Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Аеро шейна Север-2

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Аеро шейна Север-2

    Покраи темата за екзотични превозни средства където бе представен една аеро шеина Ка-30 се възбуди моя интерес за тези машини и ето какво намерих тук http://www.gaz20.spb.ru/modif_exotic_sever2.htm интересна модификация на Победата
    ДИМИТЪР ДОРОСИЕВ(Дявол Коледа)Хард Suzuki Samurai 1.6(каквото е останало от него),и паркетен Samurai 1.3.
    тел.088четири 9едно9 4нула4
    -------------------------------------------------------

  • #2
    До: Аеро шеина Север-2

    Ако знаеш какъв готин плакат на тая аерошейна имах на времето...Ееееххх...
    Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

    Коментар


    • #3
      До: Аеро шеина Север-2

      Да, в момента това е единствена работеща Север-2.По стар обичай всичко амортизирано е бракувано,за да не може да попадне в ръцета на частни лица.Същата работа като Волгите м21(модификацията се нарича ГАЗ-23) с монтиран v-образен 8 цилиндров мотор от ГАЗ 13 "Чайка",спецално предназначени за КГБ.До колкото знам в у нас е имало само една такава "Волга",която по всяка вероятност е унищожена след не много продължителна експлоатация.
      Съжалявам за офф-а,не можах да се сдържа.
      С "Фармахим" - непобедим
      Дизел - само дънки!

      Коментар


      • #4
        До: Аеро шеина Север-2

        Първоначално публикуван от m20_maniqk Преглед на мнение
        Да, в момента това е единствена работеща Север-2.По стар обичай всичко амортизирано е бракувано,за да не може да попадне в ръцета на частни лица.Същата работа като Волгите м21(модификацията се нарича ГАЗ-23) с монтиран v-образен 8 цилиндров мотор от ГАЗ 13 "Чайка",спецално предназначени за КГБ.До колкото знам в у нас е имало само една такава "Волга",която по всяка вероятност е унищожена след не много продължителна експлоатация.
        Съжалявам за офф-а,не можах да се сдържа.
        Не се тръшкай, ако много искаш може да реинкарнираш друг, не по-малко достоен агрегат:
        http://www.autoblogger.ru/users/adel...b7f5d05ea.html
        Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

        Коментар


        • #5
          До: Аеро шеина Север-2

          Не знам за М-21. В М-24 освен чайковския мотор и оловната плоча в багажника, има и тристепенен автомат.
          А в цялата безкрайна Москва има две частни. Една - в голям частен музей, и една в конференцията на УАЗовете

          Коментар


          • #6
            До: Аеро шеина Север-2

            Първоначално публикуван от Стефан Преглед на мнение
            Не знам за М-21. В М-24 освен чайковския мотор и оловната плоча в багажника, има и тристепенен автомат.
            А в цялата безкрайна Москва има две частни. Една - в голям частен музей, и една в конференцията на УАЗовете
            Те тая която съм я пуснал аз 31013 е с автомат по дефолт

            Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

            Коментар


            • #7
              До: Аеро шеина Север-2

              Това па какво значи?
              Те са произвеждани с тоя автомат. И с камуфлажа. Лост за скоростите и трети педал. Познават се по втория ауспух и по това че малко лежат щото са по-тежки.

              Коментар


              • #8
                До: Аеро шейна Север-2

                На първите серии на Газ 21,тези с петолъчката на решетката,е имало автоматична скороста кутия.В последствие отпада,тъй като е сложна и се изискват специализирани сервизи.Произведени са към 700 броя и в Русия има известно количество запазени такива.Педалът на спирачката пак е грамаден,малко по-малък от този на снимката.
                С "Фармахим" - непобедим
                Дизел - само дънки!

                Коментар

                Активност за темата

                Свий

                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                Зареждам...
                X