Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Безпилотни самолети

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Безпилотни самолети

    Убеден съм, че преди да си отиде моето поколение, тези пилотски кабини ще изчезнат и ще бъдат заменени от мощни сървърни помещения..

    P.S. От Хоризонт взеха интервю с дядо Петър, който е на 106 години, т.е. е роден 1899 год., когато братя Райт още са гонели мацките, а не са правели управляеми хвърчила..

  • #2
    Убеден съм, че преди да си отиде моето поколение, тези пилотски кабини ще изчезнат и ще бъдат заменени от мощни сървърни помещения..
    Хе! И на вратата ще пише "Интел инсайд"
    Когато купуваш билет ще питаш АМД или Интел ще пилотира!
    Или пък Уиндоус или Линукс!
    Креслата в салона и сега имат дисплеи, но тогава ще имат и клавиатури, обаче без клавишите Escape, Ctrl, Alt и Del
    А защо ли вместо да пътувам аз не си пратя лаптопа?!?

    Забрави я тая! Да си жив и здрав, но така или иначе няма да живееш ТОЛКОВА дълго!

    Коментар


    • #3
      Защо ми се струва, че преди 20 тина години някой прати совалка в космоса и после я прибра, май пилот нямаше, или се бъркам?

      Коментар


      • #4
        Нещата се променят главоломно, ето че безпилотни роботи ще унищожават безпилотните роботи...Накъде върви света...
        http://www.membrana.ru/articles/tech...30/171600.html
        Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

        Коментар


        • #5
          Тази совалката мисля че се казваше Буран-Руска
          LZ1NBN

          Коментар


          • #6
            Мда. А днеска успешно са пребили някво пакистанско село. Само терористите не улучили, ама сигурно другия път ...
            Съня на разума ражда чудовища ...

            Коментар

            Активност за темата

            Свий

            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

            Зареждам...
            X