGP8979mini.jpg
Прегледи:1
Размер:150.5 КБ
ID:5324672

    2. Траксас Е-Рево Бръшлес Едишън (ЕРБЕ за кратко) - то е по-скоро тръги. Същото шаси като Съмит-а, но друг двигател (доста по-як - води се към 2 килоВата) и без заключващи се диференциали и без бавна скорост. За сметка на това без проблем успява да достигне 100км/ч на равно (малките проблеми са от сорта "не виждам колата" или "пътя много тесен, бе") и почти всеки удар е доста скъп...
    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_1981.JPG
Прегледи:1
Размер:144.0 КБ
ID:5324673Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_1982.JPG
Прегледи:1
Размер:135.6 КБ
ID:5324674
    "That is not dead which can eternal lie,
    And with strange aeons even death may die."
    ~H. P. Lovecraft

    Коментар


    • #3
      От: Моето бъги (тук да се похвалим)

      Страхотни модели! Найстина хобито е доста скъпо,но пък е яко!

      Коментар


      • #4
        От: Моето бъги (тук да се похвалим)

        Ето и от мен малко снимки на вече бившата ми машина Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC03278.jpg
Прегледи:1
Размер:170.0 КБ
ID:5326327Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC03266.jpg
Прегледи:1
Размер:182.9 КБ
ID:5326328Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC03267.jpg
Прегледи:1
Размер:180.8 КБ
ID:5326329Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC03268.jpg
Прегледи:1
Размер:166.6 КБ
ID:5326330Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC03270.jpg
Прегледи:1
Размер:108.7 КБ
ID:5326331Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC03271.jpg
Прегледи:1
Размер:131.3 КБ
ID:5326332Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC03273.jpg
Прегледи:1
Размер:163.0 КБ
ID:5326333Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC03274.jpg
Прегледи:1
Размер:120.4 КБ
ID:5326334Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC03275.jpg
Прегледи:1
Размер:134.2 КБ
ID:5326335Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC03276.jpg
Прегледи:1
Размер:108.2 КБ
ID:5326336Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC03277.jpg
Прегледи:1
Размер:176.6 КБ
ID:5326337 Само за да предубиете предст диаметъра на гумите е 178мм на 98мм ширина. Двигателят е 38цц бензин със редуктор съединител и усилена скоростна кутия със 2-ве на пред и задна 4x4. Отне ми шест месеца за да го изработя и един куп пари.

        Поздрави.
        Въчо Иванов Tel. 0899 837 607

        Коментар


        • #5
          От: Моето бъги (тук да се похвалим)

          Първоначално публикуван от vacho Преглед на мнение
          Ето и от мен малко снимки на вече бившата ми машина [ATTACH=CONFIG]393222[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]393223[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]393224[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]393225[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]393226[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]393227[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]393228[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]393229[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]393230[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]393231[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]393232[/ATTACH] Само за да предубиете предст диаметъра на гумите е 178мм на 98мм ширина. Двигателят е 38цц бензин със редуктор съединител и усилена скоростна кутия със 2-ве на пред и задна 4x4. Отне ми шест месеца за да го изработя и един куп пари. Поздрави.
          Интересно возило модел? Марка има ли? Дай повече инфо!

          Коментар


          • #6
            От: Моето бъги (тук да се похвалим)

            Марката е Тъндър тигър S28 или това което е останало от Тъндъра е шаси, окачване, скорости но модифицирани, резервоар и едно серво или две. Друго всичко е изработвано от мен.
            Иначе модела се води мащаб 1/8 ама си е доста големичък.
            Въчо Иванов Tel. 0899 837 607

            Коментар


            • #7
              От: Моето бъги (тук да се похвалим)

              Уникални машинки, сега като ги гледам и ми се прииска да си направя едно 4х4, за съжеление разполагам само с едно ел. субаро със задно предаване, но ще помисля по въпроса
              А на вас- поздравления
              I'm not Lost, I'm Discovering !

              088 три 3 четири 0 94 нула - Филип

              Коментар


              • #8
                От: Моето бъги (тук да се похвалим)

                Първоначално публикуван от mmtrance Преглед на мнение
                Уникални машинки, сега като ги гледам и ми се прииска да си направя едно 4х4, за съжеление разполагам само с едно ел. субаро със задно предаване, но ще помисля по въпроса
                А на вас- поздравления
                Колега не се чуди,взимай си off-road...друго си е да се изцапаш с кал

                Коментар


                • #9
                  От: Моето бъги (тук да се похвалим)

                  Да се похваля с туко що боядисаното ми купе
                  Тъй като купето се боядисва отвътре,и в желанието си за наситеност на розовото,го направих малко червено! На една от снимките се вижда разликата между боята и капачката на спрея!

                  Натиснете снимката за да я уголемите

Име:PC300062.jpg
Прегледи:1
Размер:87.2 КБ
ID:5331124Натиснете снимката за да я уголемите

Име:PC300055.jpg
Прегледи:1
Размер:116.1 КБ
ID:5331143Натиснете снимката за да я уголемите

Име:PC300054.jpg
Прегледи:1
Размер:118.1 КБ
ID:5331142Натиснете снимката за да я уголемите

Име:PC300052.jpg
Прегледи:1
Размер:92.8 КБ
ID:5331141Натиснете снимката за да я уголемите

Име:PC300051.jpg
Прегледи:1
Размер:101.4 КБ
ID:5331140Натиснете снимката за да я уголемите

Име:PC300049.jpg
Прегледи:1
Размер:97.6 КБ
ID:5331139Натиснете снимката за да я уголемите

Име:PC300047.jpg
Прегледи:1
Размер:90.0 КБ
ID:5331138Натиснете снимката за да я уголемите

Име:PC300046.jpg
Прегледи:1
Размер:84.1 КБ
ID:5331137Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC_0302.jpg
Прегледи:1
Размер:122.3 КБ
ID:5331136Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC_0300.jpg
Прегледи:1
Размер:80.7 КБ
ID:5331135Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC_0299.jpg
Прегледи:1
Размер:122.5 КБ
ID:5331134Натиснете снимката за да я уголемите

Име:PC300064.jpg
Прегледи:1
Размер:103.6 КБ
ID:5331132Натиснете снимката за да я уголемите

Име:PC300065.jpg
Прегледи:1
Размер:136.7 КБ
ID:5331133Натиснете снимката за да я уголемите

Име:PC030017.jpg
Прегледи:2
Размер:104.7 КБ
ID:5331123Натиснете снимката за да я уголемите

Име:PC300058.jpg
Прегледи:1
Размер:101.9 КБ
ID:5331144

                  Коментар


                  • #10
                    От: Моето бъги (тук да се похвалим)

                    Здравейте на всички, нов съм във форума. Преди време се бях зарибил по-основно по RC колички и сега съм горд собственик на 2 такива .


                    Напоследък нямам много време за тях, но лятото винаги се намира някой друг ден, за да им се порадвам и да ги покарам Ето едно клипче с едната количка:


                    http://vbox7.com/play:abbd115e


                    Който иска може да погледа


                    Трябва да имам и с другата, но ще го потърся и ще го кача, че май го няма в нета.


                    Скоро направих фейсбук група, надявам се да не е против правилата да пусна линкче към нея тук:


                    http://www.facebook.com/pages/RC-Ext...781529?sk=wall


                    Ще се радвам да качите снимки на вашите колички, там, все пак групата е с идея българските РЦ колички.


                    Знам, че ми е първи пост тук и малко прекалих може би с линкчетата и моля да ме извините, ще разгледам сега из форума да видя какво интересно сте писали

                    Коментар


                    • #11
                      От: Моето бъги (тук да се похвалим)

                      Първоначално публикуван от interested Преглед на мнение
                      Здравейте на всички, нов съм във форума. Преди време се бях зарибил по-основно по RC колички и сега съм горд собственик на 2 такива
                      .


                      Напоследък нямам много време за тях, но лятото винаги се намира някой друг ден, за да им се порадвам и да ги покарам Ето едно клипче с едната количка:


                      http://vbox7.com/play:abbd115e


                      Който иска може да погледа


                      Трябва да имам и с другата, но ще го потърся и ще го кача, че май го няма в нета.


                      Скоро направих фейсбук група, надявам се да не е против правилата да пусна линкче към нея тук:


                      http://www.facebook.com/pages/RC-Ext...781529?sk=wall


                      Ще се радвам да качите снимки на вашите колички, там, все пак групата е с идея българските РЦ колички.


                      Знам, че ми е първи пост тук и малко прекалих може би с линкчетата и моля да ме извините, ще разгледам сега из форума да видя какво интересно сте писали
                      Колега виждам че нямаш снимки и албум за бъгита,тръгита,камиони и други off-road автомобили! Имам идея,дай ми администраторски права на страницата и аз ще се занимажам с албумите за off-road,защото съдейки по снимките който си качил,теб те влече повече on-road! Е как ти се струва идеята?

                      Коментар


                      • #12
                        От: Моето бъги (тук да се похвалим)

                        Здравей колега,
                        за момента се въздържам от предоставяне на администраторски права за групата на други хора, но ако желаеш мога да направя категория за off-road колички по твоя идея и ти да качваш снимки там Ако искаш може да ми пратиш на ЛС или тук според теб какви албуми би било подходящо да направя.

                        Кирил

                        Коментар


                        • #13
                          От: Моето бъги (тук да се похвалим)

                          Аз незнам със каква идея си създал страницата,за да предлагам! Ако е с идея просто да качваш някакви снимки,намерени в интернет,просто създай албуми със всички Radio Controled (RC) категорий за да има повече посещаемост от различни почитатели на RC,не само на on-road,да има off-road,truck,самолети,хеликоптери,бъги,тръги,танкове (има много почитатели на RC танковете) провери в интернет за всички категорий на "RC" направи албуми!
                          Ако си направил страницата за да си помагате с други любители на хобито,направи албум с технически дискусий за дадена категория,където всеки може да качи снимка с даден проблем,и всички да я коментирате с цел да помогнете.
                          Идей имам много,ако малко се понапънеш можеш така да развиеш страницата че до няколко месеца да направиш и web сайт по темата с форум!!! (Идея!)
                          Идей и възможности много,трябва мерак и свободно време

                          Коментар


                          • #14
                            От: Моето бъги (тук да се похвалим)

                            Благодаря за предложенията. Първоначално идеята ми беше основно да се качват снимки и хората да си покажат своите модели. Категории ще направя както си предложил, за да има възможност хора с различни интереси да качват снимки.

                            Идеята за техническата помощ също ми харесва, може да направя като за начало две основни технически категории On-road и Off-road, а по-нататък вече ако има повече интерес да се доразвият

                            За сайт съм си наумил от доста време, но първо искам да видя как ще тръгне групата, за да знам дали има смисъл да се захващам с такъв проект Сега ще направя категориите, може да ги видиш и ако имаш подходящи снимки да качиш при възможност

                            Кирил

                            Коментар


                            • #15
                              От: Моето бъги (тук да се похвалим)

                              Първоначално публикуван от interested Преглед на мнение
                              Благодаря за предложенията. Първоначално идеята ми беше основно да се качват снимки и хората да си покажат своите модели. Категории ще направя както си предложил, за да има възможност хора с различни интереси да качват снимки.

                              Идеята за техническата помощ също ми харесва, може да направя като за начало две основни технически категории On-road и Off-road, а по-нататък вече ако има повече интерес да се доразвият

                              За сайт съм си наумил от доста време, но първо искам да видя как ще тръгне групата, за да знам дали има смисъл да се захващам с такъв проект Сега ще направя категориите, може да ги видиш и ако имаш подходящи снимки да качиш при възможност

                              Кирил
                              Радвам се че са ти харесали идейте ми! И ти пожелавам да ги развиваш и в най скоро време да видим и един хубав сайт (че нещо няма хубави българскии такива)

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X