Обява

Свий
Няма добавени обяви.

ГаЗ 3302

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • ГаЗ 3302

    Здр търся информация за този лекотоварен автомобил,вашите фпечатления от него за подръжка,разход,общо взето плюсовете и минуси му.Мисля за закупуването му,но реших първо да събера малко инфо,ще се превозват главно товари около 1000 кг.
    п.п.Имам опит с руските машини(ваз,камаз)така че бъдете директни не ме е срах знам че всяка руска машина си има характер

  • #2
    До: ГаЗ 3302

    Първоначално публикуван от iliqn_kocev Преглед на мнение
    Здр търся информация за този лекотоварен автомобил,вашите фпечатления от него за подръжка,разход,общо взето плюсовете и минуси му.Мисля за закупуването му,но реших първо да събера малко инфо,ще се превозват главно товари около 1000 кг.
    п.п.Имам опит с руските машини(ваз,камаз)така че бъдете директни не ме е срах знам че всяка руска машина си има характер
    Не знам нова ли ще я зимаш или на старо.
    Първия вариант на газелата беше с "приатно" количество проблеми.Не го препоръчвам на никого.Газела Б е вече друга бира и е с доста приемливо качество.Разбира се не е Мерц,Ивеко,Форд ,но проблемите са редки и сравнително леки.Важното е да не я претоварваш и да си я гледаш.

    Коментар


    • #3
      До: ГаЗ 3302

      Да на старо ще е,и аз съм се ориентирал към Б модела,не е мерцедес ама цената на мерцедес около 2000 година е съвсем различна.

      Коментар

      Активност за темата

      Свий

      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

      Зареждам...
      X