Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Това монтаж ли е?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Това монтаж ли е?

    http://w1.ohoboho.com/playvideo.php?id=187
    Неможе да вземаш трезво решение ако мозъкът ти е изгорял от наркотици и алкохол .
    Дий Снайдер

  • #2
    До: Това монтаж ли е?

    ))
    Нарисували са самолет вместо ракетата Те така излитат от подводниците.

    Коментар


    • #3
      До: Това монтаж ли е?

      Аха, и аз така мисля.
      Направо си е ракета, но са монтирали самолета после.
      [U][I]Land Rover Freelander 2.0 D [/I][/U]

      Коментар


      • #4
        До: Това монтаж ли е?

        Интересното при подводния минометен старт на ракетите е, че те излизат напълно сухи от водата...

        Коментар


        • #5
          До: Това монтаж ли е?

          В бъдеще това няма да е монтаж.И русанци и американци правят опити на подводни самолетоносачи.

          Коментар


          • #6
            До: Това монтаж ли е?

            Виж френската подводница "Сюркуф" и японските Сен Току Това все пак са 30-те ...
            През 70-те руснаците са планирали водолазни десанти през космоса.

            Коментар


            • #7
              До: Това монтаж ли е?

              Съмнявам се да е невазможно ! но това определено е монтаж и при това не особенно успешен !
              Човек първо е изобретил колелото а после премазаните животни !

              Коментар


              • #8
                От: Това монтаж ли е?

                https://www.youtube.com/watch?v=SNPJMk2fgJU
                Не ми се отваря нова тема, тази е най-близката, която намерих. Изглежда ми нереално, но кефи на макс.

                Коментар


                • #9
                  От: Това монтаж ли е?

                  Първоначално публикуван от Rabin Преглед на мнение
                  https://www.youtube.com/watch?v=SNPJMk2fgJU
                  Не ми се отваря нова тема, тази е най-близката, която намерих. Изглежда ми нереално, но кефи на макс.
                  Ей т'ва вече е луда работа. Няма да ти трябват хора, за война. Взимаш няколко такива квадрокоптера и смело напред. Ужас.

                  Коментар


                  • #10
                    От: Това монтаж ли е?

                    На първите кадри изглежда като 3D графика. Дава откат, който ми се види малък за толкова нестабилно нещо във въздуха. Накрая го взриви, каквото много ме съмнява за такъв прототип. Обаче и аз съм си мислил за самолетяща картечница, това е верно най-добрия войник. Работещи дрони продават по магазините, не са и скъпи, и вдигат видеокамера, виждал съм на живо такава комбинация. Напълно реалистично е да се направи такава стреляща страхотия.

                    Коментар


                    • #11
                      От: Това монтаж ли е?

                      Ако е реално,веднага една обществена поръчка на БА,за охрана на държавната граница от бежанците! Ще свърши чудесна работа,а и няма да разваляме гледката с грозни огради...

                      Коментар


                      • #12
                        От: Това монтаж ли е?

                        Ужас просто.... А, иначе,за отката не е кой знай какво, смисъл такъв, че го овладява и според мен, може да си стреля на поразия.

                        Коментар


                        • #13
                          От: Това монтаж ли е?

                          http://www.dvice.com/archives/2012/0..._quadrotor.php

                          И други се съмняват, че е монтаж.

                          Коментар


                          • #14
                            От: Това монтаж ли е?

                            Може и да е монтаж и то доста професионално направен.
                            Макар, че това е страшно, ако някой го конструира и направи, за да го използва. Дори като любител по мишени. А и трябва да си доста добър, зад джойстика, че ако объркаш леко или те духни вятъра(някак си) да не се самоубиеш.

                            Коментар


                            • #15
                              От: Това монтаж ли е?

                              Няма начин да не е монтаж...Няма как да вместиш боеприпас с такава поразяваща сила в толкова малък "фърчипляктор"...А и той говори, че близките години това ще стане реалност.
                              ''Хубави сте, но сте празни..''- продължи малкият принц. - ''За вас не може да се умре.''.

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X