Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Зил 131 или Прага М2,посъветвайте ме какво да си купя....

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #61
    От: Зил 131 или Прага М2,посъветвайте ме какво да си купя....

    зил 131 разбира се.
    Последно редактирано от kiko05; 13-02-12, 09:52.

    Коментар


    • #62
      От: Зил 131 или Прага М2,посъветвайте ме какво да си купя....

      Първоначално публикуван от Кърнаре - 75 Преглед на мнение
      Колега RODJER само си чул някакво тъпо мнение. На зила, който карам съм му махнал електрическия клапан за предния мост и си го карам постоянно включен.
      решението е кран,ръчно пускане и сперане на въздуха.Аз също имах проблем с ел. бобината за предното, карах с постояно включен преден мост и счупих полуоска.Наскоро научих че проблема с предните карета може да се реши едвали не вечни,ще погледна как са ги направили и ще споделя в форума

      Коментар


      • #63
        От: Зил 131 или Прага М2,посъветвайте ме какво да си купя....

        Първоначално публикуван от mutara Преглед на мнение
        Здравейте колеги,трябва ми камион за в гората и се колебая между Зил 131 и Прага М2.Ако някои може да ми помогне в взимането на решение кои да взема ще съм много благодарен....Камиона ми трябва за подвоз в гората,само на дърва за огрев...
        brato vzemai m2 i ne misli

        Коментар


        • #64
          От: Зил 131 или Прага М2,посъветвайте ме какво да си купя....

          Имаме ядове със служебния ЗИЛ 131, много загрява и с 80 литра газ минава 30 километра. Вярно, че е в кал и на бавните, ама пак си е много... Човъркаме центровката, ама май с човъркане, не става...
          Ако е машина, нека бъде немска!
          XJR 1200
          ETZ 150
          Kawasaki Ninja ZX10R

          Коментар


          • #65
            От: Зил 131 или Прага М2,посъветвайте ме какво да си купя....

            Първоначално публикуван от ivodianov1992 Преглед на мнение
            Имаме ядове със служебния ЗИЛ 131, много загрява и с 80 литра газ минава 30 километра. Вярно, че е в кал и на бавните, ама пак си е много... Човъркаме центровката, ама май с човъркане, не става...
            Мога да го опровергая това на 100%. Карам Зил 131 на газ и избощо не е това, за което говориш колега. Поздрави

            Коментар


            • #66
              От: Зил 131 или Прага М2,посъветвайте ме какво да си купя....

              То, че не е, не е, ама се случва и е факт. Ясно че нещо му има и не е по реда си, ама какво... Някой преди време му е сложил карбуратор от урал, май от там идва бедата, който е доста по - голям. Бензин също доста гори, не колкото газта, но е около и над 150/100. Ама за днес си е факт де, 80 литра бутилка 32 километра по неговия си километраж, дори и да не показва вярно, колко да не показва, обективно погледнато си е приблизително толкова разстоянието. Минахме на бензин, след това напълнихме бутилката - събра почти 80 литра... Кара се на 90% по кални черни пътища на бавните, другите 10% са по равно.
              Ако е машина, нека бъде немска!
              XJR 1200
              ETZ 150
              Kawasaki Ninja ZX10R

              Коментар


              • #67
                От: Зил 131 или Прага М2,посъветвайте ме какво да си купя....

                Има нещо тотално сбъркано в тоя Зил,работят ли му всичките 8 цилиндъра или има почиващи?Най-вероятно и затова грее,но една профилактика(почистване и промушване)на радиятора не е зле да се направи
                Вива: Което само доказва, че земята е била плоска, преди да я намотаят на глобус...

                Коментар


                • #68
                  От: Зил 131 или Прага М2,посъветвайте ме какво да си купя....

                  http://slivizasmeteood.simplesite.com/

                  Коментар


                  • #69
                    От: Зил 131 или Прага М2,посъветвайте ме какво да си купя....

                    Темата е доста стара ама реших да пише тук,че да не се отваря нова пък и гледам,че доста хора са писали по нея.Причината поради която пиша е,че търся спирачни цилиндри от Прага и ако някой може да даде информация къде да търся ще съм му много благодарен.Само не знам дали има разлика между тези които са на предния мост и тези на задния.

                    Коментар


                    • #70
                      От: Зил 131 или Прага М2,посъветвайте ме какво да си купя....

                      Първоначално публикуван от Stefan55 Преглед на мнение
                      Темата е доста стара ама реших да пише тук,че да не се отваря нова пък и гледам,че доста хора са писали по нея.Причината поради която пиша е,че търся спирачни цилиндри от Прага и ако някой може да даде информация къде да търся ще съм му много благодарен.Само не знам дали има разлика между тези които са на предния мост и тези на задния.
                      Търси Соти . Те тунинговаха джип с редуктори от Прага та имат бая части .
                      Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

                      Коментар


                      • #71
                        От: Зил 131 или Прага М2,посъветвайте ме какво да си купя....

                        ЕТ"Венцислав Христов"във Враца,това е добре известния във дърводобивните среди Джони,има от пиле мляко за Прага.Ако ходиш на място-с по-стара кола и с работни дрехи,от това зависи цената!
                        Тойота Ленд Крузер RJ 73 22R-E,LPG
                        Субару Форестер 2.0 ХТ,253к.с.
                        Враца

                        Коментар


                        • #72
                          От: Зил 131 или Прага М2,посъветвайте ме какво да си купя....

                          Мога да дам телфона на Джони .. но цените по телефона са едни тук на място са други. :

                          Коментар


                          • #73
                            От: Зил 131 или Прага М2,посъветвайте ме какво да си купя....

                            Първоначално публикуван от rambovr Преглед на мнение
                            Мога да дам телфона на Джони .. но цените по телефона са едни тук на място са други. :
                            Дай телефона да му звънна,че да не бия напразно път от Павликени до Враца пък да видим какво ще каже. На мен не ми трябва за камион да ремонтирам,а за една самоделка. На мен ми трябва само гюнчето/то е буталото/ и пружината дето го разпъва ама ако има на сгозна цена цилиндър добре дошло.
                            Благодаря на всички за информацията,ако някой се сети за нещо друго да пише.

                            Коментар


                            • #74
                              От: Зил 131 или Прага М2,посъветвайте ме какво да си купя....

                              и вьв друга тема бех писал,ще го повторя и тука.джони от враца започна да непознава парите..цените ги е надул трипьти.0887498955-ето номера,пробвай.

                              Коментар


                              • #75
                                От: Зил 131 или Прага М2,посъветвайте ме какво да си купя....

                                Благодаря колега за тел.номер. Ще звънна пък да видим какво иска. Той може да иска каквото си ще пък на мен може да не ми се дават такива пари.
                                Другия вариант е да пробвам да си направя калъп за гюнчетата ама не знам дали трябва да ги позагрея за да запазят форма.По-проблемна ще е пружината. Тя е един кръг от стоманена тел няма от къде да взема материал за нея.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 0 потребители онлайн. 0 потребители и 0 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X