Обява

Свий
Няма добавени обяви.

На(д) плажа

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • На(д) плажа





  • #2
    Да им имам и глисадата
    Добре че не е МиГ-25 да дренира онзи високотемпературен керосин Т-6 между далечната и близката приводна
    Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

    Коментар


    • #3
      Това беше писата на някакъв остров около америка май, ама като върнат газта при кацане не изхвърлят ли керосин тези турбини, как не зацапват плажната ивица? Ама това трябва да се практикува като отделен екстремен спорт, това да ти мине с 250км. такова чудовище на 5 метра над главата, страшничко си е.

      Коментар


      • #4
        това най-вероятно е пистата на карибските острови.имам съученик, който си взе яхта и от българия се пресели да живее там.дали е верно или легенда не знам,но се говори че имало бар в началото на пистата и най-якото преживяване е да те хвърли струята от двигателите в океана.не се палете,не знам дали е вярно.
        В момента пияният гръцки народ се опитва да фокусира дългия лист със сметката, който му подава все по-изнервеният европейски сервитьор. А махмурлука тепърва предстои...

        Коментар


        • #5
          Бе, и аз си помислих че тая със самолетите е баш атракцията, заради която прибират отделни пари от разни маниаци. Никой случаен няма да се завре в тоя шум, а малоумниците с кеф ще си платят за кво да е, стига да е наистина улаво. И противно.)

          Коментар


          • #6
            Ако сте гледали "Контролна кула", там заставаха на пистата, за да може турбуленцията да ги завърти и захвърли в бясъка до асфалта. Това им беше антистресовата терапия.

            Коментар


            • #7
              В Граф Игнатиево навремето гледах как Ил-76тд издуха на близо 50 метра двата сфетофара на полосата. Сътветното устройство грубо казано представлява тръбно коляно на 90градуса от стоманена тръба с диаметър около 35 сантиметра. С единия край е поставено на земята, а в другия има светофилтър (зелен или червен) а вътре има фар. Доста масивно и здраво нещо, пък и формата му хич не способства да го духа вятъра...Та съответните железа излетяха откачайки се от кабелите си и се задъркаляха като празни картонени кути...ако беше там човек, без тежки контузии нямаше да се оттърве...
              Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

              Коментар


              • #8
                Аз съм гледал, по Дискавъри, как един 747-Джъмбо, изхвърли в морето/езерото ( пистата беше около воден басейн), едно от камиончетата на обслужващия персонал ( тези който носят, багаж, стълби и т.н.)
                RB Patrol Team

                Коментар


                • #9
                  Е, то пак е височко и има някаква площ от прави повърхности...Чувал съм легенди за войници опитали да минат зад изтребителите на изпълнителния старт и изстреляни от соплото по дефлектора на десетки метри...и всичките били останали живи...според мен ако нещо такова се случи ще ги размаже като жаба по наклона...
                  Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

                  Коментар


                  • #10
                    Първоначално публикуван от Асен Василев
                    Аз съм гледал, по Дискавъри, как един 747-Джъмбо, изхвърли в морето/езерото ( пистата беше около воден басейн), едно от камиончетата на обслужващия персонал ( тези който носят, багаж, стълби и т.н.)
                    Имам го този клип на компютъра, ако някой го иска - няма проблем. Имам и други абсолютни куриози, върхът на които е засмукване на човек от двигател на самолет, на който после му нямаше нищо (на човека, двигателя експлодира! )
                    Горните снимки са от остров Св. Маартен - Холандски антили(нямам представа къде е това) а ето връзка за много снимки от това място:
                    http://www.airliners.net/search/phot...nct_entry=true

                    Коментар


                    • #11
                      Те тези двигатели да не ги правят от кашкавал бре...това със засмукването и аз съм го виждал, ама цялата работа е по-проста, човека просто не могъл да мине през канала на заборника, а разни джаджи от облеклото и каски разни минали и усмъртили двигателя...Иначе тези титанови лопатки ще те направят на пАра
                      Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

                      Коментар


                      • #12
                        Не съм сигорен, по коя телевизия го казаха, някаква жена я беше смукнал двигатела и беше станала на каима в буквалния смисал на думата
                        I got 5 on it

                        Коментар

                        Активност за темата

                        Свий

                        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                        Зареждам...
                        X