Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Даф 400 2.5д-мнение

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Даф 400 2.5д-мнение

    Здравейте,имам въпросният камион от 3-4 месеца.Преди да го купим никога не съм имал допир до такова чудо.Не съм го карал много,но имам следните впечатления;добра возия празен-когато е натоварен става съвсем друг камион.много голям разход на гориво 13-15 на 100 нафта,този разход е и пълен и празен.много бавен 70-80 мах,а види ли баир става още по зле.Може ли някой ако има наблюдение върху такава техника да даде накакво мнение.Нормално ли е да харчи толко и да е толко бавен.Мотора му е 2.5д бил уж на Пежо,произведен е 1991 година,двойна гума е и двойна кабина.Мерси предварително

  • #2
    От: Даф 400 2.5д-мнение

    така е както го описваш.ако искаш нещо побьрзо требва да го смениш сьс спринтер или ивеко.

    Коментар


    • #3
      От: Даф 400 2.5д-мнение

      С този мотор-толкова! Разбирай го като-нормално е!
      088пет722пет99
      http://www.hydropompi.com/

      Коментар


      • #4
        От: Даф 400 2.5д-мнение

        Имал съм такъв и съм го карал с години. Много здрав. Иска "С" категория. Не помня за разхода, но стигаше 100км.ч и нагоре започваше да грее. Скъсвах му задника от претоварване. Няма общо с Пежо. Много трудно се поддържа-не се произвеждат отдавна и няма нищо за тях.
        Ако закъсаш имам разглобена скоростна.

        Коментар


        • #5
          От: Даф 400 2.5д-мнение

          Имахме такъв служебен през 96-97 година. Голям слон. Товари до безкрай, вози хубаво, много послушен, много стабилен. Като всички DAF-ове. Возехме пачки с вестници от гара Искър до Белово и Костенец. Товарехме го до тавана. Само хубаво мога да кажа за тоя добитък. Е, не е пъргав, ама кво от тва, тогава си ни беше даже много добре.
          Ако ще нафтата и без пари да я направят, пак че краднем!
          Само DIESEL !!!

          Мечтата на всеки леопард е да има гащи от курвенска кожа.

          Коментар


          • #6
            От: Даф 400 2.5д-мнение

            Когато го купихме камиона имаше един момент в които като дадеш газ пуши черно,но щом я пуснеш пуши бяло.Бутнах помпата в най дясно положение,и спря да пуши бяло при пускане на газта,но черния пушек остана.Къде да търся проблема с това пушене,особено,ако катеря баир и види зор пушека е наистина много черен,направо зад мен не се вижда нищо...

            Коментар


            • #7
              От: Даф 400 2.5д-мнение

              когато пуши бяло е проблем.като е черно не е.но всепак да я види некои разбирач.

              Коментар


              • #8
                От: Даф 400 2.5д-мнение

                Погледни да не е задръстен въздушния филтър.
                То е най-простото и евтино за откриване.

                Ако филтъра е чист-нещо по помпата или дюзите.
                Има ли желание-има и начин!

                Коментар


                • #9
                  От: Даф 400 2.5д-мнение

                  Чист е филтъра,дюзите са също чисти и работят(проверяваха ги).
                  Ще взема да направя едно клипче за да видите и чуете мотора как работи,за да дадете мнение

                  Коментар


                  • #10
                    От: Даф 400 2.5д-мнение

                    Отиди при някой който разбира то дизели.Какво очакваш от дизел,който не си знае километрите,и е от 1945г разработка?Да е common rail?

                    Коментар


                    • #11
                      От: Даф 400 2.5д-мнение

                      Някой може ли да ме насочи къде да търся номера на рамата..не мога да го открия а трябва да ходя в кат,за да сменям номерата и искам преди това да сравня номерата на рама и двигател

                      Коментар

                      Активност за темата

                      Свий

                      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                      Зареждам...
                      X