Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Българските ВВС

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Българските ВВС

    Първоначално публикуван от BENZBOSS Преглед на мнение
    Да,вече не търсят пари само за самолети ми и за кораби,утре чакам да почнат да търсят и за танкове
    Някъде по темите лудото куче беше споменал че германците са искали да ни подарят от техните излишъци Леопард ама пусто при подаръка няма как да изкрънкаш комисионна . Не че и тях можем да поддържаме .
    Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

    Коментар


    • От: Българските ВВС

      На танковете им е рано. С тенденция въобще да не им дойде време.

      Коментар


      • От: Българските ВВС

        Първоначално публикуван от sek.1 Преглед на мнение
        Някъде по темите лудото куче беше споменал че германците са искали да ни подарят от техните излишъци Леопард ама пусто при подаръка няма как да изкрънкаш комисионна . Не че и тях можем да поддържаме .
        То не беше толкова подарък колкото "наем на заем" и проблемът не е толкова в комисионните (пустото му чуждо канче - елементарно е до обидност всичката философия да се върти около него), колкото в отговорността.
        Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

        Коментар


        • От: Българските ВВС

          Първоначално публикуван от davc Преглед на мнение
          То не беше толкова подарък колкото "наем на заем" и проблемът не е толкова в комисионните (пустото му чуждо канче - елементарно е до обидност всичката философия да се върти около него), колкото в отговорността.
          Ами около какво да се върти ? В която и сфера на държавната администрация да бръкнеш все излиза нещо смърдящо . Помниш историята с парашутите . От вчера пък почти цялата ДАИ арестувана и тнт .
          Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

          Коментар


          • От: Българските ВВС

            Първоначално публикуван от sek.1 Преглед на мнение
            .. ама пусто при подаръка няма как да изкрънкаш комисионна ....
            Историята помни по-тежки случаи в сферата
            - 'дайте да ви подарим нашите боклуци' (наистина боклуци)
            - аааааа, не.. Ще си ги купим, за да има комисионна...
            Последно редактирано от slowtraveler; 01-04-16, 08:31.
            Вече съм неактивен в този форум и не го следя.
            Но съм насреща през алтернативни средства за комуникация (други форуми, телефон), ако има въпроси по обсъжданите тук теми.

            Коментар


            • От: Българските ВВС

              Първоначално публикуван от sek.1 Преглед на мнение
              почти цялата ДАИ арестувана
              Размечтахме се нещо.

              Коментар


              • От: Българските ВВС

                Пак във връзка с нашите ВВС - в Хърватия май започва да се вихри скандал с техните ВВС, които са сключили договор с Украина за ремонт на техните МИГ-21, пък сега като са ги получили, се оказало, че монтирани 'нови' елементи и възли са от бракувани български самолети...
                Продължавам да стискам палци договора за нашите МИГ-29 да бъде изпълнен коректно, ама едно съмнение продължава да виси...
                Вече съм неактивен в този форум и не го следя.
                Но съм насреща през алтернативни средства за комуникация (други форуми, телефон), ако има въпроси по обсъжданите тук теми.

                Коментар


                • От: Българските ВВС

                  Няма как да знам, ама ей-така лаишки погледнато Полша ми се струва "леко" по-различна от Украйна в много отношения.
                  Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                  Коментар


                  • От: Българските ВВС

                    Първоначално публикуван от slowtraveler Преглед на мнение
                    Пак във връзка с нашите ВВС - в Хърватия май започва да се вихри скандал с техните ВВС, които са сключили договор с Украина за ремонт на техните МИГ-21, пък сега като са ги получили, се оказало, че монтирани 'нови' елементи и възли са от бракувани български самолети...
                    Предварително е нужна информация:
                    1. "Нови елементи" означава ли неизползвани или елементи с ресурс;
                    2. "Бракувани" какво означава: извадени от купчината скрап, предназначени за претопявани или елементи също с ресурс?

                    Ако няма яснота по тия питанки изпадаме в хипотезата за твърденията, че консервите "Ропотамо с копърка, ловена от 61-ви основен риболовен регион, била радиоактивна...
                    Публикувайте отговор

                    Коментар


                    • От: Българските ВВС

                      Ей, нема угодия - като нема "Що нема", като има "Що има". Че и откъде-накъде, даже кораби, че и случайно да не би танкове! Парите скокообразно няма как да се появят изневиделица, но че се полага старание вече все си е нещо. Ма пък чуждото канче си е греда в очите константно...
                      Ако едни милиарди не се лузнат за "братушките" (па ако ще да са за Ан-2 и Т-34), все нещо мътно ще се провижда. Малко са им едни 10-ина млрд годишно за енергоносители. Ма друго си е така по братушкенски...
                      Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

                      Коментар


                      • От: Българските ВВС

                        Поредната истерия в хърватската жълта преса.Става дума,не за ремонтираните в Украйна(Одесса),хърватски МиГ-21 а за допълнително закупените от там още 5 МиГ-21.Че тези самолети според някой си били сбирщайн-фюзелажите-екс български,крилата-алжирски,баките макар и нови и не използвани били произведени преди 1990 г.И всичко това са коментари на "известният" сръбски "експерт" Светлозар Йоканович .На мен по-вероятна ми се вижда версията,че украинците са им пробутали ремонтираните и не платени екс Йеменски 21-ци които залежаваха в завода в Одесса с 2006 .
                        Последно редактирано от komuso; 01-04-16, 12:13.

                        Коментар


                        • От: Българските ВВС

                          Важното е, че имаме силни ВВС по системата "Много вожд, малко индианец" - генералите са повече от годните самолети, полковниците повече от хеликоптерите. Още Джани Родари е разбрал силата на армия от генерали справка "Приключенията на Лукчо".

                          Коментар


                          • От: Българските ВВС

                            Първоначално публикуван от davc Преглед на мнение
                            Ей, нема угодия - като нема "Що нема", като има "Що има". .....
                            Ако едни милиарди не се лузнат за "братушките" (па ако ще да са за Ан-2 и Т-34), все нещо мътно ще се провижда. Малко са им едни 10-ина млрд годишно за енергоносители. Ма друго си е така по братушкенски...
                            Викаш друго си е да те прекарат не по 'братушкенски' - по-хубаво ли ти става от това??!! Щото практика добра имаме да участваме в секс... Ама все от такованата страна...
                            Вече съм неактивен в този форум и не го следя.
                            Но съм насреща през алтернативни средства за комуникация (други форуми, телефон), ако има въпроси по обсъжданите тук теми.

                            Коментар


                            • От: Българските ВВС

                              Не е хубаво само един и същ да те люби ! Трябва и малко разнообразие ! Поне докато не си бракуван !

                              Коментар


                              • От: Българските ВВС

                                Първоначално публикуван от davc Преглед на мнение
                                Ей, нема угодия - като нема "Що нема", като има "Що има". Че и откъде-накъде, даже кораби, че и случайно да не би танкове! Парите скокообразно няма как да се появят изневиделица, но че се полага старание вече все си е нещо. Ма пък чуждото канче си е греда в очите константно...
                                Ако едни милиарди не се лузнат за "братушките" (па ако ще да са за Ан-2 и Т-34), все нещо мътно ще се провижда. Малко са им едни 10-ина млрд годишно за енергоносители. Ма друго си е така по братушкенски...
                                Аз угодия не тьрся ма няма пари за чистачки пьк ние нови джанти гледаме......то не пречи де,тьрсенето и гледането е безплатно,а на мен просто ми е смешно.Беше ми тьжно преди време за някои неща,сега просто ми е смешно за много неща.
                                TOYOTA SEQUOIA ‘11
                                W140 S420 '99

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X