Обява

Свий
Няма добавени обяви.

А380 в София

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • А380 в София

    Вероятно из публичното пространство вече пълзи инфирмация за очакваният на 16 октомври полет на А380 до София.
    Това е Рекламен полет на Lufthansa и за него, не малка роля има Марио Бакалов, който е пилот на A380.
    Ако искате да сте информирани от достоверен източник, следете темата във форума на българските спотъри
    http://forum.bgspotters.net/viewtopic.php?f=5&t=4070

  • #2
    От: А380 в София

    Вече има повече информация за очакваното шоу:
    "Планирано е при пристигането да се направи touch & go по 27, след което голям кръг на малка височина над целия град. Очаква се да има ескорт от двойка МиГ-29. След това кацането ще е по активната полоса, като изтребителите също ще кацнат."
    Дано времето (светлината) да е ОК за зрители и фотографи за да се изкефим максимално!

    Коментар


    • #3
      От: А380 в София

      Звучи интересно


      Sent from my iPhone using Tapatalk

      Коментар


      • #4
        От: А380 в София

        Хм... Какво ще рекламира?! А380? Това нещо си иска пътникопоток... И ръкави...
        Иначе пистата ще му е предостатъчна (стига да поизметат около пистата де, че иначе ще вдигне прахоляка )...
        Вече съм неактивен в този форум и не го следя.
        Но съм насреща през алтернативни средства за комуникация (други форуми, телефон), ако има въпроси по обсъжданите тук теми.

        Коментар


        • #5
          От: А380 в София

          Първоначално публикуван от slowtraveler Преглед на мнение
          Хм... Какво ще рекламира?!
          Всъщност, нищо няма да рекламира. Това ще си е (ако се осъществи) жест на добра воля и символично засвидетелстване на приобщаване. Осигурен чрез авторитета на въпросния Марио Бакалов и финансирано през рекламния бюджет на фирмата.
          Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

          Коментар


          • #6
            От: А380 в София

            Хм... Странна операция - за мен не е разбираема... С А380 правиха подобни операции из летищата, на които се планираха регулярни линии с А380, и където имаше потенциални клиенти за закупуване...
            А София???? Странно...
            Вече съм неактивен в този форум и не го следя.
            Но съм насреща през алтернативни средства за комуникация (други форуми, телефон), ако има въпроси по обсъжданите тук теми.

            Коментар


            • #7
              От: А380 в София

              Няма нищо лошо да кацне и да го видим на живо .
              Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

              Коментар


              • #8
                От: А380 в София

                Наистина ще е хубаво да го видим на живо!
                За мен странното е не, че някой от Lufthansa е решил да похарчи едни пари (както е казал Бай Ганьо: "Имал си бол пари - платил си"), а ескорта от два МиГ29 (ако е вярна информацията).

                Коментар


                • #9
                  От: А380 в София

                  Първоначално публикуван от slowtraveler Преглед на мнение
                  С А380 правиха подобни операции из летищата, на които се планираха регулярни линии с А380, и където имаше потенциални клиенти за закупуване...
                  А София???? Странно...
                  Очаква се як емиграционен поток през Терминал-2 - след президентските избори.
                  "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                  Коментар


                  • #10
                    От: А380 в София

                    и може би проба дали няма да стане да ремонтират/подържат А380 в България?

                    Коментар


                    • #11
                      От: А380 в София

                      Първоначално публикуван от slowtraveler Преглед на мнение
                      Хм... Странна операция - за мен не е разбираема... С А380 правиха подобни операции из летищата, на които се планираха регулярни линии с А380, и където имаше потенциални клиенти за закупуване...
                      А София???? Странно...
                      Наистина странно. София Т2 не може да обслужва A380 за редовни полети, а хангарът на луфханза техник не може да го побере.

                      Допълнение:

                      заявките за А380 вървят доста зле.
                      Последно редактирано от bokomo; 06-09-16, 00:27.

                      Коментар


                      • #12
                        От: А380 в София

                        Хубав самолет и комфортен, поне под флага на Катар. За съжаление не съм въодушевен като пътувам с него поради огромния брой пътници и бавната обработка на чекина, проверките и гейта. Да не говорим като кацне колко време им отнема докато разтоварят пътници и багаж, докато минат паспортен контрол и т.н. Много по-привлекателни са 787 и А350 - леки, икономични, комфортни и с нормален брой пътници.
                        ДНЕВНИКЪТ НА СТАС
                        СВЕТЪТ НА МАИТЕ. ГВАТЕМАЛА, БЕЛИЗ И ХОНДУРАС

                        Коментар


                        • #13
                          От: А380 в София

                          Хубав самолет!
                          Да пристига , че да го разгледаме на живо.
                          29-те ще са като птички около него.

                          Лек ден!

                          Коментар


                          • #14
                            От: А380 в София

                            С катарските не съм хвъркал, но презокеански полет не Емирейтс не ми се стори толкова комфортен.. Да, стъпката бе малко по-голяма отколкото на 777 пак на Емирейтс за същия полет...
                            Обаче въпреки размера бе странно нестабилен и на двата полета по един и същ маршрут... Вярно, че и за двата полета бях избрал по-кърмови седалки, че ме кефеше да гледам странната работа на разделните елерони - и това може да е фактор за чувството за нестабилност - колкото по-близо си до центъра на тежестта, толкова е по-комфортно усещането....
                            Вече съм неактивен в този форум и не го следя.
                            Но съм насреща през алтернативни средства за комуникация (други форуми, телефон), ако има въпроси по обсъжданите тук теми.

                            Коментар


                            • #15
                              От: А380 в София

                              Хайде да помогнем на четящите темата, които не са савсем "на ти" с авиацията, да добият визуална представа за какво иде реч.
                              Ето една снимка на А380 от преди два дни.
                              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_2893_A6-EET_small.jpg
Прегледи:1
Размер:130.7 КБ
ID:5726819
                              Който има снимки, нека покаже за да изплакнем очите.

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X