Обява
Свий
Няма добавени обяви.
Туч - рейсинг
Свий
X
-
От: Туч - рейсинг
Много вълнуваща и оспорвана надпревара, на като че ли пилотите прекалено пазеха машините. Никъде не си позволиха да "изпилят гуми" или да вземат завой "с вратите напред"...
-
От: Туч - рейсинг
Първоначално публикуван от ittso Преглед на мнение...Никъде не си позволиха да "изпилят гуми" или да вземат завой "с вратите напред"...0885 477 440 "Чибуратор-тЕАм"
Коментар
-
От: Туч - рейсинг
Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнениеЕ, това е същото като да накараш порше 911, или ферари тестароса да закарат по 400 снаряда на фронта.Долните твари, измислили перверзията Erlang, имат "много здраве" от мен. Болезнено!
Коментар
-
От: Туч - рейсинг
Може ли некои колеги да се въздържат от осирането на каква и да е тема, особено за "съветски боклуци", боклуци ама най-вече съветски, щото после ше се появи гоблин и ше ме обвини в пускане на "дебилна тема", палене на фитили, тролене и всекви други престъпления срещу човечеството. Кой по кво въздишал си е негова работа и не кара другите насила да въздишат или пърдят.
Всеки трети е шести
Коментар
-
От: Туч - рейсинг
Гоблин до тук ти пуска доста фандък. Това че не можеш да го оцениш си е твой проблем, който ще усетиш по-осезателно когато фандъка секне. Но ти гарантирам че с публично гадаене на намеренията на гоблин ще си осигуриш бърз, пряк и авариен изход който си си заработил отдавна. Не пропилявай шансовете си да замълчиш.
Прочее ще помоля колегата с обективен поглед над руското всичкостроене да се въздържа от кореннофилософски (ако и верни) технически коментари конкретно в тази тема. Темата не е за качествата на въпросните машини, и по-нататъшни ни в клин ни в ръкав намеси ще се считат за откровени провокации по които ще се реагира подобаващо.Издъних се на Тюринг теста
Коментар
-
От: Туч - рейсинг
Първоначално публикуван от ninja_1 Преглед на мнениеЕ,то за това се искат нютъни и конски сили.Като ги няма,как...Иво (таксито) Андреев
0988 91 80 50
Каджива Елефант 750 Лъки Експлорър 89-та
Коментар
-
От: Туч - рейсинг
Първоначално публикуван от Самодържец Преглед на мнениеПрави каквото трябва, пък да става каквото ще!
Коментар
Активност за темата
Свий
В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.
Най-много потребители онлайн 8,787 в 17:37 на 21-06-23.
Коментар