Обява

Свий
Няма добавени обяви.

F-35

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: F-35

    Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение
    ....Да намериш каплав компонент или софтуерен бъг, дето се случва да прави магарии на 100 летателни часа веднъж е малко по-трудна задача.
    Виж за това съм напълно съгласен - навярно знаеш, че FAA приказваха за издаване на директива за периодично рестартиране на флайт компютрите на Боинг 787, щото ако не се рестартира редовно, има вероятност по време на полет да откажат и трите компа, командващи управляващите плоскости...
    Познай за какъв компютърен труд (и колко възможности за грешки) е вложен във Ф-35
    Вече съм неактивен в този форум и не го следя.
    Но съм насреща през алтернативни средства за комуникация (други форуми, телефон), ако има въпроси по обсъжданите тук теми.

    Коментар


    • От: F-35

      http://www.businessinsider.com/f-35-...aign=buffer-bi
      Със съдържащи ламелен или сферичен графит над 2,14% не разговарям.

      Коментар


      • От: F-35

        Питам за възможностите му да търси, селектира, взема на съпровождане и да поразява цели, като КР, с наличната РЛС, СУВ и ракети. Поне аз не съм срещал подобна информация.
        За всеки ден прекаран в риболов господ дава по два
        0878 79 20 61 Борис

        Коментар


        • От: F-35

          Първоначално публикуван от gabocvet Преглед на мнение
          Питам за възможностите му да търси, селектира, взема на съпровождане и да поразява цели, като КР, с наличната РЛС, СУВ и ракети. Поне аз не съм срещал подобна информация.

          Със сигурност доста рзведки по света търсят подобна и подробна информация.

          Коментар


          • От: F-35

            Първоначално публикуван от nitro Преглед на мнение
            Със сигурност доста рзведки по света търсят подобна и подробна информация.
            Но си сигурен , че разработчиците нямат нужда?Такива работи , засега , а и от много време ги може само логото на Тефал!
            Човешкият прогрес е резултат от обмен на информация?Аз поне съм съгласен.

            Коментар


            • От: F-35

              Първоначално публикуван от gabocvet Преглед на мнение
              Питам за възможностите му да търси, селектира, взема на съпровождане и да поразява цели, като КР, с наличната РЛС, СУВ и ракети. Поне аз не съм срещал подобна информация.
              Естествено, само че и добави термокамери с висока резолюция, лазери ... Но
              Но да го пуснеш сам е все едно да пуснеш К.Пулев на финал на национално по бокс с вързани зад гърба ръце.
              Сами - е стратегия за тези които нямат електроника

              Коментар


              • От: F-35

                Първоначално публикуван от biol
                Естествено, само че и добави термокамери с висока резолюция, лазери ... Но
                Но да го пуснеш сам е все едно да пуснеш К.Пулев на финал на национално по бокс с вързани зад гърба ръце.
                Сами - е стратегия за тези които нямат електроника
                Че кой е казал единичен самолет ?
                За всеки ден прекаран в риболов господ дава по два
                0878 79 20 61 Борис

                Коментар


                • От: F-35

                  Не че е новина, но за някой може да е изненада. Ето ви ги руските ракети, това е срещу което се изправя Ф35.
                  " В 70 двигателя за руските ракети "Протон" намериха дефекти.
                  дефекти в двигателите са свързани с използването на непредвидена по проект технология за запояване на струйните глави. Според Арбузов са нарушавани правилата за съхранение на припоя, а контролът върху материалите и производството е слаб.
                  ръщайки се към проблемите на ВМЗ, Дмитрий Рогозин, заяви: "Ако тези хора получават 12-15 хиляди рубли на месец (385-482 лв), очаквайте неприятности ... Саботьорите са тези, които не им плащат."
                  Това плюс че пред всички заводи стоят олигарси , (пиша го от много време) и пълна липса на инженерни кадри/.

                  Само моля не пишете че това не засяга С400, прегледайте клиповете на парадите.

                  Коментар


                  • От: F-35

                    ВМЗ (руския) не е ли цивилен завод? Пък и да противопоставя Ф35 с Протон май е като да гърмиш врабче с космическа ракета
                    Вече съм неактивен в този форум и не го следя.
                    Но съм насреща през алтернативни средства за комуникация (други форуми, телефон), ако има въпроси по обсъжданите тук теми.

                    Коментар


                    • От: F-35

                      И какво мислиш, че начина и организацията на работа е различен.
                      Да пускам ли отново клипа от парада в Севастопол ?
                      Или е обидно

                      Коментар


                      • От: F-35

                        https://m.offnews.bg/news/Sviat-_12/...l?pagewhich=30

                        За това ли говориш? Пропуснал съм да го видя.
                        Човек никога не знае: какво печели, когато губи и какво губи , когато печели.

                        Коментар


                        • От: F-35

                          Първоначално публикуван от biol Преглед на мнение
                          И какво мислиш, че начина и организацията на работа е различен.
                          Да пускам ли отново клипа от парада в Севастопол ?
                          Или е обидно
                          Обидно е да ти четем глупостите ама на от време на време ни е скучно.Протона е мааалко ама само малко по сложна ракетка от коя и да е ракета земя-въздух, та за това чат пат дава по някой дефект, да ти кажа понеже повтаряш вече 4-5 пъти за Севастопол че ако се опиташ да ползваш гугъл ще намериш и клип с неуспешен пуск на С-300. Понеже явно си фен на янките вярвам можеш да напишеш и ракета- повреда на английски та да видиш че и на тия много организираните дето са с много инженери и с големи заплати също им падат ракетите.
                          Интересното е че тия с многото инженери и големите заплати има няма от дестина години не могат да си качат астронавтите в космоса, та ползват руски недомислени калпави ракети.
                          За да не те затормозявам много е ти и една прясна издънка ама от мексиканския не от севастополския залив.


                          http://edition.cnn.com/videos/world/...gorani-wrn.cnn

                          Коментар


                          • От: F-35

                            Първоначално публикуван от disko04 Преглед на мнение
                            https://m.offnews.bg/news/Sviat-_12/...l?pagewhich=30

                            За това ли говориш? Пропуснал съм да го видя.
                            Огромен пропуск, страшна излагация, ракета проектирана през 70-те на миналия век и спряна от производство преди 30 години, дефектира.

                            Коментар


                            • От: F-35

                              Първоначално публикуван от Любенов Преглед на мнение
                              Протона е мааалко ама само малко по сложна ракетка от коя и да е ракета земя-въздух, та за това чат пат дава по някой дефект,
                              Чат-пат викаш? Някоя ракета?
                              https://www.gazeta.ru/science/news/2..._9603653.shtml
                              יעבור
                              «И това ще мине»

                              Коментар


                              • От: F-35

                                Първоначално публикуван от Любенов Преглед на мнение
                                Огромен пропуск, страшна излагация, ракета проектирана през 70-те на миналия век и спряна от производство преди 30 години, дефектира.
                                Ти ли им проектираш ракетите на руснаците че толкова се кОсиш.
                                Човек никога не знае: какво печели, когато губи и какво губи , когато печели.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X