От: Специално за Ясен
Като размери е мааалко по-голямо от УАЗ-452. Сега, колко е проходимо не знам.
Като размери е мааалко по-голямо от УАЗ-452. Сега, колко е проходимо не знам.
А основното не е бензин
В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.
Най-много потребители онлайн 117,215 в 10:38 на 20-06-26.
Коментар