Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Испанските артилеристи(видео)

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Испанските артилеристи(видео)

    едно клипче за това как тренират оффроуд испанските военни от първа артилерийска планинска...
    въпреки че е клип, снимките в клипа са статични излизащи една след друга. не знам защо така, може би някакви военни тайни но все пак е интересно според мен. Ако имам време до довечета ще напиша и превода на текста който излиза по време на клипа.
    Клипа е 35 МБ.
    https://htftp.offroad-bulgaria.com/o...%20TERRENO.mpg
    00:00
    Планинска артилерия група 1 управление на тежка високопроходима техника.
    00:05
    Всяка година нашите шофьори минават през един курс за оффроуд управление, за да опознаят пълните оффроуд възможности на превозните средства, които са в часта.
    00:15
    Практика с VAMTAK REBECO
    01:05
    Практика с URO 2t.
    02:08
    Практика с IVECO 4t.
    03:23
    Планинска артилерия група 1 управление на тежка високопроходима техника.
    БЕЗДРУМ-Но тълкувайки българския език, безпътието по-скоро е унило състояние на духа, когато просто се чудши какво да направиш в кофти
    (това е българска дума) ситуация (която пък не е българска дума).

  • #2
    незнам какво толкова тренират но от това което видях ми се струва че и една Нива ще мине по тоя терен без затруднения

    Коментар


    • #3
      Първоначално публикуван от kraz
      незнам какво толкова тренират но от това което видях ми се струва че и една Нива ще мине по тоя терен без затруднения
      зависи от кого се кара НИВАта... ако е от Вушев може би, макар че на места водата стига до към средата на вратата на УРОто, а това е около 70 см. ...
      БЕЗДРУМ-Но тълкувайки българския език, безпътието по-скоро е унило състояние на духа, когато просто се чудши какво да направиш в кофти
      (това е българска дума) ситуация (която пък не е българска дума).

      Коментар

      Активност за темата

      Свий

      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

      Зареждам...
      X