Обява

Свий
Няма добавени обяви.

За щаер

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • За щаер

    Добър ден колеги интересно ми е колко е дълъг коща определен модел на щаер.По точно за 19с27 оранжевите снегорините.Интересуваме колко е дълга каросерията.Разполагам само с една снимка не съм говорил с никои друг.Затова се обръщам към вас които разбира нека пише.






    точно този камион ме интересува.

  • #2
    От: За щаер

    4-4.20.то си личи.

    Коментар


    • #3
      От: За щаер

      Зил131 знам че изглежда че е 4.20 но един мои приятел преди години караше почти същия и ми каза че е бил 5.20 този на снимката.Каза ми че не е много сигурен защото са минали 5 години и така.Един мои приятел имаше един такъв с кран и му беше 4.20 а този на снимката е без кран не трябва ли да е 5.20.Ако някои колега е имал или пък карал нека ми каже защото ми е много важно.

      Коментар


      • #4
        От: За щаер

        Имах такъв кош, преди години, щеше да го слагам на Зил 131, на който бях монтирал Мерцедес V6. Най-дългия ков от тоя стандарт, които успях да намеря в България беше 4.80, тончо като този на първата снимка.

        Коментар


        • #5
          От: За щаер

          Първоначално публикуван от beast_hd Преглед на мнение
          ....Ако някои колега е имал или пък карал нека ми каже защото ми е много важно....
          Диаметъра на задната гума би трябвало да е известен. Взимаш една линийка - мериш го така както е на снимката хоризонтално, и успоредно на дъното на коша. След това мериш дължината на коша успоредно на диаметъра на гумата. Смяташ колко пъти е по-дълъг коша на снимката от гумата, умножаваш полученото число, по реалния диаметър на гумата, и би трябвало да имаш достатъчно добра представа +/- 5см. да речем грешка.
          -Чем занимаетесь по жизни?
          -Ну в последнее время - в основном офигеваю от происходящего.
          -Историята се пише с кръв, а се чете с пот!

          Коментар


          • #6
            От: За щаер

            От понеделник ли почвате училище
            И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

            Коментар


            • #7
              От: За щаер

              Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
              От понеделник ли почвате училище
              Мине малко време и се развихри .... после и Шкодите ще подкара
              Toyota Land Cruiser RJ77 , Nissan Patrol TD42, Suzuki Samurai ,Yamaha WR 450F
              New hope garage о886/44-36-5о , о898/48-11-46

              Коментар


              • #8
                От: За щаер

                Първоначално публикуван от KingofROAD Преглед на мнение
                Диаметъра на задната гума би трябвало да е известен. Взимаш една линийка - мериш го така както е на снимката хоризонтално, и успоредно на дъното на коша. След това мериш дължината на коша успоредно на диаметъра на гумата. Смяташ колко пъти е по-дълъг коша на снимката от гумата, умножаваш полученото число, по реалния диаметър на гумата, и би трябвало да имаш достатъчно добра представа +/- 5см. да речем грешка.
                Щеше да му е известен диаметъра на гумата, само в два случая - или да може да го пресметне като знае размера, или да може да го измери, та макар и приблизително...
                Ама като се сетя вече колко теми е пуснА за тоя пусти Щаер, и чат пат нещо за недостижимата Шкода, силно се съмнявам да се занимава с такава техника и на живо.
                Ясен: "Правилата просто не могат да обхванат живота, затова компромиси има навсякъде. Само различно дълбоки. И според местните и личните разбирания кое е по-важно."

                Коментар


                • #9
                  От: За щаер

                  А защо е чак толкова важно?
                  Sent from my Nokia s fenerche

                  Коментар


                  • #10
                    От: За щаер

                    Rocco много ти благодаря за отговорът ти.А някой друг освен Рокко да се е занимавал с този модел да пише.

                    Коментар


                    • #11
                      От: За щаер

                      4,70 е коша,245/75/19,5 гумата стар камион с много скъпи части.

                      Коментар


                      • #12
                        От: За щаер

                        Rosene66 мерси за отговорът ти.Значибда разбирам че няма по дълга каросерия от 4.80

                        Коментар


                        • #13
                          От: За щаер

                          Важно ми е.Ако някои ми каже каква беше формулата за смятане на кубиците.За мен дължината е важна.

                          Коментар


                          • #14
                            От: За щаер

                            Е на училище не ходиш ли? Там я учат формулата
                            И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                            Коментар


                            • #15
                              От: За щаер

                              Какво училище трябва и да уча вече и на 28.Леле само попитах ако не си компетентен да отговориш недеи остави другите които могат.

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X