Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Диференциал на Авия Преслав

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Диференциал на Авия Преслав

    Колеги търся дифове с блокожи за Авия Преслав.Всякаква информация ще ми е от полза. Благодаря предварително.

  • #2
    От: Диференциал на Авия Преслав

    Трудна работа . Този кютук фабрично е без блокажи .А от какъв друг камион и как ще присадиш дифовете ... акъла не ми го побира .
    Топлата вода е открита случайно само първия път . Всички последващи опити за нейното преоткриване са умишлени , упорити и целенасочени.

    Коментар


    • #3
      От: Диференциал на Авия Преслав

      Преслав няма блокажи. Раздатъчната кутия на тези камиончета е като на ГАЗ 66 и от там много хора си мислят, че и мостовете са такива, а това не е така.
      Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

      Коментар


      • #4
        От: Диференциал на Авия Преслав

        Заводски има със заден блокаж.Включва се механично.Срещаха се много рядко при воените.

        Коментар


        • #5
          От: Диференциал на Авия Преслав

          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_1004.jpg
Прегледи:1
Размер:89.1 КБ
ID:5705905 Колеги ето на какво попаднах.

          Коментар


          • #6
            От: Диференциал на Авия Преслав

            Диференциалът е същия като на Мургаш 45 и мисля че те имат блокажи. Моля за компетентно мнение.

            Коментар


            • #7
              От: Диференциал на Авия Преслав

              Аз имам диференциал за Авиа. Нов, непоставян на автомобил. Внимателно гресиран в хартия ...
              Купих го преди много години заедно с други резервни части за моята А20 от човек работил в гараж Малашевци.
              И тогава не ми трябваше, и сега не ми трябва
              Не зная дали е за А20, А21 или за А31 - мисля, че са еднакви. Не зная дали става на Преслав. Не зная дали има блокажи
              Последно редактирано от Димо; 12-07-17, 19:08.
              ______2
              Е = MZ

              Коментар


              • #8
                От: Диференциал на Авия Преслав

                Точно така,има си блокаж,механичен.Включва се със изнесено въже в кабината.
                Доста са рядки на "Преславите",мисля че на всички "Мургаши ги имаше.
                Аз лично съм строшил един и направо много се бях ядосал понеже не намерих никъде нито части нито нов такъв.
                Беше се пръснала муфата която включва и всичко беше станало на парчета,не подлежеше на възстановка.
                Така и го хвърлих.
                Предполагам че трудно би се намерил на днешно време. но знае ли човек !

                Коментар

                Активност за темата

                Свий

                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                Зареждам...
                X