Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Помощ за оглед на камионче 4х4 във Велинград

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Помощ за оглед на камионче 4х4 във Велинград

    Здравейте колеги имам нужда от помощ за добър оглед на 4х4 камионче/ блокажи, окачване, двигател/ преди покупка във Велинград .

  • #2
    От: Помощ за оглед на камионче 4х4 във Велинград

    Здравей колега. От Велинград съм. Готов съм да помогна с каквото мога, но технически мисля , че не мога да ти бъда полезен. Все пак звънни ми 0878461896
    Последно редактирано от Mil68; 23-06-16, 14:09. Причина: тел. Номер
    Nissan Terrano II 2.7TDI 2000г. R20 и Detlefs RT2

    Коментар


    • #3
      От: Помощ за оглед на камионче 4х4 във Велинград

      Тъй като не намерих никой се престраших и отидох сам. По ходовата част всичко е наред/блокажи, раздатка/, работят. Но като го пробвах на равен път няма характерното турбо придърпване, върви като чист дизел, ускорява мудно няма го характерното свистене като заработи турбото. Става въпрос за двигател Ивеко-4010, 2.8 ТД 97г 108кс. Някой ако има наблюдение нека сподели това нормално ли е. Иначе двигателя според мен работи много добре, не пуши . В обявата пишеше, че има климатик. Копчета наистина има, но не духа студено. Компресор за климатик не можах да открия. Продавача казва, че бил някакъв различен тип без компресор, но не е ясно с какво ?

      Коментар


      • #4
        От: Помощ за оглед на камионче 4х4 във Велинград

        Все още няма друг алтернативен метод на компресора поне при автомобилните климатици . Щом няма компресор значи няма и климатик . Карал съм бус Ивеко на приятел с тоя двигател турбото си се усеща и върви много . Което означава че и там има някакъв проблем .
        Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

        Коментар


        • #5
          От: Помощ за оглед на камионче 4х4 във Велинград

          Ивеко на врътката за парно имат символи снежинка и слънце, но това не е климатик.В книжката пише, че това е някаква функция която смесва въздуха в купето с част от външния въздух, като пуска и вентилаторите на някаква слаба степен. И аз отначало като видях снежинката на моето камионче се израдвах, ама нъц.
          0884 987 137
          В българския език НЯМА дума, която в множествено число да завършва с "Й"

          Коментар


          • #6
            От: Помощ за оглед на камионче 4х4 във Велинград

            Отделно си има врътките за парното, като се врътне копчето светва зелена лампичка досущ като при климатик.Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC00968.jpg
Прегледи:1
Размер:142.4 КБ
ID:5719620Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC00969.jpg
Прегледи:1
Размер:165.5 КБ
ID:5719621

            Коментар

            Активност за темата

            Свий

            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

            Зареждам...
            X