Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Българските ВВС

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Българските ВВС

    Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
    Я го знам това и жокер ми не требе, ама никой не ни прави забележки нарочно за нашето си въздушно пространство. Засега де.

    Ако тръгнем от на Боголюб конспиративната теория -
    Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение
    Проблемът е, че информацията за нарушаване на възд. пространство от руснаци би била укрита тука от нашите другари и изобщо не би стигнала до това командване.
    - не ни правят забележки, щото не укриваме (а както стана ясно - не е и възможно) руските нарушения на въздушната ни граница (за толкова време така и не стана кристално ясно има ли ги или ги няма нарушенията) и бием силно барабана.

    Всъщност за случая по-подходящо е не конспиративна, а любимото му констипативна теория.
    Всеки трети е шести

    Коментар


    • От: Българските ВВС

      Първоначално публикуван от davc Преглед на мнение
      Челният опит е налице, разработено е и съответно обородване. Само трябва да си го поръчат със съответните атрибути (кубето спокойно си се връзва за минаре, само кръста трябва да е полумесец).
      В българската армия свещеници е имало до 1944 година . Заменят ги политкомисарите в по късно време ЗКПЧ . В американската също има ама как се оправят с толкова много религии не знам
      Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

      Коментар


      • От: Българските ВВС

        Първоначално публикуван от sek.1 Преглед на мнение
        ... как се оправят с толкова много религии не знам
        Елементарно. Водят си по няколко.

        Коментар


        • От: Българските ВВС

          И преди, и сега никой не знае какво знаят другите за него. И изобщо не е невъзможно да изгъбаркаш някого, нищо, че някой друг знае. Какво като е НАТО и всички участници в евентуалната случка са му членове.
          А тези простотии се правят от името на всички ни.
          Даника
          Ми не гълтайте бре, и не лапайте. )) Дистанцирайте се демек ... ))deyan"h

          Коментар


          • От: Българските ВВС

            Първоначално публикуван от sek.1 Преглед на мнение
            В българската армия свещеници е имало до 1944 година . Заменят ги политкомисарите в по късно време ЗКПЧ . В американската също има ама как се оправят с толкова много религии не знам
            Военни свещеници към частите не е имало никога. И американците не съм сигурен да имат - сега, става въпрос
            Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

            Коментар


            • От: Българските ВВС

              Първоначално публикуван от Самодържец Преглед на мнение
              Ако тръгнем от на Боголюб конспиративната теория - - не ни правят забележки, щото не укриваме (а както стана ясно - не е и възможно) руските нарушения на въздушната ни граница (за толкова време така и не стана кристално ясно има ли ги или ги няма нарушенията) и бием силно барабана.

              Всъщност за случая по-подходящо е не конспиративна, а любимото му констипативна теория.
              Първоначално публикуван от Самодържец Преглед на мнение
              Проверката - висша форма на доверие, контролът - фундамент на дисциплината.
              Това са болшевизми, приписвани на Владимир Илич или на Феликс Едмундович. В НАТО отношенията са изградени на взаимно доверие Идеята, че има някакъв “Център“, който като Големия брат от “1984“ на Оруел знае във всеки момент всичко, също е съвеЦка - "За червените гащи знаеха само Щирлиц и Центъра" *.
              Така, че нашите селски тарикати ако рекат да скрият нещо, на първо време ще успеят. Може да лъсне по-късно, но ще бъде наистина късно.

              *Разговярят Мюлер и Щирлиц:
              Мюлер: Щирлиц, защо носите червени слипове?
              Щирлиц трескаво мисли: “За това знаят само двама: Центърът и радистката. Центърът не е, значи ме е предала радистката”.
              Мюлер: Щирлиц, не ме гледай, а си закопчай ципа на панталона!
              "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

              Коментар


              • От: Българските ВВС

                Първоначално публикуван от davc Преглед на мнение
                Военни свещеници към частите не е имало никога. И американците не съм сигурен да имат - сега, става въпрос
                http://www.goarmy.com/careers-and-jo.../chaplain.html

                https://en.wikipedia.org/wiki/Military_chaplain
                Издъних се на Тюринг теста

                Коментар


                • От: Българските ВВС

                  Ъ-хъ. Значи - и да наслага тепърва ходжи Ердоган, все ще е мноу назад.
                  И к'во излиза, Турция и респективно армията и до момента се явяват най-светските по света. Сега (евентуално) ще докарат стандарта до средно-световния.
                  Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

                  Коментар


                  • От: Българските ВВС

                    Първоначално публикуван от davc Преглед на мнение
                    Ъ-хъ. Значи - и да наслага тепърва ходжи Ердоган, все ще е мноу назад.
                    И к'во излиза, Турция и респективно армията и до момента се явяват най-светските по света. Сега (евентуално) ще докарат стандарта до средно-световния.
                    Хилядолетия назад

                    https://en.wikipedia.org/wiki/Imam#/...sniak_imam.jpg
                    И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                    Коментар


                    • От: Българските ВВС

                      Аууу, тва генералите са ташацинарояци бе. Може би е разумно да се застрелят всичките.

                      http://www.dnevnik.bg/bulgaria/2016/...ni_ot_nato_za/
                      И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                      Коментар


                      • От: Българските ВВС

                        Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
                        Това не го разбрах.
                        Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

                        Коментар


                        • От: Българските ВВС

                          Първоначално публикуван от davc Преглед на мнение
                          Това не го разбрах.
                          Има снимка на „A Bosniak military imam in the Austro-Hungarian Army.“
                          И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                          Коментар


                          • От: Българските ВВС

                            Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
                            Аууу, тва генералите са ташацинарояци бе. Може би е разумно да се застрелят всичките.

                            http://www.dnevnik.bg/bulgaria/2016/...ni_ot_nato_za/
                            Е, кво толко. Това явно ще е поантата на предизборната му агитация. Разните изрично позиционирани като патриотари, нервно пушат в ъгъла с техния Каракачанов. И Русия гледам вече се е обозначила.

                            Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
                            Има снимка на „A Bosniak military imam in the Austro-Hungarian Army.“
                            Видях я аз и снимката, ма тя хич не е за отпреди хилядолетия.
                            Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

                            Коментар


                            • От: Българските ВВС

                              Първоначално публикуван от Самодържец Преглед на мнение
                              Значи глей ся, коментирал съм единствено изказването ти относно поляците. Толкоз. Не разбрах, ако са танганайци някакви от НАТО, проблем ли ще е.


                              Е, има и интересни неща, например ако ни охраняват турските ВВС биха ли свалили някъде около нашата граница руски разузнавач нарушител.
                              Зависи от Танганайците.За мен поляците са се доказали като войници,а и в сегашната политическа обстановка ги предпочитам пред Турците и ти знаеш и си го написал защо.

                              Малко гатанки тогава - предпочиташ Поляци да дебнат Руснаци примерно или предпочиташ Испанци да летят над нас?Бам Бам китарката.......ма аз съм за Поляците.

                              Като нямаме избор се радваме на каквото има и между Поляци и какви да е други аз съм за Поляците.Ако трябва да избирам нашенци или кой да е то е ясно,с някои от пилотите може да сме израстнали заедно по военните гарадоци едно време.
                              TOYOTA SEQUOIA ‘11
                              W140 S420 '99

                              Коментар


                              • От: Българските ВВС

                                Хм, няколко пъти съм бил с поляци, ма мнението ми е коренно различно.
                                HONDA CR-V I, 2000г., B20Z1

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 5 потребители онлайн. 0 потребители и 5 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X