Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Парапланеризъм

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Парапланеризъм

    Искам да ви покажа 1 много яко филмче. Ще го кача в фтп, но е 450мб и ако е проблем ми кажете да го махна

  • #2
    Давай филма да го видим и го махни после.
    Ама само да не е като на Асен от пикника, че през повечето време виждах жабката на Чибурашка...ей, прочу се това нейното табло, половината филм за него
    Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

    Коментар


    • #3
      приятно гледане

      http://htftp.offroad-bulgaria.com/na...%20Thermal.avi

      Коментар


      • #4
        няма интерес, утре го махам...

        Коментар


        • #5
          аз го гледах до някъде и беше много яко ,

          Насов ти пускал ли си се с парапланер?аз 3 пъти съм пробвал и беше много яко)

          Коментар


          • #6
            само 1 път. сега се прибрах от Сопот, където бях при приятели от скайномад клуб/http://skynomad.com//, но уви съм контузен и нямаше как да летя... много добро изживяване, нямам търпение да се пооправя и ще ходя пак...

            Коментар


            • #7
              Ако не звучи нахално ,има ли маясто за още един ентусиаст при следващата проява?

              Коментар


              • #8
                ами те хората са си там и летят постоянно, стига да е подходящо времето. реално имаше 10-тина ученици като бях там, голяма част от англия. та така, ако искаш да се научиш мога да ти кажа само 1, това са хората, мястото е гр. Сопот. линк съм дал по-горе свържи се смело. те са там почти постоянно.

                Коментар


                • #9
                  Има и по-близки места, например "Капраля" (хълмът над Бистрица), там има доста Учители (все пак внимателно) от доста клубове, Сопот е по-височко и е за по-напреднали.
                  Летял съм повече от 4 години и кефа е голям, НО внимателно, защото освен голям Фън Парапланеризма е доста "Травматичен" спорт, така че умната и успех.

                  Коментар


                  • #10
                    над бистрица е учебен, да. има такъф близо до сопот, за тези които не са пробвали, и след перник също, както и на доста още места. парапланеристите са 1 приятно общество, макар и не огромно уви

                    Коментар

                    Активност за темата

                    Свий

                    В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                    Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                    Зареждам...
                    X