Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Покупка на камион Ифа w50la или L60

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: Покупка на камион Ифа w50la или L60

    На времето за малко карах освен бордовите и ИФА прицеп цистерна млековоз . Товари 9.200 литра 4 камери по 2.300 литра и натоварен на моторна съм пускал почти всичките български проходи . На педала имаш и ръчен разблокаж намира се от ляво под рамата зад кабината един лост който освобождава една скоба и ако се наложи да те теглят без въздух да палиш или по друга причина няма проблеми . Камиона дори и към днешна дата въобще не е лош направен е много добре и е светлинни години пред руските машини от този клас товароносимост 6 тона . Военната версия е с два ресьора отзад и на моята качвах без да се замислям 8 - 9 тона . Най важното е че харчи малко и почти всички ремонти можеш да си ги направиш сам пред вас .
    Последно редактирано от sek.1; 14-10-12, 05:25.
    Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

    Коментар


    • #32
      От: Покупка на камион Ифа w50la или L60

      Имъм такава царица от 10год. 4х2 няма по пиклив камион от ифата но когато сложа 5кубика дърва минава от там кадето повечето камиони немогат и дй си помислят. Карам я само за дърва и съм я обул с 9.00х20
      колкото и да е студено паля един факел и само докосвъм стартера и е запалила.
      сложил съм пластмасово филтърче за горивото още в началото до резервоара и до сега никога не ми е задръствала цедката на инжектора.сервоапарата съм го изхфърлил и я направих с лостова система деректно свързан педал и спирачна помпа направо се родих.

      Коментар

      Активност за темата

      Свий

      Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

      Зареждам...
      X