Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Авио Фест на Белозем

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Авио Фест на Белозем

    След дълго чакане най-накрая и в Пловдивско ще има авио фест на леката авиация !

    Предполагам организатора няма да ми се разсърди, че съобщавам от негово име, защото ми каза да събирам кворум.

    http://forum.skynomad.net/viewtopic....26baa33018b55b

    Аз съм там със сигурност. Вярвам че ще е интересно и ще има какво да се види.
    Родените да пълзят не могат да летят!

  • #2
    До: Авио Фест на Белозем

    Ако е живот и здраве - там сме!
    Обаче никога не съм бил на това летище
    Долу на снимката това, което съм показал със стрелка до магистралата ли е?
    Прикачени файлове

    Коментар


    • #3
      До: Авио Фест на Белозем

      Да точно това е летището. И мястото е много удобно.
      Това е бивша селскостопанска площаска, но сега се използва от местните мотоделтапланеристи.
      И за олеснение на хората, това пред него е бензиностанция на Лукойл. Мисля че даже за него се влиза точно от бензиностанцията. Ето го и по приближено.
      http://maps.google.com/?ie=UTF8&t=h&...,0.006845&z=18
      Последно редактирано от fantom; 28-01-09, 19:25.
      Родените да пълзят не могат да летят!

      Коментар


      • #4
        До: Авио Фест на Белозем

        Промяна в датите - Авио Фест Белозем ще се проведе на 01, 02 и 03 май 2009.

        ВАЖНО СЪОБЩЕНИЕ

        Уважаеми Участници и гости на Авио Фест Белозем,
        Поради забрана за ползването на въздушното пространство през предварително планирания период, Авио Фест Белозем ще се проведе на 01, 02 и 03 май 2009.

        През предварително планираното време - 24 и 25 април 2009 г. у нас ще се провежда посещение на Руския Примиер Владимир Путин и Държавния секретар на САЩ Хилари Клинтън, което прави провеждането на авиофеста по същото време невъзможно.

        Източник: http://paragliding-bulgaria.com/
        889377712

        Коментар


        • #5
          До: Авио Фест на Белозем

          Здравейте!

          fantom,
          Не! Не е това летището което си показал на снимката!
          Ти си посочил старото селскостопанско летище.
          Летището на Авиоклуб AirBelozem е от северната страна на магистралата, а не от южната.
          Ето ТУК има карта на летателните площадки.
          А най-отдолу на същата страница има и подробна КАРТА как да се стигне до тях...

          Поздрави!

          Коментар


          • #6
            До: Авио Фест на Белозем

            Да така е. Извинявам се. Когато съм писал поста не бях ходил там и не знаех за какво става въпрос.
            Родените да пълзят не могат да летят!

            Коментар


            • #7
              До: Авио Фест на Белозем

              Напук на прогнозите, времето днес беше перфектно за летене - слънчево и с лек постоянен ветрец, полезен за летящите машини. С Паджерото стигнах току до самолетите, ей ме паркирал зад един ултралек италиански модел, който е една стъпка над мотоделтите.



              Имаше и толкова влюбени, че гледах да съм настрана от тях - нали казват, че любовта е сляпа, а това за пилот не е добре



              Направо се зарибих по мотопарапланерите, това си е май-достъпният начин за моторно летене!





              Щракнах се за спомен от събитието пред най-интересния самолет за мен - изцяло проектиран и изработен от ентусиаст.



              А това беше най-луксозната играчка за отличници - еквивалент от сорта на Туарег или Кайен при джиповете. LCD дисплеи вместо аналоговите кръгли уреди със стрелки по таблото, автопилот, кожен салон и т.н.





              Събитието беше добра загрявка за BIAF 2009 в края пак на този месец на Крумово.

              Коментар

              Активност за темата

              Свий

              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

              Зареждам...
              X