Обява

Свий
Няма добавени обяви.

F-35

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: F-35

    Първоначално публикуван от CAESAR Преглед на мнение
    Всъщност разбрахме, че отново гроздето е кисело, защото не е за всеки. А щом разчиташ на някой "news" да си повишиш знанията - явно и досега натрупаните са оттам. Освен "news" има и други източници, за които няма линкове. Нямам никакво намерение да ви разбивам доктрината на шопа "те такова животно нема". Дерзайте си. След време мога да се позабавлявам цитирайки вашите писания, но в една друга ситуация...
    ОК. Разбираме желанието ти да пазиш достъпната ти секретна информация. Ние, непросветените, ще трябва явно сляпо да вярваме на оскъдните парченца, които така благородно ни пускаш. Интересно, би ли споделил малко подробности за 'другата ситуация". Ще ти бъдем благодарни
    Със съдържащи ламелен или сферичен графит над 2,14% не разговарям.

    Коментар


    • От: Re: От: Re: От: Re: От: Re: От: Re: F-35

      Първоначално публикуван от biol Преглед на мнение
      Леле Табличка та табличка, хора изгубили сте връзка с реалността, Историческите факти - Историческите факти използвани в България са изключително изопачени.
      Оффтопик: :Дори и за втората световна война. Количества, преди да стигнат количествата, има един период във войната, когато Англия и УС изпращат конвой с оръжие и техника, защото източен фронт можело да е много кратко понятие.
      Втори любопитен факт който много малко хора знаят. В началотоWWR2 русия е съюзник на Германия и руския посланик , заедно с БКП , правят митинги и натискат царя, България да се включи на страната на Германия.



      1:1 не може да се каже , но съотношението не е 1:1
      Ф- в стелт- следи само термокамерите и пасивни радари
      И моля те Сущката комуникира - с кого и как и като заглушат всичко ?

      И понеже всички бягат от таблица за директно сравнение, си позволих аз , като не претендирам за точност, да нахвърлям нещо. Спокойно можеш да я разместиш или напишеш други модели и цифри
      USA Ru
      F-22- 166 бр от 2003 г. Нет
      F-18 1480? ot 1983 Су35 18? от 1988
      Су30 ? 540? от 1992
      Су27 - 680 от 1977
      отал 1240 броя
      F-35- 200? br ot 2006? Нет
      B-2 21 ot 2000g Нет
      B-1--100bg Tу160 -27
      Б52 744бр Ту95 500+?
      AC 130 -47br ?

      пп. Форума има ли възможност за [HIDDEN] таг
      Ама пък как хубаво си ме цитирал...смисъла на казаното се обръща на 180 градуса...Смешен си.
      Виден столичен ихтиолог

      Коментар


      • От: F-35

        Кое бе Марто не си съгласен, качеството или количеството
        Таблицата ти показва количество, качеството е трудно за коментиране
        Количеството само в таблицата е 6737:3365, като не съм си правил труда да включа Ф-14 и Ф15 , който са над 2300 бр, както и много други модели особено за флота, че съвсем стана срамна таблицата

        Кое е смешно? Аз? Ако има грешка в данните поправи ги.
        Тук се опитвам да пиша само факти , илюзиите не са по моята част
        Последно редактирано от biol; 21-03-17, 09:38.

        Коментар


        • От: F-35

          Първоначално публикуван от NovemberCharlie Преглед на мнение
          ОК. Разбираме желанието ти да пазиш достъпната ти секретна информация. Ние, непросветените, ще трябва явно сляпо да вярваме на оскъдните парченца, които така благородно ни пускаш. Интересно, би ли споделил малко подробности за 'другата ситуация". Ще ти бъдем благодарни
          Дали ще ми вярвате или не си е ваша лична работа. А пък да ви убеждавам нямам никакво намерение. Нужна ви е информация? - Каквото знам го казвам. А да се търси достоверност в някои области само по наличието или липсата на линкове в интернет е доста примитивно.
          Ето още малко инфо, за което няма линкове - от няколко седмици Израел си прави тренировъчни полети с F35, а ВКС си тренира прехващане. Тъй като двете страни нямат конфликтни точки, върху които да се гради напрежение, то и двете страни са доволни. От една страна руснаците си отиграват тактиката, а от друга Израел (а чрез него и Пентагона) си отиграват реалната ( а не лабораторната) работа с руските средства за ранно предупреждаване (радари и т.н.).
          А за "другата ситуация" имайте търпение около две години. Дано не се катализира обстановката и те да минат за месец-два...
          Когато опознаеш живота - няма закъде да бързаш...

          Коментар


          • От: F-35

            Първоначално публикуван от biol Преглед на мнение
            Кое бе Марто не си съгласен, качеството или количеството
            Таблицата ти показва количество, качеството е трудно за коментиране
            Количеството само в таблицата е 6737:3365, като не съм си правил труда да включа Ф-14 и Ф15 , който са над 2300 бр, както и много други модели особено за флота, че съвсем стана срамна таблицата

            Кое е смешно? Аз? Ако има грешка в данните поправи ги.
            Тук се опитвам да пиша само факти , илюзиите не са по моята част
            Аз лично не ги оспорвам.Подразни ме,че от поста ми си компилирал думите така,че излизам някакъв разпенен русофил.А не съм.И американофил не съм.Да,американците са номер едно по въоръжение,наука и технологии и който го отрича е слепец.Руснаците обаче също не бива да бъдат смятани за шайка полупияни идиоти.Кузя пушел,ПАК ФА бил хвърчило,а Армата макет...Пак не е сериозно.Ние българите кога ли ще сътворим нещо?Няма да е скоро,затова си избираме агитка.
            Виден столичен ихтиолог

            Коментар


            • От: F-35

              Чисто технически ме гложди, F35 как му измериха ЕОП с С400, като братушките твърдят, че никога не са били в досег един с друг, пък едните данни са за отразяваща повърхност по-малка от на птица
              байо, кажи ти моите и аз твоите кривици, па да се поправим и все (за)едно да вървим, ако ще бъдем хора.
              Един луд: на много простите хора всичко им се вижда сложно…
              Суперспам - спама на суперите

              Коментар


              • От: F-35

                Първоначално публикуван от бат'Марто Преглед на мнение
                Армата...Ние българите
                Че то тия дето са направили арматата са си чисти българи - можеш да ги питаш

                ПП Оставте тоя национален нихилизъм
                И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                Коментар


                • От: F-35

                  Първоначално публикуван от DBRS Преглед на мнение
                  Чисто технически ме гложди, F35 как му измериха ЕОП с С400, като братушките твърдят, че никога не са били в досег един с друг, пък едните данни са за отразяваща повърхност по-малка от на птица
                  А къде пише, че са измерили ЕОП на Ф-35 със С400?
                  Руснаците пишеха, че 'виждат' с ПВО на такава дистанция обект с такъв размер... А Ф-35 е с по-голяма ЕОП от посочената...
                  Към това ако добавиш и 'онези' огромни радари за задхоризонтно следене, с които май бяха хванали щатските лимки из космоса, с размер под 5см, ме навежда на мисълта, че с радарите далечно действие ще видят, че там в района ходи Ф-35, но разбира с тези радари няма да може да насочат оръжие...
                  Но ще бъдат предупредени, което ще помогне да се насочат оръжия вече по друг начин...
                  Вече съм неактивен в този форум и не го следя.
                  Но съм насреща през алтернативни средства за комуникация (други форуми, телефон), ако има въпроси по обсъжданите тук теми.

                  Коментар


                  • От: F-35

                    Първоначално публикуван от бат'Марто Преглед на мнение
                    .Кузя пушел,ПАК ФА бил хвърчило,а Армата макет...Пак не е сериозно.
                    С най-добри чувства, но кое тук е невярното?


                    Първоначално публикуван от CAESAR Преглед на мнение
                    А за "другата ситуация" имайте търпение около две години. Дано не се катализира обстановката и те да минат за месец-два...
                    На мен ми звучи заплашително ако чакаш Путин да дойде на бял кон в България.
                    Човек никога не знае: какво печели, когато губи и какво губи , когато печели.

                    Коментар


                    • От: F-35

                      Първоначално публикуван от бат'Марто Преглед на мнение
                      ...Ние българите кога ли ще сътворим нещо?Няма да е скоро,затова си избираме агитка.
                      Ми, няма да е скоро я. Авиационната и автомобилната ни индустрии познай от кого са затрити. За сметка на това си имахме Кремиковци и прочие полюции от тоя калибър, както и ДМЗ във всяко второ село. И продължават да дават наклон на това или онова навсякъде, където могат да си напазаруват някой.

                      ...а междувпрочем, който трябва си работи, трае си, и изнася всичко. Поинтересувай се какво се работи около Казанлък например.
                      Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                      Коментар


                      • От: Re: От: Re: От: Re: От: Re: От: Re: F-35

                        Първоначално публикуван от biol
                        Леле Табличка та табличка, хора изгубили сте връзка с реалността, Историческите факти - Историческите факти използвани в България са изключително изопачени.
                        Оффтопик: :Дори и за втората световна война. Количества, преди да стигнат количествата, има един период във войната, когато Англия и УС изпращат конвой с оръжие и техника, защото източен фронт можело да е много кратко понятие.
                        Втори любопитен факт който много малко хора знаят. В началотоWWR2 русия е съюзник на Германия и руския посланик , заедно с БКП , правят митинги и натискат царя, България да се включи на страната на Германия.



                        1:1 не може да се каже , но съотношението не е 1:1
                        Ф- в стелт- следи само термокамерите и пасивни радари
                        И моля те Сущката комуникира - с кого и как и като заглушат всичко ?

                        И понеже всички бягат от таблица за директно сравнение, си позволих аз , като не претендирам за точност, да нахвърлям нещо. Спокойно можеш да я разместиш или напишеш други модели и цифри
                        USA Ru
                        F-22- 166 бр от 2003 г. Нет
                        F-18 1480? ot 1983 Су35 18? от 1988
                        Су30 ? 540? от 1992
                        Су27 - 680 от 1977
                        отал 1240 броя
                        F-35- 200? br ot 2006?
                        F16 4000br
                        Нет
                        Mig29 1600
                        B-2 21 ot 2000g Нет
                        B-1--100bg Tу160 -27
                        Б52 744бр Ту95 500+?
                        AC 130 -47br ?
                        Като пишеш таблици поне проверявай какво пишеш самолет с индекс СУ 35 приет на въоръжение няма, от него са произведени 3-5 прототипа самолета приет на въоръжение е СУ 35С да приемем на служба 60 бр. МиГ-31 240 бр къде го позиционираш по таблицата? Ту-22М3 60 бр него също. Су-25 200 бр. - А-10 280 бр.,
                        F-15 213бр.
                        За всеки ден прекаран в риболов господ дава по два
                        0878 79 20 61 Борис

                        Коментар


                        • От: F-35

                          Като ще пишете сравнителни таблици за нещо си, сложете там и Турция, Гърция, Италия, Англия, Франция, Германия .... Япония може да сложите, Австралия. НАТО дет му викат

                          Коментар


                          • От: F-35

                            Първоначално публикуван от disko04 Преглед на мнение
                            На мен ми звучи заплашително ако чакаш Путин да дойде на бял кон в България.
                            Путин ни е най-малкия проблем. На него нови дертове въобще не му трябват.

                            Изпратено от моят SM-T705 с помощта на Tapatalk
                            Когато опознаеш живота - няма закъде да бързаш...

                            Коментар


                            • От: F-35

                              А проблем изобщо имаме ли ?

                              Коментар


                              • От: F-35

                                Хм, а нямаме ли!?
                                HONDA CR-V I, 2000г., B20Z1

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X