Обява

Свий
Няма добавени обяви.

XXL

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: XXL

    "мъник" ??? Какви ли са ти критериите за нещо голямо... На живо ли си го снимала ?
    Любовта е сляпа,но женитбата и връща зрението.

    Коментар


    • От: XXL

      Точно този не съм имала честа. Снимала съм се по-голям.

      Да речем, че по моите критерии този е миниатюрен:

      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC06843.jpg
Прегледи:1
Размер:143.3 КБ
ID:5465726
      The Flat Earth Society has members all around the globe.

      Коментар


      • От: XXL

        Брех, на това фото съм бил отсреща зад миниатюрата...
        Прикачени файлове
        Любовта е сляпа,но женитбата и връща зрението.

        Коментар


        • От: XXL

          Абе вие двамата всичко ще си кажете, ама....
          "...колко ли скучен ми би бил живота без мотоциклета и без прекрасното, истинско усещане за Пътя..." - Бат Димо - R.I.P.

          Коментар


          • От: XXL

            Не е лесно да си голям и тежък... поне е удобен за сядане.

            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:LR.jpg
Прегледи:1
Размер:74.3 КБ
ID:5468080
            The Flat Earth Society has members all around the globe.

            Коментар


            • От: XXL

              Първоначално публикуван от Liebherr4eto Преглед на мнение
              Не е лесно да си голям и тежък... поне е удобен за сядане.

              [ATTACH=CONFIG]565317[/ATTACH]
              Ох, колежке, неудобно ми е и май е спам, ама ти май си падаш по-големи работи!?
              Всеки трети е шести

              Коментар


              • От: XXL

                Първоначално публикуван от ПрофесионалистА Преглед на мнение
                Ох, колежке, неудобно ми е и май е спам, ама ти май си падаш по-големи работи!?
                Ама откъде Ви идват такива идеи? Аз говоря за младежа, седнал на плочата на стабилизатора, ако се загледате в снимката.
                The Flat Earth Society has members all around the globe.

                Коментар


                • От: XXL

                  Първоначално публикуван от ПрофесионалистА Преглед на мнение
                  ... май си падаш по-големи работи!?
                  Точно обратното е, колега...

                  Вивето е ГОЛЯМА РАБОТА!!!

                  Коментар


                  • От: XXL

                    Аз като чух жена да ги казва тия неща, нали съм голям и тежък...стабилизатора...удобен...пък и като гледам стрелата как му стърчи, и едни такива мисли, а сега срам,срам...
                    Всеки трети е шести

                    Коментар


                    • От: XXL

                      Първоначално публикуван от ПрофесионалистА Преглед на мнение
                      ....нали съм голям и тежък......
                      И това смееш да го твърдиш, след като си видял темата?
                      The Flat Earth Society has members all around the globe.

                      Коментар


                      • От: XXL

                        Първоначално публикуван от Liebherr4eto Преглед на мнение
                        И това смееш да го твърдиш, след като си видял темата?
                        Видял съм я отдавна, обаче якото е, че на втория пост минахме на ти...остави, майтап да става - време да минава(това става и за подпис)...
                        Темата е занимателна и я следя, а и аз си падам по големи машини.Както е казал колегата Мечо Пух...не, не от форума - скоро ще бъдеме колеги по тумбаци...
                        Всеки трети е шести

                        Коментар


                        • От: XXL

                          Малко заварки, това е на един от тези големите от контра-стрелата:

                          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Заварка.jpg
Прегледи:1
Размер:83.1 КБ
ID:5468311
                          The Flat Earth Society has members all around the globe.

                          Коментар


                          • От: XXL

                            http://www.bnews.bg/article-73498
                            Един леко паднал ХХл . Ако го има в друга тема моля да бъде затрито .
                            По Ясенски : Истинският МОДЕРАТОР (полицай ) винаги може да намери нарушение.

                            Коментар


                            • От: XXL

                              Тъкмо щях да питам евентуално Liebherr4eto дали наистина този кран е по-по-най, както сензационно го представят журналята... Определено е доста стар - вчера го гледах как фаровете му са преправяни от на Лада-седмица, според мен още по соц. времената... Което в никакъв случай не пречи да е много добро инженерно творение. Любопитни са ми подробности от запознат и технически грамотен човек, не журналистически писания и приказки на колеги - тип ЕЖК...
                              Иначе наистина е впечатляваща гледка как му се е вирнала кабината на водача на 15-20 метра от земята и как висят колелата на десетте моста...
                              Последно редактирано от Shider; 05-04-13, 22:27.

                              Коментар


                              • От: XXL

                                Крана вярно е старичък, но при тази техника, ако всичко си функционира, няма проблеми. В България все още функционират почти музейни експонати. 100-тонен не го броим за XXL, тези са от малките (миниатюрите от предишната страница). 1200-тонен е засега първенеца в този клас - мобилен колесен кран с телескопична стрела (има го в първия пост на темата).

                                Вятъра е фактор, но не изключвам грешка на машиниста, при тези кранове има т.нар. "Таблици за товароподем", където са зададени като за начинаещи параметрите - тонаж на товара, ъгъл на стрелата, стабилизаторите изнесени на колко процента....Крановете си имат и едни устройства - анемометри, които измерват силата на вятъра. Повечето случки от този тип са: - или оператора работи на шунт, за да вдигне по-тежък товар на по-голямо разстояние от допустимото, или не е закопчал стабилизаторите и при натоварването някой от тях се прибира и срутва инсталацията. Има и други фактори, но те не са повече от 5% от случаите. Крайния резултат, както се шегуват колегите от сервиза е - крана е в позиция "удобен за гресиране по ходовата част".
                                The Flat Earth Society has members all around the globe.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X