Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Помощ за водна помпа Steyr V8

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Помощ за водна помпа Steyr V8

    Търси се водна помпа за камион Щаер 8 цилиндров.Мотора е по спомени 410 коня.
    Втора ръка или нова, няма значение.Дали са еднакви на всички осмаци?
    По-късно днес ще имам подробно описание и кат.номер на помпата.

  • #2
    От: Помощ за водна помпа Steyr V8

    Колега аз имах щаер 8 цилиндров по спомен са еднакви помпите.Но го обърнах и го продавам на части сега,но помпата я нямам ако искаш да ти кача снимка да видиш дали са еднакви.Поздрави.Колега забравих да спомена ако имаш някакви въпроси относно 8 цилиндровия Щаер питай доста го покарах,и то по гората.
    Последно редактирано от Асен Симеонов; 20-01-14, 20:34.

    Коментар


    • #3
      От: Помощ за водна помпа Steyr V8

      Камиона не е мой, опитах да услужа, ама не можах да запиша номера.Не знам дали помпата вече е оправена/старата/.
      Разбрах кой може да помага за щаерчетата, ако някога си взема за мен .Ако искаш дай снимка на помпата да остане за поколенията Поздрави.

      Коментар


      • #4
        От: Помощ за водна помпа Steyr V8

        Е ти оня ден пусна тема че търсиш помпа а днес не знаеш дали е опражена,все едно се е минало една година от темата.Малко несериозно.
        0 8 76 36 8 542

        Коментар


        • #5
          От: Помощ за водна помпа Steyr V8

          Така беше зададенусловиет:-Търси помпа по интернет...
          Обаче човека е решил да ремонтира старата.Днес я събрахме, утре предстои качване на камиона и проба.Успях да запиша номера - 0150006003N .2 еднакви са на помпата, други няма.Това го пиша, ако евентуално е в помощ на някого .

          Коментар

          Активност за темата

          Свий

          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

          Зареждам...
          X