Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Търся следните неща

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Търся следните неща

    Здравейте, имам едно камионче и имам проблем с резервоара му. Вътре е корозирал, мих го един път, но пак има утайки и качва по системата.
    Търся резервоар метален но запазен, за предпочитане пластмасов, и филтърно тяло за гориво, което ще монтирам допълнително, без значение от какво е, камаз или др.

    Защото ако продължава така може и втора помпа да съсипя

  • #2
    Ако камиончето е кафяво,нищо няма да помогне...
    Нищо не мога,и нищо не знам...

    Коментар


    • #3
      Зелено е😁
      Прикачени файлове

      Коментар


      • #4
        Това е резорвоара

        Коментар


        • #5
          По спомен на Мерцедес 709 беше пластмасов. Сродните му от 90-те 60Х, 70Х и 80Х също. Ако не се бъркам с малките серии.
          Ford Maverick II 2.3 XLT
          Ford Mondeo MK5

          Коментар


          • #6
            На моя Мерцедес 310 резервара е метален и преди мен е бая бит та сега изпуска от сондата като го заредя почти до горе . Взел съм му един от едно камионче Кия което скрападжииите нарязаха ама нямам капачка за него та да го сложа.
            Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

            Коментар


            • #7
              Вчера отвих пробката на горивния филтър и имаше утайка. Ще го сменя тоя резервоар, само да намеря друг

              Коментар


              • #8
                Има едни поляци мисля бяха, произвеждат резервоари камионджийски на половин и повече от на оригиналните (без доставката). Може и да имат нещо в случай, че всичките втора употреба са гнилочи. Търси се нета.
                Всеки трети е шести

                Коментар


                • #9
                  Мисля някои Ивековци имаха пластмасови, но трябва да обикаляш по морги или да звъниш
                  "Ob Arm, ob Reich, im Tode gleich“
                  Русофилия: Тежка, наследствена незаразна болест, която не се лекува и от която за съжаление не се умира. Същата е дефиницията и за шизофрения.

                  Коментар

                  Активност за темата

                  Свий

                  В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                  Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                  Зареждам...
                  X