Обява

Свий
Няма добавени обяви.

КрАЗ

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #61
    От: КрАЗ

    Първоначално публикуван от buhler Преглед на мнение
    Може да имат малки разлики в захващането за кожуха, но работят на напрежение 24 волта, тъй като руската техника не се слави със лесно палене през зимата. Честита Нова Година

    Колега,изказваш се неподговтен.Аз не съм виждал по-добро палене на дизел през зимата,говоря за ЯМЗ-232 или по-известен като МАЗ-ов мотор и неговият по-голям аналог ЯМЗ-236 или КРАЗ-овият мотор.Камаза също не отстъпва на Маза и Краза.

    Коментар


    • #62
      От: КрАЗ

      Първоначално публикуван от Rocco Преглед на мнение
      Колега,изказваш се неподговтен.Аз не съм виждал по-добро палене на дизел през зимата,говоря за ЯМЗ-232 или по-известен като МАЗ-ов мотор и неговият по-голям аналог ЯМЗ-236 или КРАЗ-овият мотор.Камаза също не отстъпва на Маза и Краза.

      Паленето е лесно защото на гнп-то при изгасен двигател,центробежният регулатор е отворен,рейката е дръпната до край на пълна газ.Въпроса е да има ток и да завърти,пали от раз,стартер не се чува,направо взривява.Едно уточнение,ЯМЗ-236 е МАЗ,а ЯМЗ-238 Краз,последната цифра означава броя на цилиндрите!
      Вива: Което само доказва, че земята е била плоска, преди да я намотаят на глобус...

      Коментар


      • #63
        От: КрАЗ

        Първоначално публикуван от buhler Преглед на мнение
        Може да имат малки разлики в захващането за кожуха, но работят на напрежение 24 волта, тъй като руската техника не се слави със лесно палене през зимата. Честита Нова Година
        А поговорката пали като МАЗ откъде е дошла

        Нема колега и неке се роди нещо да пали така няма въртене само чука бендикса и се чува УААААУ
        К мирной жизни не пригоден.
        Най обичам, обстановката да е максимално близка до бойната.
        ГАЗ 69 ГАЗ 53 ЗИЛ 157

        Коментар


        • #64
          От: КрАЗ

          Мнението ми се основава, че където работих преди имаха 2 Урал-а със МАЗ-ови мотори със кутиите и зимата не палеха особено бързо. Не са нужни коментари като "неподготвен се изказа" и подобни. Това съм го видял и затова споделям мнение, не се основавам на хорските приказки

          Коментар


          • #65
            От: КрАЗ

            Ако всичко е поне долу горе в исправност по горивната система палят на първия оборот . Нашия Камаз не се пали с месеци но и в най голямите студове само му закачам два заредени акумолатора подкачвам му нафта и най много на третия оборот двигателя работи .
            Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

            Коментар


            • #66
              От: КрАЗ

              [QUOTE=dino412;1523208]Що си мислите,че КрАЗ-а може да бъде само страшилище и Людоед? Той може да бъде и свадбена лимузина:





              Ей го и 'сватбаря' на живо!На снимките обаче е по-впечатляващ!!!
              http://www.youtube.com/watch?v=x9aYZ...eature=related

              Коментар


              • #67
                От: КрАЗ

                И още нещо,че КРАЗ са ми слабост -
                http://www.youtube.com/watch?v=YmWAr5emALU
                И някой бе коментирал това показателно видео така: "Просто хотели разогнать лёд,чтобы проехать на Уазиках!"
                Поздрав за бате Драго от Бела Слатина!

                Коментар


                • #68
                  От: КрАЗ

                  Трябва С категорията да се кара на Краза
                  Те тогава се бий в гърдите с книжка
                  878161634

                  Коментар


                  • #69
                    От: КрАЗ

                    Че има ли, По проходим камион ???????????
                    Свободен е онзи, който от нищо не се бои и не разчита на нищо!

                    Коментар


                    • #70
                      От: КрАЗ

                      Краз кемпер
                      http://www.gpmag.ru/article/samodelk...2_24-20_13_20/
                      0887284106-Митко
                      http://www.youtube.com/watch?v=6Fdg05yHhKk&NR=1
                      http://www.youtube.com/watch?v=wnMy5yek-ks&feature=more_related

                      Коментар


                      • #71
                        От: КрАЗ

                        Този Краз съм го виждал в България
                        "Eсли говно присыпать пудрой, мы получим говно, присыпанное пудрой."

                        Коментар


                        • #72
                          От: До: КрАЗ

                          Списание "Стоманен характер" на АвтоКРАЗ и един каталог с моделите.На английски и руски.Steel_Eng.pdfSteel_Eng2.pdf

                          Коментар


                          • #73
                            От: До: КрАЗ

                            Steel_Eng3.pdf Каталога е твърде голям и няма да успея да го кача.

                            Коментар


                            • #74
                              От: До: КрАЗ

                              Gurnal_4.pdf


                              http://www.autokraz.com.ua/rus/downloads/catalog.pdf


                              Приятно четене/разглеждане!

                              Коментар


                              • #75
                                От: КрАЗ

                                Един приятел пътуваше с ТИР Краз с ремарке.Беше го купил чисто нов.95г.

                                И други съм виждал по Москва и из Русия с Кразове и Мазове от старите да дърпат ремаркета.Се Тирове от България до там.
                                К мирной жизни не пригоден.
                                Най обичам, обстановката да е максимално близка до бойната.
                                ГАЗ 69 ГАЗ 53 ЗИЛ 157

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X