Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Камион с кран конкретна обява

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Камион с кран конкретна обява

    Първоначално публикуван от Pa4kata Преглед на мнение
    .
    писах на италианците с тая марка кранове, дали има части но няма отговор, което е пак някакъв вид отговор...
    .
    Е то и да кажат че има части пак е относително! Какви части има и на каква цена! И дали тук ги има!
    Имайки във впредвид дейността не е ли по добре да не рискуваш и при обект да наемаш камион с кран?! Все пак не всеки ден се поставят такива товари и мисълта ми дали въобще инвестицията си заслужава! Отделно ще му трепериш шофираш мислиш.. Сякаш под наем на момента е ок?!

    Коментар


    • #17
      От: Камион с кран конкретна обява

      До сега работя така, но като кажа на клиента, че транспорта му е 1000лв до Пловдив... толкова искат, защото под наем трябва да иде и да се върне и пак така за демонтажа.
      Да не говорим за по-големи дистанции.
      Тези машини не седят много дълго на 1 място защото се ползват главно за събития и концерти, а месечни концерти няма.
      Абе, проблем си е... и с и без
      леле от турбо интеграле на Range Rovar Стрес Голям

      Коментар


      • #18
        От: Камион с кран конкретна обява

        Затова е важно да го избираш с човек, който разбира, за да не настъпиш мотиката. То и тогава не е 100% сигурно, но вероятността за грешки намалява.
        Ако се чувстваш късметлия, може и без оглед. Ама вероятността да не сработи е голяма.
        Ясен: "Правилата просто не могат да обхванат живота, затова компромиси има навсякъде. Само различно дълбоки. И според местните и личните разбирания кое е по-важно."

        Коментар


        • #19
          От: Камион с кран конкретна обява

          Все пак не купува родна стока. Трудно ще намери толкова джаластрена от г...п...и техника като тук.
          Човек никога не знае: какво печели, когато губи и какво губи , когато печели.

          Коментар


          • #20
            От: Камион с кран конкретна обява

            Дървета има навсякъде...Важното е да хареса най-малкото възможно.
            Няма страшно в умирачката...
            Страшното е да си жив!...

            Коментар


            • #21
              От: Камион с кран конкретна обява

              Първоначално публикуван от cecoa1 Преглед на мнение
              Затова е важно да го избираш с човек, който разбира, за да не настъпиш мотиката...
              На мен да имаше кой да ми каже навремето, като купувах ман-а с крана, че за моята работа крана трябва да може да се сгъва, а не да стои опънат в каросерията. Аз наивно си мислех, че всички такива кранове се сгъват на триъгълник и не пречат на товара. Освен това, не знаех, че ще трябва да минавам надзор на крановата уредба, да поддържам ревизионна книга, да имам договор с поддържаща фирма, да имам документ за кранист и т.н. Иначе не мога да мина преглед с камиона. Не съм транспортна фирма и поддръжката на тахограф, професионална компетентност, удостоверение за ръководител на транспортна дейност и подновяването всяка година на лиценза си е тормоз отвсякъде. Дали си струва в случая?
              На всеки сложен въпрос има лесен и разбираем за всички грешен отговор.
              "Погледнато формално, всичко е нормално. Погледнато нормално, всичко е формално!"-Радой Ралин

              Коментар


              • #22
                От: Камион с кран конкретна обява

                камиона може да е добьр но все пак трябва да се види на място.но за крана ти казвам че нестава.тоя кран има само един цилиндьр /нагоре надолу не докрай/няма цилиндьр на средата.демек неможе да изпьлнява всички операций които ще са ти нужни.за твойте нужди /доколкото разбрах/ ти трябва голям кран сьс голяма товароподемност пример/5т.от близо и 1500кг.до 7.50 8м./тьрси кран който се свивана две места и вдига такьв тонаж.успех.

                Коментар


                • #23
                  От: Камион с кран конкретна обява

                  Колеги стига сте плашили човека . В днешно време да робуваш на марки е най малко смешно . Нито Палфингер е това което беше преди 30 години нито Хиаб .
                  Първоначално публикуван от cecoa1 Преглед на мнение
                  , има и пътеки отзад за товарене на техника на ход.
                  Не са пътеки а удължители за подпиране като ти е по дълъг товара . Разпъват се хидравлично поне на Скания .
                  Последно редактирано от sek.1; 28-09-18, 05:26.
                  Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

                  Коментар

                  Активност за темата

                  Свий

                  В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                  Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                  Зареждам...
                  X