Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Българските ВВС

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Българските ВВС

    Хм... Според идеологията на колегите за всеобщата подкрепа от страна на съседите ни това би било най-безсмисления 'подарък'... Дори и за еър полисинг не става...
    Да, за правокация и демонстрация - за това става...
    Вече съм неактивен в този форум и не го следя.
    Но съм насреща през алтернативни средства за комуникация (други форуми, телефон), ако има въпроси по обсъжданите тук теми.

    Коментар


    • От: Българските ВВС

      Първоначално публикуван от nitro Преглед на мнение
      "ВВС на САЩ ще пребазират у нас една ескадрила от щурмови самолети A-10..."


      И да не забравят да ни ги оставят като новогодишен подарък

      http://aeropress-bg.com/novini/36-ne...n-thunder.html
      Нали щяха да ги режат на скрап преди двайсетина години тоя тип самолети Наистина не виждам смисъл от базирането на наша територия на чисто щурмови самолет с тясна спецификация за работа по наземни цели . И без това нашата сложна и объркана многокомпонентна военна доктрина се чуди къде да намести наличните СУ 25 За опериране над Сирия от тука боен радиус не стига . Освен да дразнят руснаците друг повод и необходимост няма .
      Последно редактирано от sek.1; 31-12-15, 17:36.
      Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

      Коментар


      • От: Българските ВВС

        Първоначално публикуван от sek.1 Преглед на мнение
        Освен да дразнят руснаците друг повод и необходимост няма .
        Така де , ако руснаците започнат десант на "златните" примерно, ще ги подпукаме с двете А10.

        пп. Може да са искали да запазят българските ВВС и са се чудели, за какъв самолет ще ни стигне бюджета за гориво. Добре че не ни докараха някой безмоторник

        Коментар


        • От: Българските ВВС

          Първоначално публикуван от sek.1 Преглед на мнение
          За опериране над Сирия от тука боен радиус не стига.
          Стига, стига:
          Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

          Коментар


          • От: Българските ВВС

            Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение
            Стига, стига:
            То че всички американски самолети имат възможност за презареждане във въздуха е ясно . Самата концепция на дозвуковите щурмови самолети не предполага прелитане на много километри до целта още повече че ако искат могат да ги базират в няколко съседни на целите държави . Прелитането на много празни километри се избягва до колкото е възможно от всички . Ресурса на всичките колкото и голям да е все пак е някакво число и да го пилееш напразно няма смисъл .
            Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

            Коментар


            • От: Българските ВВС

              Честита ви новата 2016 година ! Дано ни донесе контракт за нови самолети за армията ни !

              Междуврененно ще специализираме в щурмовата авиация ....един вид културизъм т.е. ще помпим мускули за пред публиката !

              Успешна година !

              Коментар


              • От: Българските ВВС

                Щурмовата авиация е много хубаво и полезно нещо но сама по себе си не може да съществува . В един реален военен конфликт без прикритие от изтребители е обречена .
                Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

                Коментар


                • От: Българските ВВС

                  За в бъдеще може и да става.
                  Вече се говори за "Европейска армия" - там кой с каквото има и може. Идеята е супер и дано скоро стане реалност.
                  И когато стане, няма да има "зла сила" в света с мераци срещу някой от ЕС.

                  Коментар


                  • От: Българските ВВС

                    И каква ще е разликата между сегашното положение с НАТО освен че в него участват и щатите ?
                    Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

                    Коментар


                    • От: Българските ВВС

                      Обща армия.
                      Ти имаш танкове, аз самолети... еди кой си ядрени ракети по подводниците. Най-общо казано.
                      Напълно реалистично.

                      Коментар


                      • От: Българските ВВС

                        Първоначално публикуван от nitro Преглед на мнение
                        За в бъдеще може и да става.
                        Вече се говори за "Европейска армия" - там кой с каквото има и може. Идеята е супер и дано скоро стане реалност.
                        И когато стане, няма да има "зла сила" в света с мераци срещу някой от ЕС.
                        Говори се ... https://www.youtube.com/watch?v=-yT1L19bhkc , чети малко Светия Еклесиаст.
                        Човешкият прогрес е резултат от обмен на информация?Аз поне съм съгласен.

                        Коментар


                        • От: Българските ВВС

                          Първоначално публикуван от jeko47 Преглед на мнение
                          Говори се ... https://www.youtube.com/watch?v=-yT1L19bhkc , чети малко Светия Еклесиаст.
                          Това, че ти си ограничен, не значи че хората не правят някакви неща.
                          То и Евро съюз никой не вярваше, че може да има преди 15-20 години. Ама има и върти трилиони. Че и е фактор с който се съобразяват.

                          Коментар


                          • От: Българските ВВС

                            На тъпите ватенки пак ние сме им виновни и все за нещо сме им длъжни м..... им.
                            http://bmpd.livejournal.com/1657295.html#comments

                            Коментар


                            • От: Българските ВВС

                              Първоначално публикуван от komuso Преглед на мнение
                              На тъпите ватенки пак ние сме им виновни и все за нещо сме им длъжни м..... им.
                              http://bmpd.livejournal.com/1657295.html#comments

                              Мерси за линка.
                              Няколко култови изказвания:

                              "Кто то ещё думает что ЕС цивилизлванное общество? Пендосовские колонии сборище скотов, для которых слово верховного пендоса выше закона."

                              "...Болгары, ссыкливые твари ?? Или пшеки. тоже ссыкливые, но с гонором ??"

                              "..кляты предатели и тут предали нас .надо проводить референдум о вхождении болгарии в состав эрэфии"


                              Ако някой не разбира руски - ще му преведа

                              Коментар


                              • От: Българските ВВС

                                ..... ДУБЛИРАНО....
                                Вече съм неактивен в този форум и не го следя.
                                Но съм насреща през алтернативни средства за комуникация (други форуми, телефон), ако има въпроси по обсъжданите тук теми.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X