Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Лебедка от зил 157 става ли за газ 66?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Лебедка от зил 157 става ли за газ 66?

    ако някой знае подробности

  • #2
    Не.

    Коментар


    • #3
      Не може да стане-поне стандартно-с някакви преправяния и изобретения може и да се намести.

      Коментар


      • #4
        Виждал сам няколко виетнамки със зилови лебедки. Не знам точно от какъв зил,но явно че стават.
        Кораб, стоящ на пристанището, е в безопасност, но НЕ за това са направени корабите...

        0886023885

        Коментар


        • #5
          До: лебедка от зил 157 става ли за газ 66

          Всичко става с повече работа и желание. Аз пресадих привод за лебетка от 157 на газ 63
          "Винаги правя това, което не мога, за да мога да се науча да го правя. "о8894оЗ81З

          Коментар


          • #6
            До: лебедка от зил 157 става ли за газ 66

            Стават перфектно с много малко корекции.Аз лично съм сложил три,две мои и една на един приятел.Лебедките са много здрави и не правят никакъв проблем. Само да не бъдат оставяни без масло.Ако някой иска информация да пише на ЛС ще му кажа всичко.Има малко особенности не че е нещо сложно но защо да си блъскате главите,Ще ви дам готова инфо.

            Коментар


            • #7
              До: лебедка от зил 157 става ли за газ 66

              Първоначално публикуван от p.djartov Преглед на мнение
              Стават перфектно с много малко корекции.Аз лично съм сложил три,две мои и една на един приятел.Лебедките са много здрави и не правят никакъв проблем. Само да не бъдат оставяни без масло.Ако някой иска информация да пише на ЛС ще му кажа всичко.Има малко особенности не че е нещо сложно но защо да си блъскате главите,Ще ви дам готова инфо.
              Колега а поради каква причина се поставя зилова лебедка?

              Коментар


              • #8
                До: лебедка от зил 157 става ли за газ 66

                щото на зила е 150лв.а на виетнамката 500.и е по голяма и здрава зиловата

                Коментар


                • #9
                  До: лебедка от зил 157 става ли за газ 66

                  Първоначално публикуван от koko11 Преглед на мнение
                  щото на зила е 150лв.а на виетнамката 500.и е по голяма и здрава зиловата
                  Не само това ,ами и ги няма.Тя разликата не е много голяма ,на зила е съотношението на редуктора 1 към44 а на виетнамката 1 към 30,което означава за да направи един оборот барабана с въжето входящия вал прави44 оборота.На предната ми виетнамка имаше оригинална лебедка и я счупих.Малко насила ама сега съм с зилова и няма назад.Само ще дам пример че камиона пулен с 8 куб дърва което е не по малко от 5 тона и той тежи около4 значи около 9 тона Вади го като кътен зъб ,ако издържи въжето.

                  Коментар


                  • #10
                    До: лебедка от зил 157 става ли за газ 66

                    Зила 157ка го вади затънал в кал до мостовете в блато с 12кубика като нощо, без да му помагам на скорост, само да има по голямо дърво да се върже правете си сметка за каква сила става дума
                    Случайни хора УАЗ не карат

                    Коментар


                    • #11
                      До: лебедка от зил 157 става ли за газ 66

                      не съм много в час обаче как ще стане номета лебедката и гумите да се вартят с едни и същи обороти или вие говорите лебедката да се монтира самостоятелно демек да влачи на свободна скорост. много ще ми е интересно ако някои има по подробна информация благодаря предварително.

                      Коментар


                      • #12
                        До: лебедка от зил 157 става ли за газ 66

                        Първоначално публикуван от Nik Преглед на мнение
                        Зила 157ка го вади затънал в кал до мостовете в блато с 12кубика като нощо, без да му помагам на скорост, само да има по голямо дърво да се върже правете си сметка за каква сила става дума
                        С оригиналното въже не може да стане товава посмъртно.Сила има но въжето е слабо за толкова много товар,и при най малкото лашкане се къса като конец.Аз съм сложил 20 мм и реших проблема,но е неудобно за вадене на материал,но аз го ползвам само за самоизваждане.За продължителна работа е тежко и неудобно.

                        Коментар


                        • #13
                          До: лебедка от зил 157 става ли за газ 66

                          Първоначално публикуван от p.djartov Преглед на мнение
                          С оригиналното въже не може да стане товава посмъртно.Сила има но въжето е слабо за толкова много товар,и при най малкото лашкане се къса като конец.Аз съм сложил 20 мм и реших проблема,но е неудобно за вадене на материал,но аз го ползвам само за самоизваждане.За продължителна работа е тежко и неудобно.
                          Тогава развих макарата за 2ри път (първия беше когато го купихме от търга просто от мерак да видиме какво що...) Лебедката както и целия камион (по двигател, кардани и т.н) беше консервиран така че от това въже по орегинално неможе да е
                          А до колегата gaz66 при такава ситуация се включва на най бавната скорост за да се помага на лебедката (скоростите разбира се не са еднакви на навиване и на въртене на колелата)
                          Случайни хора УАЗ не карат

                          Коментар


                          • #14
                            До: лебедка от зил 157 става ли за газ 66

                            Първоначално публикуван от Nik Преглед на мнение
                            Тогава развих макарата за 2ри път (първия беше когато го купихме от търга просто от мерак да видиме какво що...) Лебедката както и целия камион (по двигател, кардани и т.н) беше консервиран така че от това въже по орегинално неможе да е
                            А до колегата gaz66 при такава ситуация се включва на най бавната скорост за да се помага на лебедката (скоростите разбира се не са еднакви на навиване и на въртене на колелата)
                            Въпрос на време е да му видиш сметката.Много са важни ролките пред лебедката.Утре ще направя снимки и ще ги покажа как съм ги направил.

                            Коментар


                            • #15
                              До: лебедка от зил 157 става ли за газ 66

                              На камиона каквто и да му правя се е изплати още първата година, тогава беше каран повечко, вече не го ползвам често, лебедката си е ок, като навива разбирасе че внимавам един винаги гледа как върви въжето и съм 100% сичурен ако го ползвам както до сега няма да имам ядове.
                              Случайни хора УАЗ не карат

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X