Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Българските ВВС

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Българските ВВС

    Преди всичко, санкции не е като ембарго. Тези санкции, много се дъвчат, но в какво се свеждат напрактика, на мен поне не ми е особено ясно (освен един списък с нон-грати). Ние например, внасяме от Русия най-общо казано енергия и изнасяме туризъм - ми нищо не е мръднало и на йота.


    ПП
    Първоначално публикуван от Чавдар (V93) Преглед на мнение
    А междувременно джиткаха с модернизираните МиГ-21.
    А, те с тях още си джиткат. Даже ходиха в Прибалтика.
    Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

    Коментар


    • От: Българските ВВС

      Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
      Не е точно така, каквото и да пише в руските медии.
      То сега е модерно да се взема руско поданство, та освен и Рупърт Мърдок да е станал руснак
      ЕС удължи официално санкциите срещу Русия с шест месеца ...

      Коментар


      • От: Българските ВВС

        Първоначално публикуван от Самодържец Преглед на мнение
        Хубаво си вързал евро-председателството с поддръжката на самолетите...от кого да искат безплатна помощ?
        То навръзването идва от само себе си ,като пример.Значи ,няма да купиме модерни самолети от съюзниците ,а ще хвърлиме милиони за ремонт на стари строшляци ,които ще бъдат ремонтирани с части и по препоръки на евентуални съперници!И за никаква помощ не става въпрос ,като ще се плаща, да е за нещо което си струва!Иначе спокойно могат да инвестират и в Ан 2.При Евро партньорските сделки е по трудна системата с кучето и рейса,докато с руснаците и украйнците ,не рейс ,а влакова композиция да влачи кучето ,няма да има диря!И тия простотии се въртят на фона на "голямото "Евро събитие у нас.Нови БТР и няма,бойни корита няма,със авиацията цирк ,за кво актуално партньорство става въпрос ,военно ,икономическо........!?Пълна щета!
        Трябваше да почивам вчера! // Мразя сапунени сериали и фейсбук ,не слушам чалга!NO FEAR!

        Коментар


        • От: Българските ВВС

          Фасстър, трудно те разбирам.
          Всеки трети е шести

          Коментар


          • От: Българските ВВС

            С една дума Шкембе войвода успя да направи онова с което Комбайнера не се справи.Приземи авиацията.Почти цялата.

            Коментар


            • От: Българските ВВС

              Първоначално публикуван от Самодържец Преглед на мнение
              Фасстър, трудно те разбирам.
              Еми ще намекна по подразбиране!При такова поведение тип шикалкавене във всички сфери,не сме достойни за такова председателство.Най- малкото че бягаме от купуване на нови самолети и друга техника от коалиционни партньори,а ше шариме на руснаците за ремонт на стари ,щото с тях може схема.За двуличие става въпрос и за форма на потенциално предателство.Кво има за разбиране!?Към замразени и други проекти с тях се гледа с наколенки на краката,че язденето ше е яко!При едните има правила без груби схеми,при другите далаверата е на ниво мутренско -олигархична,в това нашите са силни и школата в тая сфера е източна.Та това е смешното на фона на еврокоалиционното събитие!
              Трябваше да почивам вчера! // Мразя сапунени сериали и фейсбук ,не слушам чалга!NO FEAR!

              Коментар


              • От: Българските ВВС

                Спокойно бе човек, всичко е пунта-мара.

                Коментар


                • От: Българските ВВС

                  Първоначално публикуван от Аndro 160 Преглед на мнение
                  Спокойно бе човек, всичко е пунта-мара.
                  Абсолютно! Дреме им на калпаците за някакви си там самолетчета. Лутането идва от това кой ше кихне нещо под масата.

                  Може ли да посъветвам черпене с коктейли? Молотов...
                  https://m.youtube.com/watch?v=mIAYxWCXF8A

                  Коментар


                  • От: Българските ВВС

                    Коктейл с фосфор и лимон?Ма ставаш тероряга .....,те нашите управници от всички цветове на дъгата,сами си го .....ехеее периодично.Лошото е ,че няма решителност за диктуване на сетуации от еуектората.....,ма то и това национална черта ,като и гъзенето ....,във всички географски посоки .
                    Трябваше да почивам вчера! // Мразя сапунени сериали и фейсбук ,не слушам чалга!NO FEAR!

                    Коментар


                    • От: Българските ВВС

                      Пичове те учебните са на път да им таковат майката,а ние тук за бойна авиация си говорим

                      тьжно/смешно/жалко.......идва края и на тая тема.
                      TOYOTA SEQUOIA ‘11
                      W140 S420 '99

                      Коментар


                      • От: Българските ВВС

                        Сигурно щом се коментира за приземяване и на "Спартаните" 2018,машини които наистина вършат работа ,а и спасяват често...Дано да не е вярно и дано им просветлеят сивите вещества!По Коледа стават чудеса!
                        Трябваше да почивам вчера! // Мразя сапунени сериали и фейсбук ,не слушам чалга!NO FEAR!

                        Коментар


                        • От: Българските ВВС

                          Първоначално публикуван от BENZBOSS Преглед на мнение
                          Пичове те учебните са на път да им таковат майката,а ние тук за бойна авиация си говорим

                          тьжно/смешно/жалко.......идва края и на тая тема.
                          Аз за какво казвам че тоя бухал приземи почти цялата авиация.Ако са останали някои Су-25 да летят(макар и на тях да им изтичаше ресурса) и някой Кугър с две Пантери.
                          Шефа му ръсеше бисери че били скъпи и искали пари за поддръжка.Интерсно в НСО дали си карат колите докато се счупят без да правят ремонти ...
                          Инак както казваше по-преди Ясен, оправяме лифта ...

                          Коментар


                          • От: Българските ВВС

                            Първоначално публикуван от faster Преглед на мнение
                            ма то и това национална черта ,като и гъзенето ....,във всички географски посоки .
                            Айде сега, все гъзенето във всички посоки ви пречи. Ми нали на кръстопът, дет все за него говорим, как да е? Аз отдавна съм казал всеки да си избере страна...за огъзване. Ма и на мен ми е трудно, че се мъча да съм обективен. А това също предполага гъзене насам-натам.
                            Всеки трети е шести

                            Коментар


                            • От: Българските ВВС

                              На Каракачанов му се струпаха заложени проблеми в продължение на 30г. Прочетете само от 2000г. колко министри на отбраната се смениха и какви професионалисти са били!?
                              Няма невинни в тая история и затова никой не смее да каже "тоя е виновен", защото не се знае тоя който ще го каже дали не е по-виновен!
                              И въобще цалата история на тия 30г. е една колективна безотговорност, която великолепно устройва елита.
                              Сега трябва да се почне на чисто, с разум да се избират съюзниците, с ясни правила кой за какво носи отговорност и да се знае най малкото утре като няма масло за самолетите кой е отговорен, и стига с това "днес ще прави това", утре коренно противоположното - трябва стратегическо мислене и последователност в действията.

                              Коментар


                              • От: Българските ВВС

                                Първоначално публикуван от Самодържец Преглед на мнение
                                Айде сега, все гъзенето във всички посоки ви пречи. Ми нали на кръстопът, дет все за него говорим, как да е? ..
                                Скоро стават 15г. от как сме в НАТО, какъв кръстопът?

                                Забавянето и провалите имат един плюс,
                                колкото по-късно, толкова по-нови технологии ще има на разположение за покупка (например FA-50 преди 5год. нямаше как да се купи)
                                И ето, нашите шапкари ще трябва да сучат, почему не разглеждат вариант който очевидно е ефективен и вече се прилага от доста по-умни от нас..
                                байо, кажи ти моите и аз твоите кривици, па да се поправим и все (за)едно да вървим, ако ще бъдем хора.
                                Един луд: на много простите хора всичко им се вижда сложно…
                                Суперспам - спама на суперите

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 3 потребители онлайн. 0 потребители и 3 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X