Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Дакаровски Камази с броня за спецназа

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Дакаровски Камази с броня за спецназа

    Из Дакара — под пули

    По нашей информации, российское подразделение спецназа (название которого мы не публикуем по понятным причинам) получило шесть грузовиков, созданных на базе гоночных. Их двигатель и прочие агрегаты точно такие же, как у дакаровских машин, но кабина бронирована (хотя снаружи этого не заметно), а в кузове под тентом стоит «бронебудка», защищающая экипаж. Известно, что одна из машин уже побывала под обстрелом в «горячей точке».
    Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

  • #2
    Re: Дакаровски Камази с броня за спецназа

    и резервоара е много "незаметно" брониран
    ________________________________________________
    Subaru OUTBACK 2,5
    Hyundai TUCSON 2.0

    Коментар


    • #3
      Re: Дакаровски Камази с броня за спецназа

      Ако е пълен с накаква от онези порестите гадости хич не му и трябва броня.
      Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

      Коментар


      • #4
        Re: Дакаровски Камази с броня за спецназа

        А какво ще кажете за този Дакаровски красавец ?
        Прикачени файлове

        Коментар


        • #5
          Re: Дакаровски Камази с броня за спецназа

          Искам и аз такъв Камаз да карам

          Коментар


          • #6
            Re: Дакаровски Камази с броня за спецназа

            Първоначално публикуван от quadra Преглед на мнение
            Из Дакара — под пули

            По нашей информации, российское подразделение спецназа (название которого мы не публикуем по понятным причинам) получило шесть грузовиков, созданных на базе гоночных. Их двигатель и прочие агрегаты точно такие же, как у дакаровских машин, но кабина бронирована (хотя снаружи этого не заметно), а в кузове под тентом стоит «бронебудка», защищающая экипаж. Известно, что одна из машин уже побывала под обстрелом в «горячей точке».
            Много добре ще ми се отрази един такъв Камаз. Само искам да не е брониран и да бъде с фургон в който има всичко необходимо за приключения. :-)))))
            Only after the last tree has been cut down,
            Only after the last river has been poisoned,
            Only after the last fish has been caught,
            Only then will you find that money cannot be eaten.

            Коментар


            • #7
              Re: Дакаровски Камази с броня за спецназа

              Първоначално публикуван от blackfirefly Преглед на мнение
              Много добре ще ми се отрази един такъв Камаз. Само искам да не е брониран и да бъде с фургон в който има всичко необходимо за приключения. :-)))))
              А за 101 литра нафта на 100км готов ли си Имат доста разлики двете машини но за агрегатите може и да са прави То на дакарския 90 процента от тези части са си оригиналните има и някои не толкова руски ама аиде Двамата с Жоро лежахме поне 20мин под състезателния и видяхме много хитри решения и други неща имам и много снимки от туловището на камиона Скоро на ноут бука ги показвахме на един шофьор на стоков Камаз пича си тръгна много горд с мръсна гас Този от горната снимка на Турбо Кючека не сме го видяли на състезанието значи не е бил там Такъв модел нямаше

              Коментар


              • #8
                Re: Дакаровски Камази с броня за спецназа

                PETER BLIZNAKA:
                имам и много снимки от туловището на камиона
                Ще може ли да качиш някои? Ще ми е много нтересно да ги видя
                Танки грязи не боятся!

                Коментар


                • #9
                  Re: Дакаровски Камази с броня за спецназа

                  Първоначално публикуван от PETER BLIZNAKA Преглед на мнение
                  ... Този от горната снимка на Турбо Кючека не сме го видяли на състезанието значи не е бил там Такъв модел нямаше
                  Прав си, когато си ходил да снимаш някой от етапите този Камаз го е нямало, но "Дакар" не е от вчера...

                  Между другото, що не пуснеш малко снимки за "плебса", че да видим за какво става дума ? То навсякъде има "free"-та, нали

                  Коментар


                  • #10
                    Re: Дакаровски Камази с броня за спецназа

                    Първоначално публикуван от TurboKuчekBabait Преглед на мнение
                    Прав си, когато си ходил да снимаш някой от етапите този Камаз го е нямало, но "Дакар" не е от вчера...
                    Я ми покажи снимки и от онзи ден... като си сигурен че е имало някога такъв камион Ти и за карачите при моторите беше писал едни работи дето реших да не отговарям щото ако бях отговорил квото ми дойде на устата трябваше целия форум да заключат а не само темата

                    Коментар


                    • #11
                      Re: Дакаровски Камази с броня за спецназа


                      Какво общо има Камаза с някакви " карачи" на мотори?
                      И какви снимки искаш ?
                      Нали се сещаш как се прави - разглеждаш си в нета, харесваш си някоя снимка, записваш си я на компа и после я споделяш , както направих и аз.

                      Не искам да разваляме хубавата тема, а и мразя глупавите и безмислени спорове, затова няма и аз да си отварям устата.
                      Поздрави!
                      Последно редактирано от TurboKuчekBabait; 15-04-07, 17:42.

                      Коментар


                      • #12
                        Re: Дакаровски Камази с броня за спецназа

                        Първоначално публикуван от TurboKuчekBabait Преглед на мнение

                        Какво общо има Камаза с някакви " карачи" на мотори?
                        И какви снимки искаш ?
                        Нали се сещаш как се прави - разглеждаш си в нета, харесваш си някоя снимка, записваш си я на компа и после я споделяш , както направих и аз.

                        Не искам да разваляме хубавата тема, а и мразя глупавите и безмислени спорове, затова няма и аз да си отварям устата.
                        Поздрави!
                        Ами има.... ако някога си се състезавал с мотоциклет никога няма да кажеш за човек които е минал и завършил Дакар и то не като като фирмен ездач че се услушвал като гущер в маркуч или че бил страхливец Имай малко уважение към такива хора Иначе бол разбирачи дето много неща знаят само че от компа или най много от телевизора само че нещата в реална обстановка не седят така Лошото на нета е че като пуснеш някоя снимка с невярна информация може да объркаш някой дето разбира по -малко от теб
                        Аз спорове с теб не съм водил и не виждам смисъл да споря за очевидни и БЕЗМИСЛЕНИ невярни информацйи
                        Така че верно по добре не си отваряй устата

                        За едно си прав Дакар не е от вчера Някой хора обаче го следят от днес.........

                        Коментар


                        • #13
                          Re: Дакаровски Камази с броня за спецназа

                          За едно си прав Дакар не е от вчера Някой хора обаче го следят от днес......... хи хи хи прав си близнак

                          Коментар


                          • #14
                            Re: Дакаровски Камази с броня за спецназа

                            А това вече е прекалено!

                            Една от най-лошите черти на българина, е да се мисли , че е най-компетентен и да подценява хората около себе си. Никога ,многоуважаеми колеги не можем да знаем с кого говорим и кой обсъждаме...

                            Апропо аз лично познавам четирима участници в рали рейдоветете, като само за инфо миналата година ( ноември 2006 ) лично бях на гостуване при Paul Round ,познайте кой е той ? На този Дакар имаше няколко негови машини.

                            Смешо, че някой се изживяват на разбирачи, мнооого е смешно повярвайте, защото кучето с гледане не става касапин !!! Този спор е само породен от и за една снимка ... Но като сме почнали ...

                            А "Близнзак", не забравяй, че аз просто сложих една снимка на камион в този топик...!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

                            И между другото, като прочетох какви глупости е написал неизвестен за мен автор в репортажа за Дакар в списанието за офф роад специално за амортесорите за 25к долара с байпаси бях потресен .... НЯМА ТАКИВА ! ЗА справка вижте това: http://buggydesertcup.free.fr/spip/a...p?id_article=6
                            излиза, че наемате бъги за Дакар (all inclusive ) на цената на 4 амортисори за по 25000 долара ... няма такива животни колеги !!!!!!! влезте в саитовете на KING или FOX и т.н. пишете им и ще се учудите от ниски цени за амове с байпаси .....
                            Скоро ще бъдат и на нашия пазар и аз ще съм им (дай боже ) официалния вносител. Тогава и българските състезатели и офроудъри ще могат да имат 100% качество на цени на производител! Защото аз го правя от обич към спорта.

                            И тъййй...
                            А.... ти си ходил и гледал "БЛИЗНАК" ... как боже мой, аз мога да си позволя да изкажа мнение !!!!! Покайвам се аз грешния....

                            Мога да пиша още много, за огромните глупости, като например , че "бъгитата запазвали трудно предниците си" , а "трофи тръка" имал най-лесната подръжка - само почистване ... и едните и другите имат еднакво окачванване разбирачо неизвестен ... !!!!!!!!!!!
                            Който не вярва - сайтовете на отборите не лъжат...

                            Все пак трябва да имаш някаква отговорност, за вярноста , когато пишеш в някаква печатна медия "неизвестен разбирко" !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

                            Аз няма да пиша повече в тази тема, защото никога не толерирам ГЛУПАВИТЕ И НЕКОМПЕТЕНТНИ СПОРОВЕ ОТ ОЧЕВИДНО НЕКОМПЕТЕНТНИ ХОРА!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Или знам ли ..

                            Мога да напиша още мноооого, ама чакам отговор .


                            P.S. Чакам отговори за цялостното ми изказване, а не за някоя дума или изречение!


                            Моля модераторите за разбиране , не затваряйте темата. PLS
                            Последно редактирано от TurboKuчekBabait; 17-04-07, 00:21.

                            Коментар


                            • #15
                              Re: Дакаровски Камази с броня за спецназа

                              1-ти си сложил снимка само че и невярен текст към нея ако си го направил от незнание ти прощавам Само че така ще объркаш някои дето разбира колкото теб и ще станете двама тъпака

                              2-Кучето дето е гледало месо на кука е повече касапин отколкото нероденото още пале което пътува заедно с хиляди други към яицеклетката Ама дали ще го бъде не се знае...... може да се окаже клепоухо рахитично и кривогледо Жалко ........Но със сигурност ако оцелее и намери някога пътя до касапницата първо ще подуши с респект засъхналия пикоч на старото куче което е било и гледало там от ъгъла преди него За съжеление повечето пъти това се случва в сънищата В реалния свят малкото пале просто се оказва един от милионите нереализирали се куци сперматозоиди

                              3- Спор е нямало за твоите тъпотии само написах че такъв камион не е имало ........

                              4- За това колко съм неизвестен говори това че ти знаеш кой съм аз и кой е писал статията за Дакар а аз не знам кой седи зад Турбо Кучек........... мисля че това е повече от достатъчно

                              5-Ако си толкова голям Бабаит с главно Б да хванем един бас за това колко долара е парчето на Роби на колата Боб Гордън ще ти го каже от екрана лично бе палячо Моля ако някой от форума знае или е чувал КОЛКО СТРУВАТ ДВАТА ТЕЛЕСКОПА НА МОТОЦИКЛЕТА НА СМЕТС ДА КАЖЕ НА КУЧЕКА ЗА КАКВО СТАВА ВЪПРОС Според твоите изчисления това са няколко Дакара и то за добър отбор Я се обади в ФОКС или Кинг и питай колко ще излезе да ти направят къстъм билд койловери за трофи трък Скоро ще разбереш че нищо не знаеш

                              6-Щом ще си говорим за представителства само да ти прошепна че от три години съм представител за България на KARTEK и още поне 10 фирми за оф-роуд и мотоциклетна екипировка И кво купувай народе То това е киселец скуби па яж Поне някои от тия амове виждал ли си ги ......не на картинка Това че милееш за този спорт и ще ни продаваш амове почти без пари е хубаво А досега за този спорт какво си направил


                              7-Бъгито от типа на Гаш е нарочно проектирано да изхвърля колелото при по силен удър в него с цел да запази по голяма част от окачването и общата конструкция на захващане Но стига съм ти разправял такива глупости Ти знаеш повече Зад всяка дума в списание ОФ-Роуд можеш да бъдеш сигурен че си слагам името на сто процента и никога не съм писал и няма и да пиша врели не кипели хората дето ни познават знаят че е така

                              8-Ти лично кога за последно вижда наживо Т-Т не ми говори за саитове само виртуални ми ездачо..... Т-Т като конфигурация и концепция на окачването е близо до бъгито само че сравнен до него е като танк

                              Само може да се радваш че от мен си разбрал неща които нямаше да научиш никога И за в бъдеще ще се постарая такива завидливци като теб да ги лиша от статии написани с много труд и мъки изживяни наживо а не преписани от интернет плюс няколко изтъркани снимчици от международния обмен Да отидеш и да наблюдаваш Дакар не е просто да идеш до стадиона на село екипиран с пакетче семки и да позяпаш мачле
                              За това дали съм компетентен или не нека кажат хора който разбират от тази материя поне колкото мен Ти нямаш работа там обаче .......Драги ми смехурко

                              За саита дето си го дал за ол-инклузив приятно прекарване по неговите страници Само че питаи някой смешник като мен дето е ходил и гледал наживо дали тези сметки излизат така както ги дават по брошурките После сам ще разбереш и за номера на китайката Плюс това парите за там не са всичко както и за пореден път се доказа тази година

                              Ти така и за Мацек каза че бил дърдорко и страхливец че се чудил дали да кара през следващото състезание Това говори каква объркана представа имаш за този рали рейд и колко пъти ти лично си преживявал и една хилядна от това невероятно натоварване

                              Аиде чао че трябва да си подготвям Джипката за Балкан Трофи и нямам много време за сън............Ти влез и гледаи в някои саит шарени картинки



                              Мога ли да помоля някои дето знае кой е Турбо Кучек Бабаит да ми каже как наистина се казва или това му е истинското име

                              Не спори със свиня
                              По добре пусни едно бренеке на прасето в тиквата и му остави ташките нека се вмирише ....чакалите ще довършат останалото
                              Последно редактирано от PETER BLIZNAKA; 17-04-07, 03:27.

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X