Обява

Свий
Няма добавени обяви.

F-35

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: F-35

    Първоначално публикуван от NovemberCharlie Преглед на мнение
    Имено второто изречение от цитата ме кара да си мисля, че не е толкова просто. Няма логика да направят самолет донякъде невидим, като му орежат тотално бойните възможности. Най-вероятно, като се тегли четрата, общото представяне на този самолет спрямо предишното поколенее е по добро, като показва и Ред Флаг. Как го постига аз детайли не знам. Дали е въпрос на тактика, на комуникация, на тенхически въжмоности, мога само да спекулирам.
    Второто изречение е ясно: Да прави това, което прави добре. Т.е. да се промъква крадешком. Логиката е същата като при Ф-117 - по-добре да пратим един с една-две бомби и той да стигне до целта, отколкото друг - с 4 тона и да рискуваме да го опукат още на подхода. За въздушния бой - ще разчита на "невидимостта" си за да стреля по възможност отдалеч, "отвъд хоризонта". В идеалния случай - с целеуказване от АУАКС или Ф-22. Щото, ако включи радара си, стелтът пак отива на кино ...
    Ние не сме неутрални!

    Коментар


    • От: F-35

      Първоначално публикуван от Чавдар (V93) Преглед на мнение
      Второто изречение е ясно: Да прави това, което прави добре. Т.е. да се промъква крадешком. Логиката е същата като при Ф-117 - по-добре да пратим един с една-две бомби и той да стигне до целта, отколкото друг - с 4 тона и да рискуваме да го опукат още на подхода. За въздушния бой - ще разчита на "невидимостта" си за да стреля по възможност отдалеч, "отвъд хоризонта". В идеалния случай - с целеуказване от АУАКС или Ф-22. Щото, ако включи радара си, стелтът пак отива на кино ...
      Подозирам, че не е толкова просто.
      Със съдържащи ламелен или сферичен графит над 2,14% не разговарям.

      Коментар


      • От: F-35

        Визитата на Ф35 май е една друга интересна демонстрация:
        https://theaviationist.com/2017/04/2...iting-estonia/
        байо, кажи ти моите и аз твоите кривици, па да се поправим и все (за)едно да вървим, ако ще бъдем хора.
        Един луд: на много простите хора всичко им се вижда сложно…
        Суперспам - спама на суперите

        Коментар


        • От: F-35

          Първоначално публикуван от DBRS Преглед на мнение
          Визитата на Ф35 май е една друга интересна демонстрация:
          По-скоро е провокация към руснаците и затова са пратили един куп самолети за РТ разузнаване. Да видят дали по случай Ф-35 ще има някакви промени в работата на ПВО.
          Ние не сме неутрални!

          Коментар


          • От: F-35

            Утре F35 в България в Граф Игнатиево.
            байо, кажи ти моите и аз твоите кривици, па да се поправим и все (за)едно да вървим, ако ще бъдем хора.
            Един луд: на много простите хора всичко им се вижда сложно…
            Суперспам - спама на суперите

            Коментар


            • От: F-35

              А бе, никой ли не го снима? Толкоз фотограф в тоз форум, а една снимка няма.
              Със съдържащи ламелен или сферичен графит над 2,14% не разговарям.

              Коментар


              • От: F-35

                Какво да му снимаш - показа фигура от висшия пилотаж "вираж". Сетне се оказа, че "виража" не било от висшия пилотаж, ама нейсе. Няколко от по-запалените очакваха поне едно "тоно" или "полутоно", но бяха разочаровани. Единствената демонстрация беше на шумотевица, но това и МиГ 21 го може... Това за публиката отвън. Отвътре може да са демонстрирали разни неща в нелетящо положение - не знам...
                Когато опознаеш живота - няма закъде да бързаш...

                Коментар


                • От: F-35

                  Е те не са ги докарали за авиошоу...
                  Всеки трети е шести

                  Коментар


                  • От: F-35

                    Ми нали демонстрация уж...
                    Когато опознаеш живота - няма закъде да бързаш...

                    Коментар


                    • От: F-35

                      Достатъчно демонстрация е да не ги видят на радарите. А снимки?
                      Със съдържащи ламелен или сферичен графит над 2,14% не разговарям.

                      Коментар


                      • От: F-35

                        И кой каза,че не са ги видяли...

                        Коментар


                        • От: F-35

                          Грешно се изразих, видяли са ги....след като са кацнали
                          Със съдържащи ламелен или сферичен графит над 2,14% не разговарям.

                          Коментар


                          • Re: От: F-35

                            Първоначално публикуван от NovemberCharlie Преглед на мнение
                            Достатъчно демонстрация е да не ги видят на радарите. А снимки?
                            Аз снимах ама нали е невидим на кадрите нищо няма. Технологията работи....

                            Коментар


                            • От: F-35

                              В тубата има репортажи.
                              Когато опознаеш живота - няма закъде да бързаш...

                              Коментар


                              • От: F-35

                                Много стелт машини, на едно място - едните със златист, другите със сребрист фанар

                                screengrab[/url]

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X