Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Българските ВВС

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Българските ВВС

    Имаме само Су-25 вече и то до не много далечно време.Су-22 е изведен от въоръжение.

    Коментар


    • От: Българските ВВС

      Резарв са (22), не са свалени.
      Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

      Коментар


      • От: Българските ВВС

        Мисля, че отдавна ги продадоха СУ 22!
        За всеки ден прекаран в риболов господ дава по два
        0878 79 20 61 Борис

        Коментар


        • От: Българските ВВС

          Я въпросче.Кой ще лети с тях?Къде се поддържат в летателна годност като оня ден един от резерва един човек си го беше закупил и цапнал на една площадка пред хотел или нещо подобно не помня точно.По всички телевизии го даваха.

          Коментар


          • От: Българските ВВС

            Първоначално публикуван от davc Преглед на мнение
            Резарв са (22), не са свалени.
            Мисля, че няма су-22 в резерв, нещо ми се върти че нарязани/продадени.
            Всеки трети е шести

            Коментар


            • От: Българските ВВС

              Първоначално публикуван от gabocvet Преглед на мнение
              Мисля, че отдавна ги продадоха СУ 22!
              Аз поне не знам такова нещо, което обаче не значи, че не може и да е така. Между другото, това е единственият самолет бивал на въоръжение тук, с който няма инциденти и нито една жертва. Също така, единственият тип (освен МиГ 29), сто процента от бройките на който, са новопроизведени и "първа употреба".
              Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

              Коментар


              • От: Българските ВВС

                Ако си го чул от устата на светлейшия министър на отбраната щото той изръси едни такива ... той идея си няма де се намира ...

                Коментар


                • От: Българските ВВС

                  "Първият полет на самолет Су-22УМ3К на летище Безмер е изпълнен на 20 април 2001 г. от полковник Альоша Стоянов, за да се стигне до последния полет на последния останал в експлоатация боен самолет Су-22М4 с борден номер 503, изпълнен на 23 април 2004 г. "

                  Коментар


                  • От: Българските ВВС

                    Поляците ще си ги експлоатират още някоя и друга година, а сирийците кой знае, може и десетилетие. При нас при наличие на су-25 и ми-24 е било резонно да ги свалят, макар че е можело и да са обособени в нещо като ударно звено.
                    Всеки трети е шести

                    Коментар


                    • От: Българските ВВС

                      Те последни останаха от соца с него.Заминава си.Старичък е вече и не отговаря много на съвременната обстановка.

                      Коментар


                      • От: Българските ВВС

                        Грешката е моя - не се уточних - нямах предвид щурмовия, а изтребителя СУ-27 - доста по-голям от МИГ-29, но и едва ли би бил удобен за наше приложение.....
                        Су-25 си е класика в жанра, но целите му са съвсем други и едва ли някой би го сравнил като цели с МИГ-29
                        Вече съм неактивен в този форум и не го следя.
                        Но съм насреща през алтернативни средства за комуникация (други форуми, телефон), ако има въпроси по обсъжданите тук теми.

                        Коментар


                        • От: Българските ВВС

                          Пет броя Су-22(номера 101,103,502,612 и 613),ги държаха "консервирани" в Безмер до 2010.В кавички щото така си стояха под открито небе.
                          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:58.jpg
Прегледи:1
Размер:721.7 КБ
ID:5776963
                          Година по-късно 101 и 103 заедно с 6 броя Су-25 бяха купени от фирма Йотови и бяха преместени в едно бившо ТКЗС до Безмер.
                          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:сушки.jpg
Прегледи:1
Размер:578.5 КБ
ID:5776964
                          В 2012 дворът вече беше празен.4 бр. Су-25 след ремонт в Одесса заминаха за Чад а 2 бр Су-25 и двете "големи" Су(Су-22 номера 101 и 103) пак след ремонт в Одесса заминаха за Южен Судан.В Безмер сега са останали последните 3 Су-22(502,612,613) миналата година една частна фирма ги продаваше но без двигателите.
                          Последно редактирано от komuso; 30-12-17, 05:34.

                          Коментар


                          • От: Българските ВВС

                            Една добра новина в края на годината.
                            http://www.aeropress-bg.com/news/bul...D0%BC%D0%B8-24

                            Коментар


                            • От: Българските ВВС

                              Първоначално публикуван от Bibo71
                              MиГ 41 трябва да е готов около 2020 година(за изпитания- образец)- по задание е хиперзвуков 2400км/ч. и ще може да се бори и със хиперзвукови ракети,които НАТО(US) още не са направили, но са в напреднала фаза и те.
                              МиГ 41 ще бъде наследник на 31!
                              Микоянските проекти за многоцелева машина са други! https://bmpd.livejournal.com/2430909.html https://topwar.ru/23075-lmfs-legkiy-...y-samolet.html https://tvzvezda.ru/news/opk/content...61938-o1ta.htm
                              Проектите на Сухой http://www.airbase.ru/hangar/russia/soukhoi/s/54/

                              Общо взето леките машини не са на дневен ред!
                              За всеки ден прекаран в риболов господ дава по два
                              0878 79 20 61 Борис

                              Коментар


                              • От: Българските ВВС

                                Първоначално публикуван от komuso Преглед на мнение
                                Една добра новина в края на годината.
                                http://www.aeropress-bg.com/news/bul...D0%BC%D0%B8-24
                                Леле! Цели 2 (два) щурмови хеликоптера в летателна годност. Чудеса!
                                Ние не сме неутрални!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X