Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Щаер срещу Камаз

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Щаер срещу Камаз

    Имам питания щаерът по-добър ли е от камаза.

  • #2
    От: Щаер срещу Камаз

    Кажи честно, че питаш????

    Коментар


    • #3
      От: Щаер срещу Камаз

      Наистина

      Коментар


      • #4
        От: Щаер срещу Камаз

        Който е с по-лъскава боя.

        Малък, не ти ли е вече неудобно, баси...

        Иначе за боята съм съвсем сериозен.
        Има ли желание-има и начин!

        Коментар


        • #5
          От: Щаер срещу Камаз

          Младеж, ти нали беше карал повече камиони,отколкото Цецо бил виждал ? Пусни сега Краз срещу МАЗ...
          Виден столичен ихтиолог

          Коментар


          • #6
            От: Щаер срещу Камаз

            Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
            ....Малък, не ти ли е вече неудобно, баси...
            Е не така де ! Що да му е неудобно ?! Ей го , още не е пуснал темите "Щаер срещу Камаз" , " Мерцедес срещу Прага" , "Шкода срещу Урал" , "Прага срещу Т150 " , Мерцедес срещу себе си " и още някои .

            .... така че - има време . Човекът е любознателен .

            ... и още нещо : що реши , че е малък ?! Доколкото разбрахме , преди 30 години е удавил един Мерцедес до гушата у морето . Е айде - на 3 годинки да е бил тогава - значи ся е на поне 33 . Тва си е зряла възраст .
            Топлата вода е открита случайно само първия път . Всички последващи опити за нейното преоткриване са умишлени , упорити и целенасочени.

            Коментар


            • #7
              От: Щаер срещу Камаз

              Първоначално публикуван от Vlado_Ts Преглед на мнение
              Е не така де ! Що да му е неудобно ?! Ей го , още не е пуснал темите "Щаер срещу Камаз" , " Мерцедес срещу Прага" , "Шкода срещу Урал" , "Прага срещу Т150 " , Мерцедес срещу себе си " и още някои .

              .... така че - има време . Човекът е любознателен .

              ... и още нещо : що реши , че е малък ?! Доколкото разбрахме , преди 30 години е удавил един Мерцедес до гушата у морето . Е айде - на 3 годинки да е бил тогава - значи ся е на поне 33 . Тва си е зряла възраст .

              Бе, щом не пита за Щайер срещу Манлихер......

              Коментар


              • #8
                От: Щаер срещу Камаз

                Първоначално публикуван от v.matsanov_2003 Преглед на мнение
                Имам питания щаерът по-добър ли е от камаза.
                без да питаш тук можеш да се разходиш по гората и сам да видиш кое какво може.

                Коментар


                • #9
                  От: Щаер срещу Камаз

                  Преди години като четях във форума имаше добри хира а вие сега само ми се подигравате.

                  Коментар


                  • #10
                    От: Щаер срещу Камаз

                    Разликата е че сега си почнал да пишеш
                    И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                    Коментар


                    • #11
                      От: Щаер срещу Камаз

                      Във форума или знаеш и помагаш на някой друг или питаш, и някои други ти помагат. Ти питаш а като ти отговорят се зъбиш. Често на хора които десетилетия са карали такива машини.
                      Ако беше питал в една тема кое ще е най-добре за тебе от няколко изброени марки, доста хора щяха да споделят,даже и от носталгия по машините които са карали.
                      Sent from my Nokia s fenerche

                      Коментар


                      • #12
                        От: Щаер срещу Камаз

                        Белаз срещу Катерпилар (аз съм за Манлихер)...
                        Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

                        Коментар


                        • #13
                          От: Щаер срещу Камаз

                          Първоначално публикуван от v.matsanov_2003 Преглед на мнение
                          Имам питания щаерът по-добър ли е от камаза.
                          Иди питай Пепо Санкев той ще ти обясни кой е най добрия
                          По добре късно от колкото никога .
                          Нула89781нула019

                          Коментар


                          • #14
                            От: Щаер срещу Камаз

                            Първоначално публикуван от v.matsanov_2003 Преглед на мнение
                            Преди години като четях във форума имаше добри хира а вие сега само ми се подигравате.
                            Така беше преди години сега лошите хира станаха много а и много обичат да се подиграват особено когато им се изчерпа търпението
                            Топлата вода е открита случайно само първия път . Всички последващи опити за нейното преоткриване са умишлени , упорити и целенасочени.

                            Коментар


                            • #15
                              От: Щаер срещу Камаз

                              Първоначално публикуван от Vlado_Ts Преглед на мнение
                              Така беше преди години сега лошите хира станаха много а и много обичат да се подиграват особено когато им се изчерпа търпението
                              По добре късно от колкото никога .
                              Нула89781нула019

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X