Обява

Свий
Няма добавени обяви.

XXL

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: XXL

    АЗ като моторджия да пусна все пак нещо на две гуми клас XXL!!


    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:1.jpg
Прегледи:1
Размер:48.8 КБ
ID:5469425
    Чопърът-страшилище е дълъг над 6 и висок над 3,5 метра, а теглото му е почти 2 тона. Мотоциклетът е ободрудван с V-образен, 8 цилиндров двигател взет от Chevrolet, а работния обем от 5000 куб.см.



    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:2.jpg
Прегледи:1
Размер:61.7 КБ
ID:5469423Натиснете снимката за да я уголемите

Име:3.jpg
Прегледи:1
Размер:53.5 КБ
ID:5469424

    п.п. Баси, как ли се кара това!!!!
    Не е важно какво караш, а как го караш !

    Коментар


    • От: XXL

      Дълбока оран:

      The Flat Earth Society has members all around the globe.

      Коментар


      • От: XXL

        И за какво се използва, чааак толкова дълбока оран ??
        За Лада НиВа--->Имам СаМо ДвЕ ДуМи---->НяМаМ ДуМи....!!
        Honda Dominator 650
        088ЧЧ93979-->Борис
        0878956Ч38-->Борис

        Коментар


        • От: XXL

          Нещо му се чини на дедо ви поп, че тая работа не е точно земеделие. Ама па може и да е.

          Коментар


          • От: XXL

            Вика му се риголване, при засаждане на лозя например.
            The Flat Earth Society has members all around the globe.

            Коментар


            • От: XXL

              Някакви много странни цветове излизаха от долните слоеве.

              Коментар


              • От: XXL

                Не съм много в час, ама май това е идеята на мероприятието, да се вкара плодородния горен почвен слой долу при корените.
                The Flat Earth Society has members all around the globe.

                Коментар


                • От: XXL

                  а де?
                  Аз като виден бивш спиртовар съм малко скаран със саденето на лози. Не съм работил с лози по-млади от мен.

                  А като се замисля, някои си бяха по-стари и от дядо ми.

                  Коментар


                  • От: XXL

                    И подхода малко странен ми се вижда, дали нямаше да е по рентабилно с една по голяма машина да го изорат вместо с четири мъника. Може пък да нямат по голяма дърпачка
                    ОФА ДБ 2.4 92 ML 270 CDI ETZ 250

                    Коментар


                    • От: XXL

                      Според мен не е от рентабилност, а заради физични закони разни. Като гледам как поддава терена и на тези мънички булдозерчета, ако се вкара голямото Коматсу ще се срути.
                      The Flat Earth Society has members all around the globe.

                      Коментар


                      • От: XXL

                        Първоначално публикуван от Liebherr4eto Преглед на мнение
                        Вика му се риголване, при засаждане на лозя например.
                        Имам едни тайни съмнения, че имаш, освен МЕИ-то, и няколко семестъра във ВСИ Пловдив. Ама пък ако беше така, все щях да мерна такава забележителност, като тебе, в града на тепетата..

                        Апропо, тия стахановци с булдозерите, как точно поддържат опънати равномерно синджирчетата, с които са навързани? Има нещо кралимарковско в технологията, ама по-подробно може ли?

                        Коментар


                        • От: XXL

                          Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
                          а де?
                          Аз като виден бивш спиртовар съм малко скаран със саденето на лози. Не съм работил с лози по-млади от мен.

                          А като се замисля, някои си бяха по-стари и от дядо ми.
                          Това се прави, винаги при засаждане, поне така ни учат по практика.. Първите няколко лопати/мотики се отделят в странична купчина, другата пръст, която я изкопаваме, също в отделна купчинка, после по обратен ред, първо горната почва, накрая най-долно изкопаната, те т'ва се прави, с цел облагоденстване на развитието на това, което се сади... По спомен, имаше по-голямо количество хумус ли, нещо такова...
                          За Лада НиВа--->Имам СаМо ДвЕ ДуМи---->НяМаМ ДуМи....!!
                          Honda Dominator 650
                          088ЧЧ93979-->Борис
                          0878956Ч38-->Борис

                          Коментар


                          • От: XXL

                            Първоначално публикуван от Veni1 Преглед на мнение
                            Апропо, тия стахановци с булдозерите, как точно поддържат опънати равномерно синджирчетата, с които са навързани?
                            Никаква интрига няма, ръчна газ на колкото са се разбрали и всеки опъва. И да не е много равномерно, единственият шанс да охлабят веригата е първият да отпусне толкова, че да се движи по-бавно от колоната без никакъв товар.

                            Коментар


                            • От: XXL

                              Малко разяснения от извора по инцидента с крана във Варна.

                              1. Крана е 250-тонен, води се такъв защото може да вдигне толкова, когато е окомплектован с всичкия баласт. Иначе си е 100-тонен камион - толкова е и духнал вятъра.
                              2. Причината е липсата на баласт и "Дай още малко по-натам товара, и още, и още, я сега слез да видиш какво направи...."
                              3. Почти няма щети и скоро го очакваме отново в действие. Дано не духа повече.
                              The Flat Earth Society has members all around the globe.

                              Коментар


                              • От: XXL

                                Първоначално публикуван от Liebherr4eto Преглед на мнение
                                Почти няма щети
                                Това какво значи? Ремонт в рамките на 1000 лева или на 10000?

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X