Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Tatra T815 2ZVR 45

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Tatra T815 2ZVR 45

    Докато се рових в нета намерих това http://www.loprais.cz/aktuality.php
    Кофти че е на чешки !
    Прикачени файлове
    Р.П.(RFF) 0898677590
    Пътна помощ
    ДЕНОНОЩНО

  • #2
    До: Tatra T815 2ZVR 45

    Колега има го и на английски просто кликни на британското знаменце горе в ляво над менютата
    Извинявам се за вметката това направи на английски само менютата инфото е на чешки иначе интересна изглежда тая Татра
    ДИМИТЪР ДОРОСИЕВ(Дявол Коледа)Хард Suzuki Samurai 1.6(каквото е останало от него),и паркетен Samurai 1.3.
    тел.088четири 9едно9 4нула4
    -------------------------------------------------------

    Коментар


    • #3
      До: Tatra T815 2ZVR 45

      Благодаря, изобщо не видях че има на англииски !
      Ама аз и с Англииския съм на Вие !
      Р.П.(RFF) 0898677590
      Пътна помощ
      ДЕНОНОЩНО

      Коментар


      • #4
        До: Tatra T815 2ZVR 45

        Тия гадове са с "вятърно" окачване !

        Коментар


        • #5
          До: Tatra T815 2ZVR 45

          Невероятен камион е този. На пътя стои като булдог а на трасето съска направо страшно.Всяка година го подобряват и целия екип е много в час. А и пилота не е кой да е Лопраис е печелил много пъти и Дакар и други тежки маратони.От както има крос-кънтри за камиони само Чагин го бие мисля с една или две победи.Много готини хора и весели са всички от отбора.Лошото е че Лопраис е вече на възраст и ще му става все по трудно да гони младоците.Лично на мен след Хиното на Сугавара най много ми харесва Татрата има много зловещо спокойствие във външния вид някак си.

          Ще потърся снимки

          Последно редактирано от PETER BLIZNAKA; 22-10-07, 17:34.

          Коментар


          • #6
            До: Tatra T815 2ZVR 45

            Първоначално публикуван от PETER BLIZNAKA Преглед на мнение
            Невероятен камион е този. На пътя стои като булдог а на трасето съска направо страшно.Всяка година го подобряват и целия екип е много в час. А и пилота не е кой да е Лопраис е печелил много пъти и Дакар и други тежки маратони.От както има крос-кънтри за камиони само Чагин го бие мисля с една или две победи.Много готини хора и весели са всички от отбора.Лошото е че Лопраис е вече на възраст и ще му става все по трудно да гони младоците.Лично на мен след Хиното на Сугавара най много ми харесва Татрата има много зловещо спокойствие във външния вид някак си.

            Ще потърся снимки
            На сайта по-горе има доста снимки !
            Р.П.(RFF) 0898677590
            Пътна помощ
            ДЕНОНОЩНО

            Коментар


            • #7
              До: Tatra T815 2ZVR 45

              Снимките който ще даде близнака са от първо лице по точно той ги е правил така че нека потърпим и той ще ги качи има какво да се види според мен аз да питам на миналия Дакар не караше ли некъв племенник на Карл Лопраис щото самия Лопраис вече си е на годинки .
              ДИМИТЪР ДОРОСИЕВ(Дявол Коледа)Хард Suzuki Samurai 1.6(каквото е останало от него),и паркетен Samurai 1.3.
              тел.088четири 9едно9 4нула4
              -------------------------------------------------------

              Коментар


              • #8
                До: Tatra T815 2ZVR 45

                Първоначално публикуван от Дявол Коледа Преглед на мнение
                Снимките който ще даде близнака са от първо лице по точно той ги е правил така че нека потърпим и той ще ги качи има какво да се види според мен аз да питам на миналия Дакар не караше ли некъв племенник на Карл Лопраис щото самия Лопраис вече си е на годинки .

                Да така е това е Алес Лопраис а в самия сайт има филмче как кара Карл Лопраис.Търсих снимки от2006г.как му правят окачването в бокса само дето се изнервих.Горните две са на Алес от 07г.
                Предната броня на тоя камион я бяха ударили в друг участник него не го видях как е пострадал. Но мога да си представя. В бокса на Портимао я изправяха с оксижен и с дърпане от сервизната Татра.Самият Карл беше в Лисабон през 06 и всички се отнасяха с огромно уважение към него.
                Последно редактирано от PETER BLIZNAKA; 22-10-07, 18:11.

                Коментар

                Активност за темата

                Свий

                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                Зареждам...
                X