Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Българските ВВС

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Българските ВВС

    Първоначално публикуван от nitro Преглед на мнение
    Което е голяма грешка. Ама пусти остатък от комунистическите въжделения за вундервафета. За чий му е на летеца висша математика с интеграли при близък или далечен въздушен бой ?




    Общото състояние трябва да го оценяват техниците, защото те подържат техниката, а пилота лети. ...
    Ти да не си от тия, дето от колата знаят само волана, педалите и ръчката и, евентуално, откъде се сипва гориво? Какво му е лошото пилотът да си познава техниката, на която лети и от състоянието на която, в крайна сметка, зависи неговия жимот, а не овзи на механика или на някое форумно дрънкало?
    Ние не сме неутрални!

    Коментар


    • От: Българските ВВС

      Първоначално публикуван от Чавдар (V93) Преглед на мнение
      Ти да не си от тия, дето от колата знаят само волана, педалите и ръчката и, евентуално, откъде се сипва гориво? Какво му е лошото пилотът да си познава техниката, на която лети и от състоянието на която, в крайна сметка, зависи неговия жимот, а не овзи на механика или на някое форумно дрънкало?

      Не човече, аз съм от тези, дето майка им е преподавала 40 години физика в Автотранспорта. Не знам дали ще се учудиш, но нито един от тези хиляди хора учили за делене на атома, а не устройство на автомобила, в живота не колайди адрони.
      Сега схващаш ли ?

      Коментар


      • От: Българските ВВС

        Първоначално публикуван от biol Преглед на мнение
        Нашите учат...... учат.
        какво беше това учат
        Случайно да не си завършил Долна митрополия или някой друг технически ВУЗ ?
        Първоначално публикуван от faster Преглед на мнение
        Последното изречения е истината и за това кои трябва да кажат мнението си за нов боен самолет!Те са специалистите и авиоинженерите ,не вмирисани бизнесмени и политици!
        Само че тяхното мнение никой не го иска . Решението както винаги ще е политическо а не техническо .
        Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

        Коментар


        • От: Българските ВВС

          Първоначално публикуван от nitro Преглед на мнение
          Което е голяма грешка. Ама пусти остатък от комунистическите въжделения за вундервафета. За чий му е на летеца висша математика с интеграли при близък или далечен въздушен бой ?...
          А случайно да ти е хрумвало, че това развива мозъка? Май не.
          HONDA CR-V I, 2000г., B20Z1

          Коментар


          • От: Българските ВВС

            Първоначално публикуван от biol Преглед на мнение
            Могат да избират когато си изкарат парите, до тогава ще избира този който плаща сметката.




            Незнам какво учат, но физическото им състояние е като на спортисти.
            Те парите са си ги изкарали само с това ,че все още са там и ги има!Да не говориме за рисковете от недостатъчен/подигравателно-смешен нальот/осигурен им от дебелосерковците безочливи!Тия политици и ония предишните дали са наясно какъв цирк са пред партньорите от пакта .......и срам ,най-вече.Екипите от бойна авиация ги носят на ръце даже и в африканските държави,а тука ги карат да са камикадзе!Не става въпрос за твърдост на характери ,а за безмислен риск при изпълнение на задача с технически несигурно летателно средство.Дълга си е дълг,ма да мреш на някой заради далаверите и наглоста си е чиста глупост ,а търсачите на сензации и интриги под вола да търсят теле.Много отговорно са си постъпили пилотите ,това е !Това безмозъчното изпълнение на военни заповеди е характерно за деспотичните режими от миналото.Има фактори дето ,треа да имаш интелект да ги осмислиш ,а не като кон с капаци и после що падна самолета,що загина пилота,колко жертви има в града дето падна.......Иначе на клавиатурата ни е лесно да щрапаме.
            Трябваше да почивам вчера! // Мразя сапунени сериали и фейсбук ,не слушам чалга!NO FEAR!

            Коментар


            • От: Българските ВВС

              Първоначално публикуван от dimkaraganchev Преглед на мнение
              А случайно да ти е хрумвало, че това развива мозъка? Май не.

              ......и отсява плявата първото тримесечие още.


              Подробности значи
              TOYOTA SEQUOIA ‘11
              W140 S420 '99

              Коментар


              • От: Българските ВВС

                Първоначално публикуван от biol Преглед на мнение
                Могат да избират когато си изкарат парите, до тогава ще избира този който плаща сметката.
                Незнам какво учат, но физическото им състояние е като на спортисти.
                Казваш ,наще политици са запретнали ръкави и изкарват едни големи пари?
                Прав си.Изкарват за себе си.И нищо никому не плащат.И носят само някаква хипотетична политическа отговорност.Дори не и пред избирателите си!

                Първоначално публикуван от dimkaraganchev Преглед на мнение
                А случайно да ти е хрумвало, че това развива мозъка? Май не.
                И неговата способност за логично мислене.
                Човешкият прогрес е резултат от обмен на информация?Аз поне съм съгласен.

                Коментар


                • От: Българските ВВС

                  Първоначално публикуван от BENZBOSS Преглед на мнение
                  ......и отсява плявата първото тримесечие още.


                  Подробности значи
                  Плявата за Л е отсята на старта, при кандидатстването. За военните със сигурност. И никой не е парадирал с дипломата си за инженер. Има си друга , работеща. И обратното.
                  А тези простотии се правят от името на всички ни.
                  Даника
                  Ми не гълтайте бре, и не лапайте. )) Дистанцирайте се демек ... ))deyan"h

                  Коментар


                  • От: Българските ВВС

                    Първоначално публикуван от nitro Преглед на мнение
                    Което е голяма грешка. Ама пусти остатък от комунистическите въжделения за вундервафета. За чий му е на летеца висша математика с интеграли при близък или далечен въздушен бой ?

                    Първоначално публикуван от dimkaraganchev Преглед на мнение
                    А случайно да ти е хрумвало, че това развива мозъка? Май не.

                    Как тролче, интегралите, диференциалите, математическият анализ и функциите (за които ти не си и чувал) ще те спасят в небето ?
                    Я сметни всичките тези часове в тактика, тренажори и полети. Ама промитите мозъци са си промити....
                    Последно редактирано от nitro; 29-10-17, 20:47.

                    Коментар


                    • От: Българските ВВС

                      Първоначално публикуван от nitro Преглед на мнение
                      Как тролче, интегралите, диференциалите, математическият анализ и функциите (за които ти не си и чувал) ще те спасят в небето ?
                      Я сметни всичките тези часове в тактика, тренажори и полети. Ама промитите мозъци са си промити....
                      Вземи една аеродинамика, разлисти я , прегледай я и по прочети нещичко. Да не те учуди доброто присъствие на някои от изброените от теб интеграли, диференциали и математически функции. И после пак помисли чий мозък е промит.
                      С един друг участник тук имате невероятната способност да пишете доста уверено за неща , които не разбирате.

                      По въпроса за състоянието на РД-33, които сме получили пак ще Ви напиша: Получили сме това, за което сме платили. По добре се разровете в тази посока може и да достигнете до определени обективни оценки.

                      Лека Вечер!

                      Коментар


                      • От: Българските ВВС

                        Първоначално публикуван от nitro Преглед на мнение
                        Как тролче,
                        Ин май вери хъмбъл опиниън - тролчетата в тая тема сте двама. Ти и biol. Дето от зор да лизнете дупето на Вожда (и новата Априлска линия), до степен че да закриете ВВС и да наречете пилотите "предатели", чак почвате да си пречите вече. Вземете поне репликите да си разпределите, що ли? Сигурен съм, че при достатъчно старание, Вожда ще ви обърне и достатъчно внимание и на двамата.
                        Синьо небе над златни жита. Ако някой се чуди - Добруджа е. Южна. Българска.

                        Коментар


                        • От: Българските ВВС

                          Първоначално публикуван от slowtraveler Преглед на мнение
                          Ако не се лъжа - имаше оставена вратичка от рода 'санкции ...освен ако е нужно за отбраната'...
                          Значи може да се заформи много яка америшка плесница към наште, ако забранят трансферите (ачик - МИГ не са нужни за отбраната)
                          байо, кажи ти моите и аз твоите кривици, па да се поправим и все (за)едно да вървим, ако ще бъдем хора.
                          Един луд: на много простите хора всичко им се вижда сложно…
                          Суперспам - спама на суперите

                          Коментар


                          • От: Българските ВВС

                            Първоначално публикуван от DBRS Преглед на мнение
                            Значи може да се заформи много яка америшка плесница към наште, ако забранят трансферите (ачик - МИГ не са нужни за отбраната)
                            Трябва братушките да получат всяка, ама всяка стотинка докле е възможно!
                            "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                            Коментар


                            • От: Българските ВВС

                              Първоначално публикуван от DBRS Преглед на мнение
                              Значи може да се заформи много яка америшка плесница към наште, ако забранят трансферите (ачик - МИГ не са нужни за отбраната)
                              Да, може.... Мисля бях споменавал историята с едно писмо от Европа (БГ), за европейската част на Русия... Върнаха ми го, щото американците не харесвали получателя... Да, Европа нямала нищо против получателя (няма санкции), ама за съжаление Европа няма свое мнение, пък камо ли България да има такова

                              Боголюбе, по същата логика - а ти не искаш ли да вземеш последните парички на руснаците (нали фалират от няколко години насам)?
                              Вече съм неактивен в този форум и не го следя.
                              Но съм насреща през алтернативни средства за комуникация (други форуми, телефон), ако има въпроси по обсъжданите тук теми.

                              Коментар


                              • От: Българските ВВС

                                Първоначално публикуван от jeko47 Преглед на мнение
                                Казваш ,наще политици са запретнали ръкави и изкарват едни големи пари?
                                Прав си.Изкарват за себе си.И нищо никому не плащат.И носят само някаква хипотетична политическа отговорност.Дори не и пред избирателите си!
                                И неговата способност за логично мислене.
                                Ето това се нарича глупав спам.
                                Щом не ги интересува политиците , да си бръкнат в джобовете и да си купят каквото искат- ВВС до сега стотинка не е изкарала, само храчи.

                                Едно нешо питам всеки пост.
                                1.5 милиарда за 8 самолета- с тези 8 самолета, ще се променили нещо за сигурността на България. 8 самолета ще гарантират ли нещо .Или само за парад.
                                1.5 милиарда могат се купят линейки да вдигнат заплати на спешна помощ, да купят метеорологични радари... и много други неща - заради което Умират хора.
                                Парадокса при ВВС е че трябва да ги спрат за да не умират хора.


                                Първоначално публикуван от veskov Преглед на мнение
                                Плявата за Л е отсята на старта, при кандидатстването. За военните със сигурност. И никой не е парадирал с дипломата си за инженер. Има си друга , работеща. И обратното.
                                Знаеш ли с какъв приемен изпит влизат ? И какъв бал от дипломата

                                Първоначално публикуван от nitro Преглед на мнение
                                Как тролче, интегралите, диференциалите, математическият анализ и функциите (за които ти не си и чувал) ще те спасят в небето ?
                                Я сметни всичките тези часове в тактика, тренажори и полети. Ама промитите мозъци са си промити....
                                Математиката е много важна за развиването на мозъчетата, но трябва да се учи от основното, в университета няма смисъл -вече

                                Първоначално публикуван от windwarrior Преглед на мнение
                                Ин май вери хъмбъл опиниън - тролчетата в тая тема сте двама. Ти и biol. Дето от зор да лизнете дупето на Вожда (и новата Априлска линия), до степен че да закриете ВВС и да наречете пилотите "предатели", чак почвате да си пречите вече. Вземете поне репликите да си разпределите, що ли? Сигурен съм, че при достатъчно старание, Вожда ще ви обърне и достатъчно внимание и на двамата.
                                Незнам какво е мнението на Борисов, но до тук още никой не написал с какво 8 самолета ще повлияят за Бг армията.
                                А аз мога да пиша за какво има смисъл да се харчи. Примерно ПВО ще има ефект. 1.5 ако се похарчат за пехота - ще се усети.
                                Ето това е разликата , аз мисля, а вие повтаряте.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 3 потребители онлайн. 0 потребители и 3 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X