Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Въпрос за сгъваемо полуремарке за контейнери..

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Въпрос за сгъваемо полуремарке за контейнери..

    Един много мой познат взе такова ремарке, и ни трябва всичката налична информация, как се борави с него 'с таблото за управление на ремаркето' даже може и да се наложи схема на плевматичната част, понеже е минавало през много ръце, и съм сигурен че има творено по него!!
    Забравих какъв модел беше, но повечето такъв тип ремаркета предполагам са стандартизирани..

    Така че всяка помощ по този въпрос би била добре приета


    Абонатът е извън обхват, или е изключил телефона си, оставете съобщение след сигнала, и ще го предадем на абоната веднага щом дойде на линия... ДИННН......

  • #2
    Бацни му некоя снимка. Ако има четливи табелки по него, също могат да помогнат. Стандартизация и унификация не са вся и все....
    -Чем занимаетесь по жизни?
    -Ну в последнее время - в основном офигеваю от происходящего.
    -Историята се пише с кръв, а се чете с пот!

    Коментар


    • #3
      Едното забравих да го снимам, ние го човъркахме обикаляхме го като голям камък!! но намерих из нета едно подобно. но за по точни снимки трябва другата седмица да ги нащакам!!
      Прикачени файлове
      Абонатът е извън обхват, или е изключил телефона си, оставете съобщение след сигнала, и ще го предадем на абоната веднага щом дойде на линия... ДИННН......

      Коментар


      • #4
        Намирисва ми на нещо холандско що не пробвате директно производителя? Доколкото съм ги виждал по паркинги и индустриали май първо задействат паркинг бутона на платформата и тогава сгъват/разпъват, не съм сигурен, аз съм с ръмжилник и много не гледам
        "Ob Arm, ob Reich, im Tode gleich“
        Русофилия: Тежка, наследствена незаразна болест, която не се лекува и от която за съжаление не се умира. Същата е дефиницията и за шизофрения.

        Коментар


        • Dilyan Zagorchev
          Dilyan Zagorchev коментира
          Редактиране на коментар
          Да голямата дръжка е точно за това, да си нагласиш височината според рампата. Много помага и при спукана гума. Освен това ако си променял височината и си забравил като вдигнеш 30 км/ч автоматично се връща в работно положение(повечето го могат)

        • Dilyan Zagorchev
          Dilyan Zagorchev коментира
          Редактиране на коментар
          Я направи една снимка на работния панел-за разпъването

        • Traqn Savov
          Traqn Savov коментира
          Редактиране на коментар
          Ще направя по подробно снимки, когато съм по близо, че в момента е на 30 километра ремаркето от тук

      • #5
        Накарах моят човек да ги цъкне, има чувството че с нокия 3310 са снимани..
        Абонатът е извън обхват, или е изключил телефона си, оставете съобщение след сигнала, и ще го предадем на абоната веднага щом дойде на линия... ДИННН......

        Коментар


        • #6
          Много зле снимките, не личи нищо. Освен да се учите с проба грешка т. е напред назад и с бутоните. Гледах няколко клипа из тубата, не изглежда сложно. Има ли удължение отзад за 45 фута?
          Пишеш че има пипано по въздуха-ако е така го оправете до първоначално състояние, не само заради окачването, а и заради спирачките. Почти винаги превес имат задните спирачки(на ремаркето), за да държат композицията права.
          Успех и пиши какво се случва.
          "Ob Arm, ob Reich, im Tode gleich“
          Русофилия: Тежка, наследствена незаразна болест, която не се лекува и от която за съжаление не се умира. Същата е дефиницията и за шизофрения.

          Коментар


          • Traqn Savov
            Traqn Savov коментира
            Редактиране на коментар
            Първият мост се повдига, другите два са винаги на земята, аз не го разгледах чак толкова подробно, а и аз самият още събирам информация от нета.. Има някакви електронни клапани, ама те са вързани към крана на плевмо окачването! предполагам има датчици за ниво, и когато системата е закачена за буксите се управлява нивото от влекача, а за самото повдигане на моста, или има копче отвътре или на ремаркето, но до там не съм стигнал да го гледам..

          • Dilyan Zagorchev
            Dilyan Zagorchev коментира
            Редактиране на коментар
            Има ремаркета с боге и без копче, там шофьора няма думата.
            Нивото най-вероятно е с кантари.
            По-лесно ще е ако се знае марката и модела на платформата, на таблото с паркинг бутона май пише, но не личи от снимките.
            И една малка поправка ако може-пНевмо.

          • Traqn Savov
            Traqn Savov коментира
            Редактиране на коментар
            Да има много работи по него, цял топ инсталация и маркучи дебели снопове, аз като чух ремарке очаквах нещо доста по просто и елементарно, ама това въобще не е елементарно, само за него може цяла книга да се напише!!

        • #7
          Днеска ходихме да го прегледаме, нацърках по качествени снимки и даже записах видео, можем да го кръстим двама глупаци гледат камион, и една изненада-ка в самият край на видеото!! ама видеото по късно!!

          Абонатът е извън обхват, или е изключил телефона си, оставете съобщение след сигнала, и ще го предадем на абоната веднага щом дойде на линия... ДИННН......

          Коментар


          • #8
            Поразгледахме малко, погледнахме антифриз масло дали има, и каквото може да се погледне без канал!! тоест почти нищо не може да се види ако не си отдолу! едната пневматична система е умряла на 0-ла атмосфери показва вътре и камбанката звъни за ниско налягане, трябва да видим дали е датчика на налягането, или главният разпределител на налягането се ебава, който на този камион не ми е ясно къде стои, трябва да го търся! из карантята..

            Имаше малък теч от един вентил, по скоро от конекторите му не беше нещо голямо, ама трябва да се сменят гумичките!!

            Също така няма цикли на продухване на изсшушителят, а от него тече постоянно въздух когато двигателя работи! говоря за продухващият клапан под самият изсушилител!! и не се чуват циклични продухваният, което не е нормално за тези системи, когато стигне налягане на изкачване, трябва да има продухващ цикъл!

            И една изненадкааа в края на видеото!! това ремъркен-це било на колега от форума, който си мълчиии и не се обажда ))))))







            Абонатът е извън обхват, или е изключил телефона си, оставете съобщение след сигнала, и ще го предадем на абоната веднага щом дойде на линия... ДИННН......

            Коментар


            • Dilyan Zagorchev
              Dilyan Zagorchev коментира
              Редактиране на коментар
              В менюто на тая тясна бангия не се ли виждат проценти на спирачките, ако толкова не се виждат през колелата.
              Източете всичкия въздух, от всяка една бутилка на композицията. Излизат страшни боклуци, случвало ми се е само от тази за скоростите да излезе помия да напълни картонена чаша от кафе
              Дехидратора може да е за смяна, той си има живот, но преслушайте пак на ухо цялата система. Откачете спиралите на ремаркето.

            • Traqn Savov
              Traqn Savov коментира
              Редактиране на коментар
              И с закачено и с откачено ремарке няма продухващ цикъл на дехидратора, а постоянен теч на въздух, гледам руснаците ги ремонтират тези изшусители https://www.youtube.com/watch?v=rma5KyPZD2Y

          Активност за темата

          Свий

          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

          Зареждам...
          X