Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Въпрос относно покупка на ГАЗ 63

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Въпрос относно покупка на ГАЗ 63

    Колеги имам следната чуденка.Поподнах на ГАЗ 63,която се продава за 1000 лв.Имала е отгоре фургон,но са го свалили.Всичко по мотор,раздатка и мостове е както си е била заводски.Докарана е на ход от 100км.,но след това е смесила маслото в двг.
    Та,струва ли си за ради рамата,раздатката и мостовете да я купя?
    Мисля /ако я купя/ да сменя мотора и кутията + нова кабина/може и купе от бус/ и да я ползувам за извращения в блатата покрай Дунава.[IMG]file:///C:/DOCUME%7E1/kaleto/LOCALS%7E1/Temp/moz-screenshot.jpg[/IMG]
    Чавдар Владимиров
    0887/912075
    Ленд Ровър Диско 1
    Самуад в проект

  • #2
    До: Въпрос относно покупка на ГАЗ 63

    Първоначално публикуван от чаро 4х4 Преглед на мнение
    Колеги имам следната чуденка.Поподнах на ГАЗ 63,която се продава за 1000 лв.Имала е отгоре фургон,но са го свалили.Всичко по мотор,раздатка и мостове е както си е била заводски.Докарана е на ход от 100км.,но след това е смесила маслото в двг.
    Та,струва ли си за ради рамата,раздатката и мостовете да я купя?
    Мисля /ако я купя/ да сменя мотора и кутията + нова кабина/може и купе от бус/ и да я ползувам за извращения в блатата покрай Дунава.[IMG]file:///C:/DOCUME%7E1/kaleto/LOCALS%7E1/Temp/moz-screenshot.jpg[/IMG]
    Ще се получи нещо като стария ми джип:
    Прикачени файлове
    Чавдар Владимиров
    0887/912075
    Ленд Ровър Диско 1
    Самуад в проект

    Коментар


    • #3
      До: Въпрос относно покупка на ГАЗ 63

      според мен си струва,ако ти се занимава да я правиш............

      Коментар


      • #4
        До: Въпрос относно покупка на ГАЗ 63

        Първоначално публикуван от чаро 4х4 Преглед на мнение
        Та,струва ли си за ради рамата,раздатката и мостовете да я купя?
        Вчера бях в един магазин за авточасти
        Скоростна кутия 680лв
        Раздатъчна кутия 750 лв
        Дефвренциал с касета комплект 600лв

        Няма смисъл да изброявам.Ако ти трябва да купиш нещо ново ще ти откъснат главата.Вземай я и не се чуди,и без това се обра всичко вече.Малко остана от тези техники,повечето замина за Кремиковци.

        Коментар


        • #5
          До: Въпрос относно покупка на ГАЗ 63

          Наистина майче е на далавера.Мостовете,раздатката,рамата като цифра са доста парички.Още не съм убеден за себе си дали ако/като/ я взема веднага ще трябва да я почвам новата играчка.
          Чавдар Владимиров
          0887/912075
          Ленд Ровър Диско 1
          Самуад в проект

          Коментар


          • #6
            До: Въпрос относно покупка на ГАЗ 63

            Първоначално публикуван от чаро 4х4 Преглед на мнение
            Наистина майче е на далавера.Мостовете,раздатката,рамата като цифра са доста парички.Още не съм убеден за себе си дали ако/като/ я взема веднага ще трябва да я почвам новата играчка.
            Луд умора нема,он само се поти!!!!!
            Обаче ако беше взел Перкенса щеше да е точно за там.Пълен комплект.За около 700-800 лева щеше да си напълно оборудван,и не знаеш какъв звяр щеше да е.Само можеш да съжаляваш.
            Купувай Молотовката и търси пак Перкенс,комбинацията е перфектна,няма присадки около съеденителя.всичко си пасва и става мошна и икономична машина,която може да се исползва за много деиности.
            Последно редактирано от Петьо Джартов; 14-07-09, 19:46.

            Коментар


            • #7
              До: Въпрос относно покупка на ГАЗ 63

              И според мен си струва.И да беше здрав двигателя , нямаше да караш с него. УСПЕХ.
              0887632135-Краси

              Коментар


              • #8
                До: Въпрос относно покупка на ГАЗ 63

                A сега да дам малко пояснени относно цените.Днес олекнах с 500 лева за нула време.От неграмотно боравене с лебедката моя работнок ме нагласи много хубаво.
                Свера+полусвера комплект 245лева
                Полуоска дълга 250 лева.
                Грес,гарнитури,масло и транспортни разходи 50 лева.
                Май надминахме 500.
                Това го пиша с идеята да ви предпазя от мойте неволи.
                Никога ама никога не дърпайте с лебедките в посока обратана на звитите колелета-предни.Нистина се получава спирачка за камиона но по този начин му се е....ава мамата.
                Ако теглите дървета и закачат и не излизат,по добре ги срежете да олекнат и ги извадете на два пъти,отколкото да си правите експерименти като моето говедо.Няма да откриете топлата вода а само може да се ядосвате и да си преебете почивката.

                Коментар


                • #9
                  До: Въпрос относно покупка на ГАЗ 63

                  Търся читав уаз 63, запазен. Имате ли идея?
                  ...TO THE LAST BREATH...ОФРОУД РАЛИ ''ЧЕРНО МОРЕ 2018''- 15 ГОДИНИ ЗАЕДНО

                  Коментар

                  Активност за темата

                  Свий

                  В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                  Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                  Зареждам...
                  X